Zavrieť

Porady

OLYMP - Zmena zdrav. poisťovne

Pracovníci si zmenili od 1.1.2007 ZP. Keď som im zmenil v pracovných pomeroch ZP a dal som tlačiť výkazy, "program" mi napísal, že o žiadnych zmenách nevie. Ako mám v programe zmeniť ZP, aby mi to vytlačilo odhlášky aj prihlášky? Pritom som sa to pokúšal robiť ako v dec. 06, tak aj v jan.07.
2. Je v OLYMPe zaevidované tlačiov ZP UNION? Vie niekto údaje UNIONu potrebné do OLYMPu? (čís.účtu....)
3. Ako postupovať u pracovníkov, ktorí boli v SIDERII a DOVERE? Zvládne OLYMP toto sám? Alebo mám SIDERákov prehlásiť do DOVERY?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    Stašek
    Pracovníci si zmenili od 1.1.2007 ZP. Keď som im zmenil v pracovných pomeroch ZP a dal som tlačiť výkazy, "program" mi napísal, že o žiadnych zmenách nevie. Ako mám v programe zmeniť ZP, aby mi to vytlačilo odhlášky aj prihlášky? Pritom som sa to pokúšal robiť ako v dec. 06, tak aj v jan.07.
    2. Je v OLYMPe zaevidované tlačiov ZP UNION? Vie niekto údaje UNIONu potrebné do OLYMPu? (čís.účtu....)
    3. Ako postupovať u pracovníkov, ktorí boli v SIDERII a DOVERE? Zvládne OLYMP toto sám? Alebo mám SIDERákov prehlásiť do DOVERY?
    Ad1) Prihlášku a odhlášku do ZP Vám OLYMP pri zmene ZP nevytlačí. Nestihneme to už zapracovať do tejto verzie (januárovej). Prihlášku OLYMP vytlačí len pri novom PP a odhlášku zase pri ukončení PP. Samozrejme ale do ďalších verzií to zapracujeme
    Ad2) UNION ZP bude zapracovaná v januárovej verzii (aj s tlačivami)
    Ad3) Spojenie Siderie a Dovery do spolocnej Dovery plus zvládne OLYMP sám. V januárovej verzii automaticky ľudí prihlásených do Siderie a Dovery bude brat ako by boli prihlásení do Dovery plus. Netreba nic menit.

    OLYMP - Zmena zdrav. poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.