Zavrieť

Porady

No, a teraz raďte, aký účtovný software vybrať




Mám to "šťastie" vybrať pre firmu nejaký soft pod Windovsom pre sklad , poraďte, s ktorým je najmenej problémov....na cene asi moc nezáleží...ale musí vedieť :



* viesť skladové položky ak sú rovnakého názvu v jednej karte, ale mať zároveň v sebe možnosť uchovávať pri pridaní nových kusov aj svoju "šaržu", v mojom prípade dátum príchodu materiálu na sklad...

* aby dodržiaval "FIFO" v príme a výdaji

....Jedná sa totiž o leteckú firmu vyrábajúcu lietadlá, a treba hocikedy vysledovať avizovaný nekvalitný materiál z dodávky, ktorú by dodavateľ po dodaní označil ako zlú....a hneď zistiť v ktorom lietadle ten zlý materiál je, a zákaznikom to oznámiť a urobiť nápravu....

Asi by ste sa nechceli voziť na takom lietadle, kde praskajú skrutky....

dík....

Ak dobre poradíte, nemusím potom vypisovať tu, a môžete sa venovať problémom bezo mňa....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Calinka je offline (nepripojený) Calinka

    Calinka
    Ja používam na vedenie skladu skladový modul z programu Omega. Cena zaň bez prepojenia na účtovníctvo bola myslím okolo 2 - 3 tis. Sk. Nepoužívam ho ešte moc dlho, ale zatial sa nemôžem sťažovať. Pri každom príjme a výdaji sa dá zadať pomerne veľa údajov, ale mysím, že kým si nejaký program nevyskúšaš, tak nezistíš, či ti vyhovuje .

    No, a teraz raďte, aký účtovný software vybrať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.