Zavrieť

Porady

Likvidacia - Ostatne zavazky

Chcel by som sa spytat ohladne PU v POHODE.
Pri uctovani miezd sa mi vytvoria zaznamy v agende 'ostatne zavazky' na bezhotovostne vyplatenie miezd na dvoch zamestnancov - kazdeho extra.
Aku predkontaciu mam pouzit (alebo vytvorit) pri likvidacii tychto zavazkov, ked su likvidovane cez banku a mzda bola vyplatena prevodom cez ucet ? Zrejme nieco XXX/221. Mozete poradit ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    Vy účtujete mzdy cez ostatné zävazky v PU, a prečo nie cez ID a účet je sledovaný v salde ???

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    dracica
    Vy účtujete mzdy cez ostatné zävazky v PU, a prečo nie cez ID a účet je sledovaný v salde ???
    HM mam jednou sumou v ID, ale ak platim niekomu mzdu na ucet, samo mi automaticky vytvori ostatný zavazok

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    Daska
    HM mam jednou sumou v ID, ale ak platim niekomu mzdu na ucet, samo mi automaticky vytvori ostatný zavazok
    Toto je divne, ja účtujem v POHODE mzdy a mne nevytvára program ostatný závazok /ale môže to byť aj tým, že ja si ich účtujem ručne/

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    dracica
    Toto je divne, ja účtujem v POHODE mzdy a mne nevytvára program ostatný závazok /ale môže to byť aj tým, že ja si ich účtujem ručne/
    Tvori ho len vtedy ak sa plati na ucet, ak vyplacas v hotovosti tak nie...

    Gard je offline (nepripojený) Gard

    Gard
    Je mozne to ale robit tak, ze sa zada vyplacanie miezd na ucet a vytvoria sa zaznamy v 'ostatnych zavazkoch' ale tie sa potom zlikviduju cez pokladnu.
    Aj take som uz raz robil, ked nebolo dost penazi na ucte, tak som zlikvidoval mzdu cez pokladnu v hotovosti.
    Je aj toto mozne riesenie ?

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Gard
    Chcel by som sa spytat ohladne PU v POHODE.
    Pri uctovani miezd sa mi vytvoria zaznamy v agende 'ostatne zavazky' na bezhotovostne vyplatenie miezd na dvoch zamestnancov - kazdeho extra.
    Aku predkontaciu mam pouzit (alebo vytvorit) pri likvidacii tychto zavazkov, ked su likvidovane cez banku a mzda bola vyplatena prevodom cez ucet ? Zrejme nieco XXX/221. Mozete poradit ?
    Neúčtuješ o nich, čiže tam nenahadzuješ predkontácie. Ale v banke, keď budeš párovať platby budeš mať 331/221.

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Gard
    Je mozne to ale robit tak, ze sa zada vyplacanie miezd na ucet a vytvoria sa zaznamy v 'ostatnych zavazkoch' ale tie sa potom zlikviduju cez pokladnu.
    Aj take som uz raz robil, ked nebolo dost penazi na ucte, tak som zlikvidoval mzdu cez pokladnu v hotovosti.
    Je aj toto mozne riesenie ?
    Ano, preto som ti dala aj predkontaciu na mzdy v hotovosti..., aj mne sa uz stalo, ze som zamestnancovi , ktoremu sa obvykle dava mzda na ucet, dala v hotovosti, len som pripojila podpisany VPD, lebo na vyplatnici mas pri mene tohto zamestnanca cislo uctu...

    Likvidacia - Ostatne zavazky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.