Zavrieť

Porady

Poraďte mi prosím výber LCD monitora

Caute,
chcel by som sa Vas opytat, aky mate nazor ak niekto poznate alebo popripade vlastnite LCD monitor SAMSUNG 940BW - oplati sa ho kupit alebo mam rozmyslat nad niecim inym?
Dakujem pekne
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

STRELEC
Ten TV-tuner je analog alebo snáď už digitál? Cena?
V technických špecifikáciách uvádzajú, že je HDTV ready. Ale to ma teraz ešte netrápi, veď kým začne digitálne vysielani, prejde ešte pár rôčkov. Zbytočne veľká histéria je okolo digitálneho vysielania.

Cena - kupujem to v AGEMe, kde to vyjde na 10.700,- SKK. Inde je cena okolo 11.500 a viac.
0 0
mickeynator mickeynator

mickeynator je offline (nepripojený) mickeynator

Chobot
V technických špecifikáciách uvádzajú, že je HDTV ready. Ale to ma teraz ešte netrápi, veď kým začne digitálne vysielani, prejde ešte pár rôčkov. Zbytočne veľká histéria je okolo digitálneho vysielania.

Cena - kupujem to v AGEMe, kde to vyjde na 10.700,- SKK. Inde je cena okolo 11.500 a viac.
ja zvyknem nakupovat v BGS, rozdiel medzi agemom a bgs je: v ageme nieco reklamovat, dakujem, maju nenormalne pomaly reklamacny proces a kopu krat sa nepodarilo dostat k tovaru aj po vyse mesiaci, kedy by som uz mal dostat peniaze, raz ma ich partner vysmial "tak na mna zavolajte policiu, ale ja vam peniaze nedam ani novy kus" ...
odvtedy u nich kupujem maximalne obaly na cd a konektory na sietove kable

a co sa tyka ceny, vyjde na 10.700 bezmala tiez, cize nie je o com
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

mickeynator
ja zvyknem nakupovat v BGS, rozdiel medzi agemom a bgs je: v ageme nieco reklamovat, dakujem, maju nenormalne pomaly reklamacny proces a kopu krat sa nepodarilo dostat k tovaru aj po vyse mesiaci, kedy by som uz mal dostat peniaze, raz ma ich partner vysmial "tak na mna zavolajte policiu, ale ja vam peniaze nedam ani novy kus" ...
odvtedy u nich kupujem maximalne obaly na cd a konektory na sietove kable

a co sa tyka ceny, vyjde na 10.700 bezmala tiez, cize nie je o com
V BGS nemám "na koho" nakúpiť . V AGEMe mám známeho firmu.
0 0
mickeynator mickeynator

mickeynator je offline (nepripojený) mickeynator

Chobot
V BGS nemám "na koho" nakúpiť . V AGEMe mám známeho firmu.
dalo by sa dohodnut ...
0 0
lednj lednj

lednj je offline (nepripojený) lednj

mickeynator
ja zvyknem nakupovat v BGS, rozdiel medzi agemom a bgs je: v ageme nieco reklamovat, dakujem, maju nenormalne pomaly reklamacny proces a kopu krat sa nepodarilo dostat k tovaru aj po vyse mesiaci, kedy by som uz mal dostat peniaze, raz ma ich partner vysmial "tak na mna zavolajte policiu, ale ja vam peniaze nedam ani novy kus" ...
odvtedy u nich kupujem maximalne obaly na cd a konektory na sietove kable

a co sa tyka ceny, vyjde na 10.700 bezmala tiez, cize nie je o com
Nemozem suhlasit s horeuvedenou citáciou ohladom reklamačného procesu
v Ageme. Mozno pred par rokmi to tak bolo ale momentalne su na tom OK.
Za posledny rok som tam mal nejake reklamacie a vzdy prebehli korektne a bez akykolvek problemov.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

mickeynator
dalo by sa dohodnut ...
Dobre, ak niečo budem nabudúce potrebovať, tak sa ozvem. Teraz som už dohodnutý a nebudem to narýchlo meniť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať