Zavrieť

Porady

Donovo uznatelne vydavky

Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Moze si dat SZCO do vydavkov nakup kancelarkseho nabytku/stol+stolicka,koberec/ ked ma mieto podnikania v ZA /na adrese bydliska/ pracuje u zakaznika v BA v oblasti IT , ktory mu zaplati za pracu v BA prostrednictvom faktury /JU neplatca DPH/
mozno laicka otazka.
dakujem za odpoved
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
tinka111 Pozri príspevok
On si to chce odovodnit tak ze kedze ponuka sluzby je pre neho dolezite aby bol "v pohode a zdravi" takze k tomuto si tie zdravotne ortopedicke matrace kupil a tym teda aj zabezpecuju jeho prijem...podla mna to danovaci neuznaju :-( a on to nechce pochopit... poradte nejaky padny argument alebo myslite ze by to mohlo prejst?
musím sa zasmiať, hovorím Ti zaúčtuj mu to a potom nech si argumentuje pri kontrole..... nemá šancu....
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

tinka111 Pozri príspevok
On si to chce odovodnit tak ze kedze ponuka sluzby je pre neho dolezite aby bol "v pohode a zdravi" takze k tomuto si tie zdravotne ortopedicke matrace kupil a tym teda aj zabezpecuju jeho prijem...podla mna to danovaci neuznaju :-( a on to nechce pochopit... poradte nejaky padny argument alebo myslite ze by to mohlo prejst?
Keď matrace (aby bol v pohode),
tak aj zuby .... ....toto nechce ??

http://www.porada.sk/t101600-danovy-...od-zubara.html

Čo všetko na svete existuje, aby sme boli v pohode .....
0 0
tinka111 tinka111

tinka111 je offline (nepripojený) tinka111

Dakujem Vam krasne za nazory Ak to bude silou mocou chciet tak si dam podpisat nejaky taky papier ako hovorite vy. No a mozno bude mat stastie a danova kontrola mu nikdy nepride ... a mozno aj nie a v tom pripade uz nema sancu ako bolo spominane. Este raz dakujem! Idem pokracovat v praci..
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

tinka111 Pozri príspevok
Dakujem Vam krasne za nazory Ak to bude silou mocou chciet tak si dam podpisat nejaky taky papier ako hovorite vy. No a mozno bude mat stastie a danova kontrola mu nikdy nepride ... a mozno aj nie a v tom pripade uz nema sancu ako bolo spominane. Este raz dakujem! Idem pokracovat v praci..

Ak by aj áno, možno sa mu to podarí obhájiť na matráci.
0 0
tinka111 tinka111

tinka111 je offline (nepripojený) tinka111

azla Pozri príspevok
Keď matrace (aby bol v pohode),
tak aj zuby .... ....toto nechce ??

http://www.porada.sk/t101600-danovy-...od-zubara.html

Čo všetko na svete existuje, aby sme boli v pohode .....
uz dlho som sa tak dobre nezasmiala a to nemam cas citat vsetko....niekedy je zivot uctovnika velmi zabavny...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

... to som Ti preto .... aby si bola v pohode.
aj bez nákladov)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať