Zavrieť

Porady

živnosť - montáž

Predávam okná a v budúcnosti chcem poskytovať aj montáž. Zaujíma ma, či musím mať v živnostenskom liste špeciálnu činnosť na montáž(v živnostenskom zákone som nič konkrétne nenašla), alebo stačí stavebné práce? Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    mamicqa
    Predávam okná a v budúcnosti chcem poskytovať aj montáž. Zaujíma ma, či musím mať v živnostenskom liste špeciálnu činnosť na montáž(v živnostenskom zákone som nič konkrétne nenašla), alebo stačí stavebné práce? Ďakujem za radu.
    Odporúčam prekonzultovať to na príslušnom živnostenskom úrade . Montáž by podľa môjho názoru mala byť uvedená .......lebo by ste mohli potom len predávať okná .

    mamicqa je offline (nepripojený) mamicqa

    mamicqa
    Ďakujem Zita,
    mám známeho, ktorý montáž v ŽL nemá uvedenú a vykonáva ju už dlhšie. Má len murárske a stavebné práce. Takže to má neúplné? Lebo v zákone nie je nič o montáži okien.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    mamicqa
    Ďakujem Zita,
    mám známeho, ktorý montáž v ŽL nemá uvedenú a vykonáva ju už dlhšie. Má len murárske a stavebné práce. Takže to má neúplné? Lebo v zákone nie je nič o montáži okien.
    Ešte by sa mi pozdávali tie stavebné práce ??????????, ale veď stačí jeden telefonát na ŽU a máš to poistené .Sú ochotní aj po telefóne poradiť , aspoň u nás áno .

    Ja by som si predstavovala ...

    1/nákup a predaj maloobchod a veľkoobchod ,sprostredkovanie
    2/demontáž a montáž plast.okien
    Naposledy upravil Zita5 : 13.01.07 at 13:01

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.