Zavrieť

Porady

CCCC STRETKO 2007

ta som to ja :-)

Anketa: Mám záujem o stretnutie CCCC klubu v lokalite:

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Piešťany

    3 12.00%
  • hotel Lipa Bojnice - Pacho Prievidza

    4 16.00%
  • spoločné stretnutie s poraďákmi na nemKrahuľoch

    8 32.00%
  • Valentová - drevenicová osada pri Donovaloch

    17 68.00%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
AHOJTE,

keďže 17-tkam nestačia provinčné stretká, rozhodol sa klub CCCC, že si popri draní gatí u Pacha v PD, v Blave, v NR, či iných letoviskách v SR zorganizuje vlastné stretko, poprípade spoločné stretko na nemKrahuľoch.

Aby sa však také niečo mohlo zorganizovať, potrebuje sa vedieť, o ktoré oblasti našej vlasti máte záujem, koľko Vás príde a či vôbec príde a tak....


Predpokladaný termín pre možnosť 1, 2 a 4 je :

stretnutie sa bude konať od piatku 13.apríla


Pri spoločnom stretnutí s ostatnými Poraďákmi na Nemkrahuľoch možnosť 3:
je buď posledný májový, alebo prvý júnový víkend

Prosím vyjadrite sa najneskôr do 25.1.2007

Doplnok:
Umožnila som hlasovanie: na viac lokalít, s tým, že sa vidíte, kto pre akú lokalitu hlasoval

Všetky ostatné veci prosím neriešte so mnou....ja som len mala za úlohu urobiť anketu
Naposledy upravil Hlinkovx : 15.01.07 at 12:03
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Simonab
Neboj ja mám 2GB a ešte aj starú 1GB. Si myslíš, že bude toľko času na fotenie, a že nám to baby nezatrhnú?
Len aby sedeli aj do toho môjho zázraku, tie karty.
A baby? Veď ani nebudú tušiť, že sú fotené, to by potom nebolo ono. Strúhali by pózy a ja mám rada momentky.
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Simonab
Aby sme my neutekali. Nám sa to už stalo, aj bicykle podaktorí poodhadzovali.
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

malina
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť.
Ten určite čaká na riadne sústo, neuspokojí sa s jednou babou, keď tam bude komplet stridží zlet. Ozaj baby a už leštíte metly?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
hlavne sa teším na to posedenie....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

malina
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť.
To hej, teraz sa tomu smejem, ale vtedy nám všetko jedno nebolo.
Našťastie sa asi naplašil viac ako my a tiež utekal, ale opačným smerom. Ja osobne som ho vďakabohu nevidela, ja som len utekala o dušu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Nezatrhnú, neboj, aj ja mám už foťák v pohotovosti . Zitka a to s tým notebookom si myslela vážne Veď si ideme liečiť PH pozitív
Úplne vážne .....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

malina
Zdá sa, že sa vďaka nášmu stretku konečne zoznámim aj s naším horným susedom, ktorý sa už ôsmy rok predo mnou vytrvalo ukrýva a naberá odvahu zísť dolu len vtedy, keď bezpečne vie, že práve spím...
Ľudka, ak je taký, ako na obrážťoku, tak o toho by som si aj "strihla". Ak je to ten, čo nám pozbieral všetky maliny, tak bojím.... bojím.... bojím.....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak vidím, že notebooky a foťáky sú pripavené, dobrá nálada tiež, čo nám ešte chýba? Simonka, má už Jorik cestovný košíček pripravený? Beriem ho na noc k sebe do spacáku, keď už Ľudka si rezervovala na túlenie ten susedov spacák .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dievčence, medvede takto budú spať sladko. A my budeme šantiť stále svorne.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac


potom sa takto trasiem a vlasy mi dupkom vstavaju
Naposledy upravil camelfly : 27.01.07 at 08:35
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


No ja teda neviem, sa tu riešia "spacáky" novodobé aj s vlasmi aj notebooky, čo tak ísť v šľapajách týchto žabiek? Mne by sa to páčilo.... zelené už poväčšinou sme a po pár pohárikoch isto budeme všetky červené. Vôbec by nás nejaké medvede nevzrušovali, maliny by sme im prenechali...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly
posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac

Ráno po prebudení som bola veľmi prekvapená , snehová nádielka sa ušla aj na dolnom konci .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová

No ja teda neviem, sa tu riešia "spacáky" novodobé aj s vlasmi aj notebooky, čo tak ísť v šľapajách týchto žabiek? Mne by sa to páčilo.... zelené už poväčšinou sme a po pár pohárikoch isto budeme všetky červené. Vôbec by nás nejaké medvede nevzrušovali, maliny by sme im prenechali...
takze sme zelene zabky 17 - nastky a potom cervene, ja donesiem okostovat tu nasu frndzavicu domacu, len neviem aku farbu chytime potom
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5
Ráno po prebudení som bola veľmi prekvapená , snehová nádielka sa ušla aj na dolnom konci .
takze to vyzera ze snezikom zapadne cele Slovensko , vsak ked bude snezit aby dohnal zameskane, ups, to by teda bolo snehu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

camelfly
posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac


potom sa takto trasiem a vlasy mi dupkom vstavaju
Inak mojenko keby sa Tvoje vlásky dupkom postavili, museli by plafóny všade navýšiť, nemyslíš? [/quote]
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová
Inak mojenko keby sa Tvoje vlásky dupkom postavili, museli by plafóny všade navýšiť, nemyslíš?
[/quote]

tak to ano Elenka, zvysovala som stropy a prinajhorsom sa skrciiim

0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Eulalia
Ľudka, ak je taký, ako na obrážťoku, tak o toho by som si aj "strihla". Ak je to ten, čo nám pozbieral všetky maliny, tak bojím.... bojím.... bojím.....
Neboj, Evi, veď aj ten najväčší maco je vo svojej podstate veľký slaboch. A aj po ňom vždy nejaké maliny ostanú. Myslíš si, že tou svojou veľkou tlapou ďobká po jednej malinke ako nejaká slušne vychovaná dáma? Vytrhne celú malinu aj s koreňom a maže do lesa! To by musel poriadne kmitať hore-dolu, ak by mal spustošiť všetko malinčie v údolí...

Neviem ako vy, ale keď mu konečne napadala vytúžená perinka, ja ho už nechávam zaspávať - má čo robiť, aby dohnal zameškaný spánok. Dúfam, že mu postačí schrupnúť si len do apríla - do mája, lebo keď sa tu zídeme, o budíček postarané. Pod bielou prikrývkou sú tu aj všetky maliny, takže sa nemusíte báť, určite nevymrznú.
zimný spánok.JPG  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

camelfly
takze sme zelene zabky 17 - nastky a potom cervene, ja donesiem okostovat tu nasu frndzavicu domacu, len neviem aku farbu chytime potom
Keď ochutnáme zo všetkého, budeme "dúhové" a nakoniec určite zase len a len zelené .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

malina
Neboj, Evi, veď aj ten najväčší maco je vo svojej podstate veľký slaboch. A aj po ňom vždy nejaké maliny ostanú. Myslíš si, že tou svojou veľkou tlapou ďobká po jednej malinke ako nejaká slušne vychovaná dáma? Vytrhne celú malinu aj s koreňom a maže do lesa! To by musel poriadne kmitať hore-dolu, ak by mal spustošiť všetko malinčie v údolí...

Neviem ako vy, ale keď mu konečne napadala vytúžená perinka, ja ho už nechávam zaspávať - má čo robiť, aby dohnal zameškaný spánok. Dúfam, že mu postačí schrupnúť si len do apríla - do mája, lebo keď sa tu zídeme, o budíček postarané. Pod bielou prikrývkou sú tu aj všetky maliny, takže sa nemusíte báť, určite nevymrznú.
No, trošku si ma utešila. Na tom obrážťoku vyzerá zlatučky, ozaj taký na tuľkanie, ale keby som stretla živého neviem, neviem, určite by som gate musela prať A smolu mám, že nemôžem utekať , tak sa spoľahnem na ochranu kolegýň-ježibabiek. .
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Eulalia
...keby som stretla živého neviem, neviem, určite by som gate musela prať.
No veď ja asi tiež...
Chcela som sa len zapojiť do vášho šantenia, lebo mi ako vašej budúcej hostiteľke pripadalo nevhodné iba sa mu prizerať. Trochu ma zamrzelo, či som vám svojím príspevkom o medveďovom spacáku nenahnala strach z našich susedov, ale naozaj sa ich netreba báť. Sú to múdre a plaché zvieratá, ktoré neprovokujú a popravde aj tie maliny patria viac im ako nám.

Eulalia
A smolu mám, že nemôžem utekať , tak sa spoľahnem na ochranu kolegýň-ježibabiek. .
Celkom postačí, keď Ti kolegyne-ježibabky ochránia zmysel pre humor a verím, že ho navrátia aj mne, veď hlavne preto sa na vás všetky tak veľmi tešííííím.
umelec.JPG  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať