Zavrieť

Porady

Software pre autoservis

Vie niekto poradit software pre autoservis ? Prevadzka je mimo objektu centraly firmy. Prepojenie so skladom nie je podmienkou. Doraz je kladeny na zoznam prac.cinnosti podla pracovnikov-mechanikov. Fakturacia a hotovost je mimo, ci ze ako bolo spomenute v centrale. Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Dakujem za tipy. Zodpovedne vsak mozem prehlasit, ze program aspon na akej-takej urovni sa zda byt od Tangram Presov. Berte to skor ako doporucenie-snad pre ostatnych, ktori nieco podobne zhanaju.

    mojemeno je offline (nepripojený) mojemeno

    mojemeno
    Skúste si pozrieť:
    www.azsoft.sk/autoservis
    zákazky, sklad, fakturácia, práce podľa mechanikov, reg.pokladňa, sieťová verzia, ...

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    mojemeno Pozri príspevok
    Skúste si pozrieť:
    www.azsoft.sk/autoservis
    zákazky, sklad, fakturácia, práce podľa mechanikov, reg.pokladňa, sieťová verzia, ...
    Skusil som, primitivny. V kazdom pripade dakujem.

    mojemeno je offline (nepripojený) mojemeno

    mojemeno
    scorp Pozri príspevok
    Skusil som, primitivny.
    Je to subjektívna vec. Pre menej skúseného používateľa to môže byť výhodou.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    poznam jeden autoservis, pouzivaju klasicku Pohodu, je tam moznost rozuctovania na zakazky, strediska, cinnosti, plus ostatne spominane. Nie je to sice programe robeny pre autoservis,ale funguju v tom uz niekolko rokov.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    mojemeno Pozri príspevok
    Je to subjektívna vec. Pre menej skúseného používateľa to môže byť výhodou.
    ...reagoval si na príspevok starý 4 roky. Ak to zadávateľ témy posúdil ako nevyhovujúci, tak má určite záujem na niečom kvalitnejšom.

    P.S. ... zaujímalo by ma, aký nakoniec vybral software...

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Ziaden, vyberal som soft pre jednu firmu, ktora uz servis neprevadzkuje. Po dhsom case som opat na porade...

    bbubacik je offline (nepripojený) bbubacik

    bbubacik
    tuto otazku riesilo uz vela ludi.. ako spravce som sa stretol so vselicim.. tu plati obzvlast niesom taky bohaty aby som kupoval lacne veci. ja mam celkom dobre skusenosti so systemom OMEGA alebo CARIS. ten prvy je viac ucto, ten druhy viacej servis. Inak CARIS najdete u vsetkych znaciek na slovensku a celkom rastu a cenovo su este celkom ok ked som to porovnaval s NAVISION alebo softom co ma Mercedes. skuskte www.teas.cz . su aj na slovensku a posielaju aj demo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.