Zavrieť

Porady

rok 2005

accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Nakoľko je posledný deň v roku želám všetkým na PORADE a aj mimo nej, aby takto o rok si mohol každý z nás povedať, že rok 2005 stál za to, že všetko čo sme v ňom prežili v zdraví a bohužiaľ niekedy aj v chorobe (je to súčasť života) nás posunulo niekde ďalej k lepšiemu ja, že sme si v ňom našli nových ľudí, pre ktorých stojí za to žiť, že s úsmevom sme dokázali problémy riešiť ľahšie ako s hnevom, a aby to čo dokázala vytvoriť PORADA medzi nami, ktorí sme o sebe takto pred rokom ani netušili, sa prenieslo ďalej medzi ľudí.
Myslím si, že PORADA dokázala to, že to s nami ľuďmi nie je ešte také zlé a vieme tu byť aj pre druhých.
Takže želám všetkým len to najlepšie a nech začiatok roka sa nám všetkým vydarí v zdraví a pohode.
Usporiadat
la-dy la-dy

la-dy je offline (nepripojený) la-dy

oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac
Zdravím vás všetkých v novom roku .A všetkým prajem to čo oni priali iným, aby sa im vrátilo mnohonásobne krát späť.
PS:Vďaka za všetky rady od Vás,vďaka za všetko v minulom roku.Ľahšie sa mi s Vami prežúvalo toto pre mňa ťažké obdobie a dúfam, že s Vami tento nový rok prejde ovela lahšie.
Ešte raz všetkým: PF 2005
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Keďže má každý to svoje naj - želanie, prajem nám všetkým, aby sa každému to jeho naj želanie splnilo a hlavne aby sme boli všetci zdraví - tie ostatné problémy spolu poriešime, no nie?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

V novom roku prajem veľa zdravia, šťastia, lásky a porozumenia, nech máme všetci stále dobrú náladu, lebo máme jeden druhého a túto skvelú poradu Maja
0 0
lutik lutik

lutik je offline (nepripojený) lutik

Milí poraďáčikovia,

aj ja sa pripájam so želaním:
štastný nový rok 2005, veľa zdravia, lásky, rodinnej pohody, úspechov v súkromnom i profesnom živote, pozitívne myslenie, pozitívnu
energiu, silu na realizáciu tvorivých nápadov,
pokoj v duši a mysli počas celého roka a nech sa našej porade aj naďalej tak dobre darí.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať