Zavrieť

Porady

úprava formulára

Prosím Vás, môžete mi niekto pomôcť s úpravou formulára? Tlačila som vystavenú fa, ale hore nad čiarou nemám žiadny názov napr. faktúra ani číslo, kde mám chybu v nadstavení. Prosím je to dosť súrne, díky.
Usporiadat
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

vie mi niekto poradiť ako napísať do faktúry znak priemer, ja som si z wordu skopírovala, vložila, ale netešila som sa dlho, lebo keď som vytlačila fa, tak tam bolo len o, ktoré som musela prečiarknuť, dá sa to nejako? díky moc
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

nikto nepíšete priemer do faktúry? Neviem ako to napísať, teraz idem robiť jednu faktúru a tam na každý riadom musím písať priemer a má to asi 20 riadkov, ako to tam dostať? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

prosím Vás, nebralo mi do dp dph tel. číslo, aj keď bolo všade pozadávané. Tak som písala do cígleru, poradili mi, že v editore pridať premenné, tak som skúsila, ale mi ho tam hodilo nie do okienok, ale aj mimo. Tak som dala zmazať tel. číslo. A moje nervy, vymazala sa mi prvá strana formulára, zobrazujú sa mi iba údaje ako pre orig. tlačivo, ale druhú stranú mám dobre, čo s tým? veď som nedávala zmazať formulár, iba tel. číslo.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

sybila3 Pozri príspevok
prosím Vás, nebralo mi do dp dph tel. číslo, aj keď bolo všade pozadávané. Tak som písala do cígleru, poradili mi, že v editore pridať premenné, tak som skúsila, ale mi ho tam hodilo nie do okienok, ale aj mimo. Tak som dala zmazať tel. číslo. A moje nervy, vymazala sa mi prvá strana formulára, zobrazujú sa mi iba údaje ako pre orig. tlačivo, ale druhú stranú mám dobre, čo s tým? veď som nedávala zmazať formulár, iba tel. číslo.
sybila, ak nemáš uložený pôvodný formulár, spusti ešte raz aktualizáciu -urob ale najpr zálohu. Ďalšie formuláre, ktoré máš upravované, nezabudni tiež zálohovať- aktualizácia totiž premaže všetky formuláre a budeš ich musieť upravovať znova.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

veď už som to robila 3x a stále prvú stranu mám len s údajmi. Ale nechápem prečo, lebo som len dala pridať premenné, telefonne číslo a keď ho zle nahodilo, tak som to zmazala a vymazal sa mi celý formulár, mám tam len údaje ako keby som išla tlačiť na orig. formulár, ale nechápem, druhá strana je dobre.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vedel by mi niekto poradiť, tlačíte výkazy DPH z programu? Mne netlačí posledný riadok to: Ministerstvo financií....... skúsila som posunuť v editore o kúštik ten okraj, ale zas mi zmizla celá tabuľka. už mám z toho nervy, lebo na daňovom mi to bez toho posledného riadku nezoberú.
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

sybila3 Pozri príspevok
vedel by mi niekto poradiť, tlačíte výkazy DPH z programu? Mne netlačí posledný riadok to: Ministerstvo financií....... skúsila som posunuť v editore o kúštik ten okraj, ale zas mi zmizla celá tabuľka. už mám z toho nervy, lebo na daňovom mi to bez toho posledného riadku nezoberú.
Sibyla a máš aktuálnu verziu 10,052 - mne to tlačí v poriadku.
/ aj min.financií..../ a typ dokumentu UCDPHFRM . Alebo skús pozrieť nastavenie tlačiarne.
0 0
kovex kovex

kovex je offline (nepripojený) kovex

aj mne to tlačí normálne v najnovšej verzii
Sybila nestresuj, najlepšie bude ak si tlačivko vyplníš na stránke daňového úradu www.drsr.sk, nakoľko je dnes posledný deň na odovzdanie
a s formulárom sa pohráš keď budeš mať čas alebo si stiahni nanovo aktuálnu verziu
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

chcem sa opýtať, akonáhle niečo upravím vo formulári dph, tak mi v náhľade zobrazuje len čísla vôbec nie celé tlačivo, aj keď len posuniem spodný okraj.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mám inštalovanú najnovšiu verziu, ale keď dám náhľad dph, tak mi spodný riadok to Ministerstvo financií.....vôbec nezobrazuje, neviem, čo s tým.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať