Zavrieť

Porady

Jednoduchý a prehľadny učtovny program

Milí ludkovia,
vedeli by ste mi poradiť nejaký vhodný jednoduchý a prehĺadný program pre SZČO , jednoduché účtovníctvo a aj mzdy( 2 zamestnanci) +mot.vozidlo, prijmy do 1,5 mil...? A este ak by ste vedeli aj cenu, na co sa mam pripravit. Ste zlatí a dakujem za kazdu radu!
Usporiadat
zamako zamako

zamako je offline (nepripojený) zamako

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ja vždy a všade doporučujem program SUPERUCTO od firmy JoNaS.

Skúste www.jonas.sk
...ale doména nefunguje...aj my sa rozhodujeme pre nový program :-)

Doména jonas.sk bola zaregistrovaná, obsah sa pripravuje....počkáme ešte?
0 0
wictor576 wictor576

wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

zamako Pozri príspevok
...ale doména nefunguje...aj my sa rozhodujeme pre nový program :-)

Doména jonas.sk bola zaregistrovaná, obsah sa pripravuje....počkáme ešte?

Skôr než sa definitívne rozhodnete, vyskúšajte demo verziu TRIUMF.NEXT zo stránky www.triumf.sk - plnohodnotný program s jedným obmedzením - tlač funguje len na obrazovku.

S pozdravom
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

wictor576 Pozri príspevok
Skôr než sa definitívne rozhodnete, vyskúšajte demo verziu TRIUMF.NEXT zo stránky www.triumf.sk - plnohodnotný program s jedným obmedzením - tlač funguje len na obrazovku.

S pozdravom
nedokážem si takúto prácu predstaviť, a ako potom dostaneš výstupy do šanónov
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja by som počkal. Alfa+Money+MRP+Pohoda+... budú "zírat".
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ja by som počkal. Alfa+Money+MRP+Pohoda+... budú "zírat".
Čo bude účtovať sám ?
0 0
wictor576 wictor576

wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

Netreba si nič predstaviť, ja som písal, že DEMO verzia má obmedzenie, že tlač funguje len na obrazovku - akonáhľe si zakúpiš program a dostanes registračné číslo, program funguje ďalej ako plnohodnotná verzia s tlačou aj na tlačiareň. Ospravedlňujem sa, keď toto nebolo zrozumiteľné z môjho prvého príspevku.

S pozdravom

krajanová Pozri príspevok
nedokážem si takúto prácu predstaviť, a ako potom dostaneš výstupy do šanónov
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
wictor576 Pozri príspevok
Netreba si nič predstaviť, ja som písal, že DEMO verzia má obmedzenie, že tlač funguje len na obrazovku - akonáhľe si zakúpiš program a dostanes registračné číslo, program funguje ďalej ako plnohodnotná verzia s tlačou aj na tlačiareň. Ospravedlňujem sa, keď toto nebolo zrozumiteľné z môjho prvého príspevku.

S pozdravom
Ono to bolo zrozumiteľné. Väčšina by si určite rada pozrela aj písomné výstupy, nakkoľko tie sa môžu od tých na obrazovke podsttne líšiť. A užívateľ by radšej privítal iné obmedzenie, napr. 300 zápisov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov 300.000,- pri neobmedzenom počte firiem v JU tak ako je to na www.hdsoft.sk Po prekročení limitov nemusí užívateľ hlboko siahnuť do vačku.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Jozef Mihál Pozri príspevok
Ja by som počkal. Alfa+Money+MRP+Pohoda+... budú "zírat".
A to čo sa stane? Zrušia zákon o účtovníctve?
0 0
wictor576 wictor576

wictor576 je offline (nepripojený) wictor576

Výstupy v programe TRIUMF.NEXT sú na 100% rovnaké aj na obrazovke aj na papieri a z tohto dôvodu je tam práve toto obmedzenie.

S pozdravom

ekopo Pozri príspevok
Ono to bolo zrozumiteľné. Väčšina by si určite rada pozrela aj písomné výstupy, nakkoľko tie sa môžu od tých na obrazovke podsttne líšiť. A užívateľ by radšej privítal iné obmedzenie, napr. 300 zápisov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov 300.000,- pri neobmedzenom počte firiem v JU tak ako je to na www.hdsoft.sk Po prekročení limitov nemusí užívateľ hlboko siahnuť do vačku.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
V predchadzajucom namete porady - islo o Money S3, bola jedna trefna odpoved v tom zmysle, ze kolko ludi, tolko chuti. Potpm sa vstci vybijame, ktory soft pre ucto je naj. Odpoviem: ten, ktory mi vyhovuje.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať