Zavrieť

Porady

Posielanie súborov

Veľmi prosím o radu:z môjho nootboku nemôžem posielať emailom súbory,stále mi ukazuje :nie je možné nájsť hostiteľa POP3.Overte či ste správne zadalinázov servera.Konto POP3 Server POP3 Protokol POP3,PORT 110,zabezpečené SSL:nie.Bývam v malej dedinke a internet mám iba od decembra.So správcom siete sa nemôžem dlhodobo spojiť a údajne sa to dá urobiť aj podľa návodu.Napíše mi ho niekto ? Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

idem to skúsiť,ďakujem,ozvem sa.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

skúsila som to pri spresnení som mala odch.p.25 tak som tam napísala 587 a ukázalo mi,že som zrušila.Začnem všetko od začiatku.Od nastavenia.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ano, skus od zaciatku a so spravnymi hodnotami a ked to budes mat, tak chod znovu do spresnenia a tam to zadaj ako ma byt
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

stále mi ukazuje nesprávne heslo,užmi asi z toho šibe.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

čiže tu 25 mám zmeniť na 587 ? aj keď pôjdem od začiatku ?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Maňuša
stále mi ukazuje nesprávne heslo,užmi asi z toho šibe.
ale nie, len je mozne ze ked to vypisujes a zadavas v nastaveniach, tak si davas pozor ze stale robis mozno jednu a tu istu chybu
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Maňuša
čiže tu 25 mám zmeniť na 587 ? aj keď pôjdem od začiatku ?
ano, musis tam zadat 587
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

tak idem ešte raz
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

to konto si zmas a pomalicky chod este raz, zvladnes to
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

prešla som všetko od začiatku,aj som 25 zmenila na 587,stále pri odosielaní mi vyhadzuje overuje sa a chyba a bliká mi pri hesle,pričom keď si skontrolujem v zozname tak zadané heslo mám v poriadku,môžem zmeniť heslo bez toho aby som ho menila keď si idem vyberať poštu na zozname.sk?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

to heslo musis mat rovnake ked chces vyuzivat POP, ale skus este jednu vec, zmen si heslo najprv na zozname a potom ho ako nove zadaj v nastaveniach, nedavaj si heslo ktore by ti obsahovalo y alebo z, skus a pozor na caps lock

PS: na zozname aby si bola odhlasena ked preberas postu
Naposledy upravil camelfly : 25.01.07 at 16:38
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

urobila som všetko,aj heslo som zmenila ale opäť mi ukazuje že odieta heslo,nerozumiem čo znamená to P.S.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

takze zase to robi? mas skype?
PS - post scriptum
Naposledy upravil camelfly : 25.01.07 at 17:10
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

ja viem čo je to P.S. ale čo znamená to,že na zozname musím byť odhlásená a už vôbec neviem čo je to skype...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Maňuša
ja viem čo je to P.S. ale čo znamená to,že na zozname musím byť odhlásená a už vôbec neviem čo je to skype...
stahovat mailiky by sa ti nedalo na tvoje pc, pokial by si bola prihlasena aj na zozname

skype je softik ktorym komunikujes cez sluchatka ci mikrofon
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

ale ja nie som vtedy prihlásená na zozname a cez sluchatka či mkrofon nekomunikujem,ešte som veľmi,veľmi ´daleko od toho.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

poslala som ti vcera vecer vsetko mailom aj s obrazkami ako to nastavit, tak drzim palce aby sa ti to podarilo
Naposledy upravil camelfly : 26.01.07 at 06:35
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať