Zavrieť

Porady

Číslovanie strán

Súrne potrebujem poradiť ohľadom číslovania strán v diplomovej práci. Potrebujem očíslovať len strany od 11 do 62. Neviete ako sa to robí ??? Keď si dám vložiť čísla strán je tam len možnosť , či chcem očíslovať alebo nie prvú stranu alebo od akého čísla.
Ďakujem .
Usporiadat
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

zulinka23 Pozri príspevok
A ty daj zase vedieť či ti to došlo
Prepáč, ale vôbec sa neozývaš takže vôbec neviem na čom som...či s tým dokážeš niečo spraviť alebo nie...tak sa prosím ozvi
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Ale čo nič? Veď keď tam vložíš číslo strany, tak sa ti nejaké číslo strany snáď objaví? A prečo nepopíšeš viac svoj problém? Potrebuješ nastaviť iné číslovanie, napr.
- aby na niektorej strane nebolo vidno číslo?
- aby na niektorej strany začalo číslo iným číslom, než ktoré by malo nasledovať?


Ako ti mám poradiť, keď neviem, kde je problém?

Ty ešte asi nebudeš môcť pridávať prílohy, keďže si tu len krátko registrovaná. Pošli mi ten dokument na chrobak7(zavináč)post.sk. Daj vedieť, až to pošleš.

Prepáč, ale vôbec sa neozývaš takže vôbec neviem na čom som...či s tým dokážeš niečo spraviť alebo nie...tak sa prosím ozvi
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zulinka23 Pozri príspevok
Prepáč, ale vôbec sa neozývaš takže vôbec neviem na čom som...či s tým dokážeš niečo spraviť alebo nie...tak sa prosím ozvi
Poslala si mi prázdny mail. nič si nepriložila.
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Poslala si mi prázdny mail. nič si nepriložila.
Poslala som to už aj predtým veď mi to ukazuje v odoslaných...no poslala som to ešte raz tak snáď to už dorazí.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zulinka23 Pozri príspevok
Poslala som to už aj predtým veď mi to ukazuje v odoslaných...no poslala som to ešte raz tak snáď to už dorazí.
Teraz to už došlo. Kedy to potrebuješ?
0 0
zulinka23 zulinka23

zulinka23 je offline (nepripojený) zulinka23

Chobot Pozri príspevok
Teraz to už došlo. Kedy to potrebuješ?
No tak trochu mi to súri, ale potrebujem hlavne vedieť či s tým dokážeš vôbec niečo spraviť. Nie, že sa budem spoliehať a nakoniec mi oznámiš, že sa to nedá hm? Nemôžme sa aj nejako ináč kontaktovať napr. cez skype alebo icq?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zulinka23 Pozri príspevok
No tak trochu mi to súri, ale potrebujem hlavne vedieť či s tým dokážeš vôbec niečo spraviť. Nie, že sa budem spoliehať a nakoniec mi oznámiš, že sa to nedá hm? Nemôžme sa aj nejako ináč kontaktovať napr. cez skype alebo icq?
Skype ani ICQ nemám. Poslal som ti upravený súbor. Mala si to dosť zasvinčíkované zbytočnými sekciami a manuálne zadanými začiatkami číslovania strán. Najprv som musel vyčistiť zbytočné sekcie, pospájať tie, ktoré patrili k sebe. Dúfam, že to tak bude dobré, ako to je. Úvod je číslovaný ako 8. strana a zvyšok pokračuje po poradí. Akurát že tam nemáš 37 strán, ale len 36, tá je posledná.

Všetko, čo je pred úvodom nemá na stránke číslo stránky. Ak to chceš inak, než som to spravil, pošli mi späť mail, alebo to napíš sem, ako to chceš - cez víkend sa na to pozriem.
0 0
Ivana Dubovicka Ivana Dubovicka

Ivana Dubovicka je offline (nepripojený) Ivana Dubovicka

super navod, dakujeeem
0 0
miguel19 miguel19

miguel19 je offline (nepripojený) miguel19

ahoj..pocuj ja neviem zrusiť to zahlavie a zapetie v prvej sekcii...ani to link and previous neviem najst..
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

miguel19 Pozri príspevok
ahoj..pocuj ja neviem zrusiť to zahlavie a zapetie v prvej sekcii...ani to link and previous neviem najst..

Aký máš Word (2000, 2003, 2007,...)? Prečítal si si dôkladne celú tému?

Ak ti to aj tak nejde, pošli mi dokument na chrobak7(zavináč)post.sk, urobím ti to. Len daj sem vedieť, keď to pošleš.
0 0
nat32 nat32

nat32 je offline (nepripojený) nat32

Ahoj, ja mám takýto istý problem ako kolegovci pre do mnou, mám Word 2007 a nie a nie mi dať to číslovanie od tej strany, od ktorej až potrebujem,mám ho v slovenčine,a podal tohto návodu tam nič takého nejde dakujem vopred za radu,,
P.S. Som v koncoch :
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

porob si oddieli a potom si to nastav v paticke aby to nebolo prepojene na predchadzajuci oddiel, daj si format cisla stranok, a pri cislovanie stranok oznac "zacat od" a napis cislo od kotreho sa ma zacat. Cize, dokument porozdelujes na nezavisle oddiely, ktore nebudu navzajom prepojene a mozes si cislovat podla potreby ;-)
0 0
nat32 nat32

nat32 je offline (nepripojený) nat32

áá ešte dotaz a oddiely sa vytvárajú ako?)
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

Vlozit - koniec - koniec oddielu na dalsej stranke alebo si (vyber kde chces mat koniec, postup pre ms word 2003) ;-) a ked si das ten pi znak (to zrkadlovo obratene P s 2 nozickami), co ti zobrazule tie vselijake znacky vo worde, tak tam uvidis kde ti tie oddiely koncia a zacinaju
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

nat32 Pozri príspevok
áá ešte dotaz a oddiely sa vytvárajú ako?)
A čítal si celú tému? Je to v nej napísané asi 2 krát. Ale volá sa to sekcie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

nat32 Pozri príspevok
Ahoj, ja mám takýto istý problem ako kolegovci pre do mnou, mám Word 2007 a nie a nie mi dať to číslovanie od tej strany, od ktorej až potrebujem,mám ho v slovenčine,a podal tohto návodu tam nič takého nejde dakujem vopred za radu,,
P.S. Som v koncoch :
Napíš to tak, ako to je. Nie že to neide, ale že to nevieš!

Až budeš v koncoch, tak mi to pošli, adresu nájdeš vyššie.
0 0
cervenovlasa cervenovlasa

cervenovlasa je offline (nepripojený) cervenovlasa

ahojte, setko som spravila ako treba,aj mi to uz cisluje od strany 7, akurat ze ked dam centrovat cislo strany, tak mi to cislo stale zarovna dolava..nejake tipy?
0 0
cervenovlasa cervenovlasa

cervenovlasa je offline (nepripojený) cervenovlasa

uz to mame vdaka )
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

cervenovlasa Pozri príspevok
uz to mame vdaka )
Aj pre teba platí príspevok č. 57.

Niekedy užívatelia v snahe očíslovať tie strany zadefinujú aj 10 sekcií na 3 stranách a potom sa už z toho nevedia nijako vysomáriť. To bol aj prípad zulinky, kde som najprv musel zrušiť zbytočné sekcie a potom nanovo definovať len tie potrebné.
0 0
vivaldka vivaldka

vivaldka je offline (nepripojený) vivaldka

som učiteľka zuš
Milý Chobot poslala som ti mail. Prosím ťa pozri sa na ňu a ozvi sa. ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať