Zavrieť

Porady

Číslovanie strán

Súrne potrebujem poradiť ohľadom číslovania strán v diplomovej práci. Potrebujem očíslovať len strany od 11 do 62. Neviete ako sa to robí ??? Keď si dám vložiť čísla strán je tam len možnosť , či chcem očíslovať alebo nie prvú stranu alebo od akého čísla.
Ďakujem .
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

vivaldka Pozri príspevok
Milý Chobot poslala som ti mail. Prosím ťa pozri sa na ňu a ozvi sa. ďakujem
Môžeš mi to poslať na ten mail.
0 0
panslav panslav

panslav je offline (nepripojený) panslav

cavte. ja mam otazku ohladom cislovania ale trochu inu. mam dokument vo "worde" open office-u. ked tam chcem dat cislovanie tak jedine do paty alebo halvicky, ale tym padom ked tam dam patu, alebo hlavicku zmensi sa mi priestor pre text a narastie mi pocet stran.
Je mozne umiestnit cislovanie v open office resp. MS office aj takym sposobom aby v dokumente nemusela byt pata alebo halvicka ?
vdaka za odpoved
0 0
Naďa2202 Naďa2202

Naďa2202 je offline (nepripojený) Naďa2202

ahojte, ja to mam v cestine, a tam je to stejne jako minule
ale neviem sa na to dostat ani kliknut, nijak zmazat.. nejaky navrh?
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Prosím vas, ako odstránim číslicu z analytického listu v diplomovej praci - nemá tam byt. dakujem
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Darica Pozri príspevok
Prosím vas, ako odstránim číslicu z analytického listu v diplomovej praci - nemá tam byt. dakujem
Aku cislicu?
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Cislicu dole na strane , ale uz je to OK
0 0
Dominik Illek Illeshazi Dominik Illek Illeshazi
dakujem moc moc moc moc moc ... moc veľmi moc
0 0
stewita stewita

stewita je offline (nepripojený) stewita

Ďakujem. Veľmi ste mi pomohli, aj keď to trošku potrvalo kým som na to prišla, ale lepšie neskoro ako nikdy. Som radam, že som sa to naučila a určite to v praxi ešte veľakrát využijem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať