Zavrieť

Porady

Pomoc! Ja mám vrásky!

Naozaj, neviem, či je to z vyčerpania, alebo od toho neustáleho ťukania do počítača, ale z ničoho nič mám v okolí očí nehorázne vrásky. Možno s tým niekto máte skúsenosti. Som účtovníčka a tak nečudo - zanedbala som na pár týždňov pitný režim, sedím za počítačom a ožarujem sa a zrazu badám v zrkadle vrásky. Pleť sa mi vysušila. Pri tom mám zmiešaný typ pleti so sklonom k upchávaniu mazových žliaz. Používam kozmetiku La ROCHE POSAY, tá mi totiž nerobí žiadne problémy.
Otázka na Vás. Mám 29, ale absolútne žiadne skúsenosti s používaním krémov proti vráskam. A nechcem začať so "silnými" krémami, viete niekto poradiť?

Ďakujem vopred za rady - zachránite mi čas mladosti.
P.S: Neznesiem parfumované krémy.
Naposledy upravil Adria.ma : 30.01.07 at 06:43
Usporiadat
Téma je uzavretá.
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Vies co, chod ku kozmeticke na masaz. Minimalne budes mat dobry pocit z toho, ze si sa venovala sama sebe, resp. niekto sa Ti venoval
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...a ja Ti ešte poradím očný krém. Ja (skús sa pozrieť na moje foto v profile z maturitných čias) som mala už od detstva riadne kruhy pod očami. Ja viem, kruhy nie sú vrásky, ale...toto leto som stretla jednu úžasnú osôbku. Spravila mi osobné poradenstvo na pleť a dala mi do ruky vzorku očného krému... Povedala mi: Nedávaj si ho až ku očiam. Jemne vklepkaj malinké množstvo krémiku pod očko - pekne si nahmataj kde sa končí kosť a tam klepkaj. Neboj sa, tento krém je veľmi výživný, účinné látky prejdú až tam, kde treba... Poviem Ti, tá vzorka mi vystačila na viac ako týždeň. Jemne som si ho vklepkávala každé ráno a večer...a kruhy zmizli. Po X rokoch mám pod očami normálne vyzerajúcu pleť... Na očný krém už vek máš... A sú aj neparfumované krémy a výživnejšie ako Nivea. Poznám pár kočiek "čo môžu iba Niveu" - a po osobnom poradenstve im fantasticky sedí a vyhovuje aj mnou poradený výrobok...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Paula
Hm, nebudem písať ani múdro , ani s iróniou......moja tvár je vďaka dedičnosti doslova plisovaná .... začalo to po 30-ke .........ale mám krásnych priateľov a syna - poklad ....ani jedno, ani druhé by som nevymenila za pleť "nemluvňaťa"
Paula, za ten tvoj výrok : ani jedno, ani druhé by som nevymenila za pleť "nemluvňaťa" - by si si zaslúžila ocenenie "zlatej mamičky" ! Škoda, že sa tu nedá prideliť bod, dala by som zlatý!

A zadávateľke témy poradím to, čo jej radili už aj iné žienky v tejto téme : pre tých, ktorí ťa ľúbia, vrásky sú najkrajším šperkom života, a ak by sa to niekomu nepáčilo, jednoducho mu zober okuliare! Želám ti, aby ťa nikdy v živote nič viac "nebolelo" ako tých pár mimických vrások okolo očí alebo pier! Znamenajú aj to, že nositeľka tých vrások má krásny úsmev, veľa uvažuje, vie romýšľať...! Nezahoď túto šancu, lebo sú z toho vrásky krásy, ver mi, keď budeš mať o 40 rokov viac, možno budeš tiež uvažovať ako ja teraz, preto ti prajem dožiť sa vrások ženy so spomienkami.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nika
Tak toto praktizujem aj ja. S mojimi 7 dioptriami sa mi darí urobiť si náladu hneď ráno. Keď sa totiž ráno pozriem do zrkadla vidím tam len krásnu ružovú pleť bez vrások, oči bez tých čiernych kruhov pod nimi...... Vždy si poviem"ako dobre dnes vyzeráš"............
Musím napísať príbeh svojich pratiet.
Volali sa Mariška a Boriška. Boli slobodné, Mariška varila, prala atď, jednoducho starala sa o domácnosť. Boriška robila doslova chlapské práce ako bolo kosenie, krmenie dobytka a všetko okolo domu, pretože v dedine nebolo ešte družstvo. Boriška do svojich 50 rokov robila na pošte. Potom zostala doma a ako sedemdesiat ročnú, ju nahovoril synovec, že jej pôjde kúpiť do mesta kabát . Podotýkam, že vyzerala na svoj vek veľmi dobre. Obliekli ich jej tam asi päť. Jeden sa jej zapáčil, tak ju postavili pred zrkadlo. Zhrozená pozerala na tú starú pani a ušla z obchodu aj s kabátom. V aute sa priznala, že od svojich 50 rokov sa nepozerala do zrkadla a preto bola taká zhrozená. Pokiaľ prišli domov, skonštatovala, že za tie roky zasa až tak nezostárla a hlavne že je zdravá a ešte vládze porobiť každý deň toľko ťažkej roboty.
0 0
Marta Tatárová Marta Tatárová
Ahoj Adriana!

Tak ako kozmetička by som ti povedala: Prvé " protivráskové " krémy by sa mali začať používať cca okolo 25 rokov, samozrejme pre konkrétny typ pleti, nie pre veľmi zrelú a pod. a od tohto veku sa odporúča aj pravidelne navštevovať kozmetické salóny za cieľom masáže ( cca 1x mesačne ), aby si pleť odýchla a poriadne sa prekrvila. Môžem ti povedať zo skúseností okolia, že vrásky sa nerodia z noci do rána, ale je to dlhodobý proces a rovnako je to aj v tvojom prípade. Mám kolegyňe, ktoré nemali doteraz žiadne výrazné vrásky a zrazu sa im objavili ( tiež majú vek okolo 30 rokov ). Je to spôsobené aj hormonálnymi zmenami, ktoré začínajú prebiehať v tvojom tele. Odporúčam ti nasledovné, rokmi overené recepty: 1, Dostatok spánku ( aspoň 8 hod. denne )
2, Dostatok tekutín ( 2 l denne vo vorme vôd, nesladených čajov a pod. )
3, Masáš tváre a dekoltu aspoň 1x mesačne ( odporúčam mikromasáž očného okolia, ktorá by mohla výrazne zlepšiť stav tvojej pleti v okolí očí )
4, Musíš začať používať krémy na očné okolie, denné aj nočné - pre tvoj typ pleti.

To by bolo asi tak všetko v skratke a nesmieš zabudnúť na oddych!!!
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Už tomu chýba iba jedno, keby sa to všetko vždy dalo dodržať, to by bolo krásavíc!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

kalkulka
.... to by bolo krásavíc!
že by sa to ani nedalo vydržať.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zaujímavá téma. Vrásky sú predsa znakom určitých skúseností, múdrosti. Ja teda neviem, ale predsa len prirodzená krása je jedinečná. A vrásky k tomu uričte patria. Samozrejme proti starostlivosti o pleť nemám absolútne nič. Naopak. Každý sa má starať o seba. Či už je to muž alebo žena. Je to ako keď má niekto pehy a nechce ich. Pritom pehy sú veselé, pekné.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

georeo
...a ja Ti ešte poradím očný krém......., ale...toto leto som stretla jednu úžasnú osôbku. Spravila mi osobné poradenstvo na pleť a dala mi do ruky vzorku očného krému...
Presne toto som chcela poradit: vyskusat vzorku. Ci v lekarni, drogerii alebo od poradkyne - urcite sa v Tvojom okoli najdu kamosky, co "robia" kozmetiku z katalogov roznych znaciek a maju k dispozicii vzorky kremov. Vypytaj a skus. Ak Ti vyhovuje to, co pouzivas, tak to chce len oddych, tekutiny, kozmeticku - skratka - mat sa trocha rad a byt aspon trochu "sebecka". A myslim, ze krasne rady pre krasu mala aj Andreui Hebpurn /dufam, ze je to tak nejako/ - skusim parafrazovat - Chcete mat krasne usta, hovorte krasne veci, chcete mat krasne vlasy, nech Vam ich precese dieta svojimi prstikmi ...chcete mat krasne oci, pozerajte sa na krasne veci, resp. hladajte okolo seba krasu... Myslim, ze tieto pekne myslienky su aj tu niekde na porade, len neviem, kde....
Naposledy upravil janasv : 01.04.07 at 21:31
0 0
Adria.ma Adria.ma

Adria.ma je offline (nepripojený) Adria.ma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Zaujímavá téma. Vrásky sú predsa znakom určitých skúseností, múdrosti. Ja teda neviem, ale predsa len prirodzená krása je jedinečná. A vrásky k tomu uričte patria. Samozrejme proti starostlivosti o pleť nemám absolútne nič. Naopak. Každý sa má starať o seba. Či už je to muž alebo žena. Je to ako keď má niekto pehy a nechce ich. Pritom pehy sú veselé, pekné.
Elenka, tak na Tvoje rady som sa tešila. Celkom zaujímavo a tak "sedliacky" a s nadhľadom vieš poradiť. Teraz som tu po dlhšom čase, zasiahla ma chrípka - zareagujem asi tak - na každého - nakoniec sa z tých vrások vykľula celkom dobrá debata. A každý má pravdu. Vrásky sú trošku ozdobou, trošku aj znakom aká osoba je.
A tak si doprajme vrásky od úsmevov a od šťastia. Žiadne vodorovné a zvislé čiaročky na čele...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Adria.ma Pozri príspevok
Elenka, tak na Tvoje rady som sa tešila. Celkom zaujímavo a tak "sedliacky" a s nadhľadom vieš poradiť. Teraz som tu po dlhšom čase, zasiahla ma chrípka - zareagujem asi tak - na každého - nakoniec sa z tých vrások vykľula celkom dobrá debata. A každý má pravdu. Vrásky sú trošku ozdobou, trošku aj znakom aká osoba je.
A tak si doprajme vrásky od úsmevov a od šťastia. Žiadne vodorovné a zvislé čiaročky na čele...
Krásne sú vrásky vytvorené šťastným životom.
0 0
mmmattta mmmattta

mmmattta je offline (nepripojený) mmmattta

mila moja, na vrasky su super sera, ich vyhodou je ze su doplnkom tvojej starostlivosti s ktorou si spokojna.nie su parfemove a vyuzivas ich ako kvazi vitamin. bomby pre plet, ked citis ze je extremne vycerpana. ak mas chut vyskusat ozvi sa papa.
0 0
karina vajdova karina vajdova

karina vajdova je offline (nepripojený) karina vajdova

skús očný krémik Garnier so slnečnicou - je celkom fajn, ale zázraky sa nedejú.......neuvažovala si nad botoxom?
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

Viera.M. Pozri príspevok
Zareagujem aj ja, nedá mi to... Vrásky pribúdajú s pribúdajúcim vekom, niekto ich má viac, niekto menej. Je v tom aj určitá dedičnosť.
Ja ich mám vzhľadom na svoj vek, málo, ale nie o tom je život, koľko mám vrások.
Tie, ktoré mi "zdobia" tvár sa vždy prehĺbia...od radosti.. pozrúc sa na svoje dve, dnes už dospelé, dcéry...ktoré som vychovala sama a tie vrásky stoja za ten pohľad...
Pekný deň všetkým:-)

Mamina ty si náááádhernáááá. Vždy si bola a vždy budes A je jedno koľko vrások máš. Si naša a mi Ťa ľúúúbime
0 0
ariame ariame

ariame je offline (nepripojený) ariame

Ja pouzivam vyborny krem proti vraskam ktory obsahuje hadi jed. Som s nim velmi spokojna. Ma rovnaky ucinok ako predrazeny Botox, ale je cenovo omnoho prijatelnejsi. Predava sa na slovensku asi len v jednej predajni zatial.
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

No daj sa mi svete, no a čo, ja denno denne stretávam desiatky zvráskavených tvári, ale sú to ľudia príjemní, milí vždy ich oslovím a oni mňa a máme si toľko o čom povedať a verte o vráskach sme sa ešte nebavili a zajtra sa teším že ich stretnem zas.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ale prosím Vás čo nás je po vráskach,....... len aby sme boli zdraví.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dam sem...http://eva.cas.sk/clanok/8131/aj-poc...-vyhnite-sa-im
0 0
speedyyoung speedyyoung

speedyyoung je offline (nepripojený) speedyyoung

Zdravím,



žiadne babske recepty proti vráskam ani výrobky z reklám typu ,,photoshop" nefunguju tak reálne a rýchlo ako toto sérum určené pre domáce použitie bez návštevy salónu a injekcií. www.vymazanareklama.sk
Naposledy upravil kopretinka : 20.11.15 at 01:08
Obrázok 15.jpg  
0 0
Viktoriaa0101 Viktoriaa0101

Viktoriaa0101 je offline (nepripojený) Viktoriaa0101

o galvanických žehličkách som už počula ale nemám stým skúsenosti. ma to teda viditelne výsledky ? prípadne ako vybrať vhodnú ??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať