Zavrieť

Porady

Ktorý účtovnícky program ?

ekonomka
Pekný podvečer prajem a prosím o názory na účtovnícke programy. Stojím pred vážnym rýchlym rozhodnutím a neviem si rady. Aký program si vybrať na vedenie účtovníctva? Ktorý je dobrý ???
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

sylva Pozri príspevok
Napriek tomu,že som si prečítala všetky príspevky ohľadom výberu programu na mzdy,neviem ako ďalej.Doteraz som pracovala s MRP,som spokojná.Avšak nastupujem do novej firmy s 1000 zamestnancami.Mzdy spracováva exter.firma v Pohode,evidencia dochádzky nie je elektronická.Ja mám robiť mzdy od nového roka.Chcem sa opýtať,či je možné prekonvertovať mzdové údaje z Pohody do MRP?Druhá vec je,či by s tým majiteľ databázy súhlasil...Neviem si predstaviť spracovanie miezd toľkých zamestnancov v pre mňa novom programe /väčšina zam-cov má ešte ďalšie úväzky-RZD,RZZP/.Dohodári sa menia každý mesiac.Skúste poradiť,ako na to? Vopred ďakujem za každú radu.
Prekonvertovanie databázy skús riešiť priamo s programátormi MRP - či to vedia urobiť,za akých podmienok - autorské práva Pohody- to môžu urobiť, a koľko by taká práca stála.
Druhé riešenie je mimoriadne prácne - nahrať všetkých zamestnancov, vrátane aktuálnych priemerov, do MRP. Tretia možnosť - ísť na školenie na Pohodu.
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Vďaka za odpoveď, MRP som už kontaktovala,čakám odpoveď.Pohodu by som určite zvládla aj sama(mám demo),ale čas ma tlačí pri takom množstve ľudí.Pekný deň.
0 0
Atreides Atreides

Atreides je offline (nepripojený) Atreides

Pravdu povediac neviem si celkom dobre predstavit spracovanie takeho mnozstva miezd v krabicovom systeme.

Urcite by som sa poobzeral po niecom vacsom aj s dochadzkovym systemom. napr:

http://www.hour.sk/
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Atreides,ďakujem za názor a radu.Stránku som zbežne pozrela,poradiť mi musí niekto,kto sa viac vyzná v IT ako ja.Navyše som tam nevidela ceny programov,treba zistiť.
Ešte raz vďaka.
0 0
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

pohoda mala zo zaciatku tohto roka problem s korektnostou upgradov urobili vela chyb ale uz sa situacia troska zlepsila, hadam to suviselo len s navalom prace pri zavadzani euro meny
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Amila,ďakujem za odpoveď.Uvítam každú radu od užívateľa Pohody,aby som sa mohla rozhodnúť, či je tento Program pre firmu vhodný alebo nie.Bola by som rada,ak by ma ktokoľvek upozornil na prípadné nedostatky a čo mu v programe chýba.
0 0
IMRO IMRO

IMRO je offline (nepripojený) IMRO

Výsluhový dôchodkár
POHODU na mzdy používam 6 rokov. V celku bez problémov. Niekedy treba improvizovať (odchodné, odstupné, zrážky za stravné lístky a pod.) Jeden z väčších problémov vidím v nemožnosti zlučovať viac pracovných pomerov pod jednu osobu zamestnanca. Inými slovami u jedného zamestnanca ak bude mať viac pracovných pomerov bude aj toľko mzdových listov, potvrdení a napr. v ročnom hlásení na daňový úrad bude tá istá osoba figurovať viackrát. Atď. atď. Ale ako už niekto pripomenul každý program má + aj - Treba ale zdôrazniť jedno: ak má program použiť účtovník, ktorý potrebuje multiverziu, JÚ, PÚ aj mzdy v jednom s dobrým legislatívnym zabezpečením, potom nemá príliš na výber, lebo POHODA patrí v rámci nich medzi cenovo najprístupnejšie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať