Zavrieť

Porady

Číslo ID v prihláške zamestnávateľa do Unionu

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ak ste niekto vyplňovali prihlášku zamestnávateľa do zdravotnej poisťovne Union, aké číslo ste uviedli do kolónky číslo ID?
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
smith
Ja práve z horeuvedených dôvodov, ktoré ste popísali v príspevkoch, komunikáciu so zdrav.poisťovňami vybavuje výlučne cez poštu alebo net. Zatiaľ som nemal zlé skúsenosti, skôr veci na pobavenie.
Raz napr. SP potvrdenú odhlášku zamestnanca môjho klienta poslala do Metra. Zrazu prišiel list z Metra, že SP asi poplietla adresy, a pritom môj klient nie je z Ivánky pri Dunaji.


0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja som prihlasovala zamestnanca do poisťovne Union a aj reg.zamestnávatela a poslala som to dvojmo,s tým, že kópiu mi pošlú orazenú obratom.ale nič nechodilo,tak som tam zavolala a povedali mi,že však mám podací lístok z pošty.Aké máte skúsenosti?To ani výkazy nebudú posielať orazené ?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
vema
Ja som prihlasovala zamestnanca do poisťovne Union a aj reg.zamestnávatela a poslala som to dvojmo,s tým, že kópiu mi pošlú orazenú obratom.ale nič nechodilo,tak som tam zavolala a povedali mi,že však mám podací lístok z pošty.Aké máte skúsenosti?To ani výkazy nebudú posielať orazené ?
Mne prihlášky zamestnancov a registráciu zamestnávateľa potvrdili obratom. Ale, že by posielali potvrdené mesačné výkazy o tom neviem ani v jednej poisťovni.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 02.02.07 at 12:42
0 0
tigy tigy

tigy je offline (nepripojený) tigy

Práve vypĺňam Prihlášku zamestnávateľa do VšZP a na druhej strane je v pokynoch uvedené:

číslo ID - číslo identifikačného dokladu štatutárneho zástupcu zamestnávateľa (číslo OP, u cudzincov číslo ident. karty, resp. cestovného pasu) - zákon č.367/2000 Z.z.

Tak dúfam, že keď tam to číslo OP štatutára vyplním, bude to ok
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať