Zavrieť

Porady

Bulharsko

Tento rok sa chystáme do Bulharska letecky. Nevieme sa rozhodnúť ktoré letovisko máme vybrať. Máme 5 ročného syna.Aké máte skúsenosti?
Usporiadat
zuzi1 zuzi1

zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

O studenom mori v Tunisku naozaj nič neviem, pretože minulý rok v júli bolo doslova horúce. Za hotelom je naozaj špina, ale to je mentalitou a s tou nič nenarobíš. Ja som bola na Djerbe, kde fúkal veľmi osviežujúci vetrík. Animácie perfektné, strava tiež dobrá, a hlavne vynikajúca cena. 3 osoby - 8 dní AI - 37 800 Sk.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ahoj Ľubomír, je možné platiť v BG platobnými kartami, resp. sú k dispozícii bankomaty alebo je možnosť vymeniť v banke ale prostredníctvom platobnej karty? Jedná si mi o rekreačné strediská (Slnečné pobrežie). Ďakujem
Naposledy upravil mareko : 02.07.08 at 12:24
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Nepoznáte niekto hotel Flamingo**** na Slnečnom pobreží? Vďaka za informáciu.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Mám otázočku. Ako je to v letoviskách (Slnečné pobrežie) s možnosťou využívania platobných kariet, či už na platbu, výber financií v bankomatoch alebo v bankách. Ďakujem za odpoveď.
0 0
SVK SVK

SVK je offline (nepripojený) SVK

Na Slnecnom pobrezi vyber z bankomatov bez problemov, platba v lepsich hoteloch rovnako bez problemov.
Je tam ale mnozstvo malych obchodov, stankov a restauracii, kde karty neberu. Takze vo vseobecnosti ako u nas na Slovensku, staci si vybrat nejaku hotovost na drobnejsie utracanie.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ďakujem za info.
0 0
UMMS UMMS

UMMS je offline (nepripojený) UMMS

Nepozná náhodou niekto hotel Boomerang - Sl.pobrežie. V pondelok odchádzame na dovolenku a zišli by nám informácie...
Srdečná vďaka .
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Pekný večer, mareko. Len dnes som zachytil zvoju oztázku. Pravda, že môžeš. My sme si nejaké leva kúpili na Slovensku. Lebo keď tam prídeš večer, pokiaľ sa ti podarí nájsť banku, či automat potrebuješ nejaké drobné na vodu, či večeru. Ked ovšem neberieš jedlo z domu. Čo si myslím, že nie je vôbec potrebné. Mimochodom, voda tam nie je závadná, ale my nie sme na jej kvalitu zvyknutí, tak sme si ju vlastne kupovali - 7 litrov za 2,10 leva. Potom sme mali eura a tie sme menili len v banke. Na to Vás aj Váš delegát upozorní. Neplatné sú tam len papierové bankovky 1 leva a tie by Vám mohli vymeniť v zmenárňach, tak pozor. Menili sme 1 euro - 1,94 leva. v banke bez poplatkov.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ľubomír, ďakujem pekne za super informácie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať