Zavrieť

Porady

Usporiadat
Kristina27 Kristina27

Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

Mám predplateného DRAKa od začiatku a chcem si ho predplatiť aj na rok 2011. Možno to tu už bolo spomínané, ale zaujímalo by ma, kto bude "patrónom" draka, keďže asi p. Mihál to stíhať nebude. Netvrdím, že nám radil len on, cením si rady všetkých mzdárok a iných!
4 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kristina27 Pozri príspevok
Mám predplateného DRAKa od začiatku a chcem si ho predplatiť aj na rok 2011. Možno to tu už bolo spomínané, ale zaujímalo by ma, kto bude "patrónom" draka, keďže asi p. Mihál to stíhať nebude. Netvrdím, že nám radil len on, cením si rady všetkých mzdárok a iných!
Tiež ma to zaujíma, nakoľko v drakovi je potrebné aktualizovať údaje. Jozef spomínal nejakú náhradu za seba, ale stále neviem, kto to je a či bude robiť aj školenia a či sa postará aj o Draka.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tak na to som zvedavá aj ja. Pán Mihál predtým tu bol na občasnej návšteve, teraz už 20 dní vôbec... Verím, že DRAKa budú tvoriť šikovní ľudia, ktorí prispievali aj predtým a tým sa nám do pozornosti dostanú aj nové zákony a zároveň dúfam, že budeme so zmenami včas oboznámení.
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

Akurát som chcela poriešiť predplatné na budúci rok, keďže mi v januári končí a zostala som šokovaná. Zdvihli cenu ročného predplatného z 43,20 € na 72 € . Ak sa to stihne obnoviť do skončenia, tak je zľava 18 %, čiže ceny je 59,04 €. Ja chápem, že majú kopec roboty s tým bordelom čo poschvaľovala vláda a oni to musia obyčajným ľuďom vysvetliť, ale keď som mala predplateného DRAKA v čase, keď tu skoro vôbec nikto nechodil a dosť ľudí rozmýšľalo, či si predplatné predĺžia, vtedy sa cena neznížila. Nechcem nikoho uraziť, lebo som tam našla odpovede na dosť mojich otázok, len som sa potrebovala podeliť s pocitmi . Uf!
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lenže teraz máte vy, kt. si zaplatí Draka (zvýšeného) máte možnosť dostať video zadarmo.......aspoň niečo.......
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

Mila123 Pozri príspevok
lenže teraz máte vy, kt. si zaplatí Draka (zvýšeného) máte možnosť dostať video zadarmo.......aspoň niečo.......
no veď práve preto som si ho chcela hneď predĺžiť, ale prečo napísali, že je to bonusový darček, keď si to vlastne zaplatím...
no ešte porozmýšľam
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať