Zavrieť

Porady

danové priznanie neziskovej organizácie

prosím poradte mi do akých riadkov v dan. priznaní sa píšu príjmy a výdavky, ktoré neovplyvnujú dan.
vypisujem DP pre PO. zdruzenie má len nezdanitelné príjmy a výdavky.
tak ako má vyzerat to priznanie? nič vhodné som tam nenašla
Usporiadat
Dobroslava Dobroslava

Dobroslava je offline (nepripojený) Dobroslava

Dobroslava Pozri príspevok
Pekný deň, do ktorého riadku DP PO mám dať príjem z reklamy?
/JÚ-neziskovka, reklamnú činnosť majú uvedenú v stanovách/. Nikde tam nevidím vhodnú kolonku na vyplnenie.
A čo mám robiť, ak mi vyjde HV -strata? Akým spôsobom to vysvetliť členom združenia, keď na účte vidia peň.prostriedky vo výške 50tis.Sk? Prepáčte, ale nie som v tomto doma ...
Prosím, neodpovie nik??
0 0
LenkaSz LenkaSz

LenkaSz je offline (nepripojený) LenkaSz

ak sa dá, poprosím o vzor vyplnenia DP na adresu pomocdetom zoznam sk , tiež keď bude nejaké školenie ohľadom účtovníctva v neziskovkách, prosím o zaslanie info na túto adresu. veľmi mi pomohli aj diskusné príspevky ale chcem mať istotu
ďakujem
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Je finančný DAR v občianskom združení oslobodený od dane? Do ktorého riadku sa zapisuje v daňovom priznaní? Ďakujem.
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

dar nie je predmetom dane a zapisuje sa do riadku 220
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Ďakujem.
0 0
JOKAM JOKAM

JOKAM je offline (nepripojený) JOKAM

Mohla by som aj ja poprosit o priklad danoveho priznania neziskovky? Večer ma oslovil bratranec na poslednú chvíľu o spacovanie. Ďakujem
0 0
JOKAM JOKAM

JOKAM je offline (nepripojený) JOKAM

Zabudla som napísať adresu gpodobna.gmail.com
0 0
elena kubickova elena kubickova

elena kubickova je offline (nepripojený) elena kubickova

dobrý den. prosím, môžete mi tiez zaslat ten vzor? vdaka. mail: elena@rem-partner.sk
0 0
abcd.kates abcd.kates

abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

victoria Pozri príspevok
Neodvažujem sa vložiť sem ten vzor verejne nakoľko je to materiál zo školenia a je vlastne akýmsi duševným vlastníctvom prednášajúceho od ktorého som ho získala. Ale na požiadanie nemám problém vám pomôcť a poslať cez mailovú adresu, nakoľko sú to scanované dokumenty. Ďakujem za pochopenie :-)
Victoria, účtujem materské centrum, prosím mohla by si aj mne ten príklad poslať? Už hodiny hladám a nič. Diky strašne ma to súri.
0 0
Danuulienka Danuulienka

Danuulienka je offline (nepripojený) Danuulienka

aj keď neskoro , ale možno budeš čítať tento meil aj aj by som Ťa poprosila o materiál ktorý by mi pomohol vypísať DP na danam @ oravanet.sk ďakujem
0 0
certik certik

certik je offline (nepripojený) certik

ja sa chcem opýtať či neziskový organizácia si môžu rozdeliť zisk z podnikateľskej činnosti alebo musí zostať v spoločnosti.
0 0
Maryen Maryen

Maryen je offline (nepripojený) Maryen

nezisková org. dostáva príspevky z minist. a zo zahraničia. Tieto príjmy sú nezdaniteľné? vlastne nie sú predmetom dane? Ďakujem
Naposledy upravil Maryen : 27.02.10 at 13:12
0 0
Evli Evli

Evli je offline (nepripojený) Evli

Victoria, aj ja prosim o material k danovemu priznaniu. Dakujem.
0 0
Evli Evli

Evli je offline (nepripojený) Evli

adresa: eva.hajovska@gmail.com
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Dotacie su prijmy oslobodene od dane.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Ahoj Victoria, materiál bud tak dobrá pošli aj mne.
jabrikova.k@centrum.sk
Ďakujem
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby - zdravotná strarostlivosť je platcom DPH s koeficientom, lebo má okrem hlavnej činnosti aj podnikateľskú /prenájom nebytových prietorov ako aj dopravnú zdravotnú službu na podnikanie/. Teraz sme začali variť v kuchyni, a za stravu neviem ako vystaviť faktúry súkromným lekárom, ktorí prenajímajú od nás priestory. Tá strava pre nich bude s DPH?
0 0
ego.mc ego.mc

ego.mc je offline (nepripojený) ego.mc

?
Poskytovanie stravy za úhradu je podľa mňa dodanie služby za protihodnotu. Takže fakturujete s DPH.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Ďakujem ego.mc a victoria. Náhodou neidete na školenie n.o. 9.3.2O1O
do Blavy na Ružinov? Prednášať bude Ing. Vršková.
0 0
ibiza ibiza

ibiza je offline (nepripojený) ibiza

dobrý večer, to ešte stále platí niečo podobné, že ak má neziskovka zdaniteľné príjmy do 300.000 tis. Sk (samozrejme teraz už bude suma v eur) tak tieto sú oslobodené? Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať