Zavrieť

Porady

Kto ocenil príspevok

admin
Práve som zaviedol novú funkciu, zobrazenie komentára k príspevku.

V príspevku sa odteraz zobrazuje, kto ho ocenil a aj komentár k jeho oceneniu.
--------------------------------------
--------------------------------------
--------------------------------------
ZMENA TOHTO PRISPEVKU, ktorú som popísal v príspevku č.50
Oki Oki Oki, už som zrušil komentáre, v dobrom som myslel že to bude plus.

Zámer?
1. Povzbudiť ostatných, aby pridávali body (v rámci hesla "zíde z očí zíde z mysle" sa na ne zabúda)
2. Zviditeľniť dobré príspevky, ale aj oceňujúcich a ich milé komentáre. Hmm nešpehoval som že aké komentáre sa dávajú, myslel som že všetky sú také, že sú hodné prezentácie....
3. Zverejniť kto a za čo boduje, aby sa body neprideľovali za "blbosti"....

Takže:
Kto ocenil ponechávam
Komentár som zrušil
Naposledy upravil Richard : 15.02.07 at 14:12
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Manual Pozri príspevok
Alebo že by už Porada prežila svoj vrchol ? A aby sa zasa každý pobral tým smerom odkiaľ prišiel ? Pripomína mi to. Verejná cenzúra... ?
Ďakujem Ti. To bude telepatia. A Jumper sa chytá za brucho.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Manual Pozri príspevok
Alebo že by už Porada prežila svoj vrchol ? A aby sa zasa každý pobral tým smerom odkiaľ prišiel ? Pripomína mi to. Verejná cenzúra... ?
NIKTO NEODCHÁDZAJTE
Po každej búrke vždy príde slnečno A verím že my všetci aj spolu s Riškom chceme pre poradu len to najlepšie. A možno to znamená občas aj trochu búrlivejšie debaty ktoré nás posunú dúfam trochu ďalej
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
áno Jani presne tak som to mal na mysli.

Niekedy je potrebný súhlas aj ocenenie. Nechcem tu dávať nejké príklady, aby sa niekto necítil urazený, ale keď máme zverejnené body, vidno, že sa prideľovali aj tam kde stačilo vyjadriť súhlas, pretože daný príspevok nič nieriešil, nevyriešil a nepomohol a bol len vyjadrením nejakého názoru s ktorým sa mohlo alebo nemohlo súhlasiť.....
Richard s týmto nemôžem celkom súhlasiť, to sa naozaj nedá objektívne posúdiť, či niekomu nejaký názor pomohol niečo vyriešiť alebo nie... nebuďme až tak prísni
...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
asi sa zle vyjadrujem, proste je tu kopec príspevkov, ktoré sú "mimo témy" a s ktorými sa dá len súhlasiť a nie ich hneď oceniť, hoci niekomu pohladili brucho a hneď ich ocenil ....
vyjadril som sa lepšie, alebo furt nanič?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

No, myslím si, že každý z nás je svojprávny a ak sa rozhodne ohodnotiť odpoveď, ktorá mu "pohladila brucho", je to OK...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ja iba čumím, takto:

A teším sa,že som si sama neudelila bod,to by ste mali šou.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A ešte niečo-to by som nebola ja ,aby som sa nenamontovala do všetkého.
Milí moji, nehanbím sa ani za jeden udelený bodík a touto cestou ďakujem všetkým,ktorí mi bod udelili a odpúšťam tým,ktorí ma nespočetnekrát oslovovali s problémami cez ss ,ja som im radila ako blbec na úkor mojej platenej práce a nedali mi ani súhlas a nieto ešte bod.

Ale Poradu neopustím,netešte sa.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Richard Pozri príspevok
asi sa zle vyjadrujem, proste je tu kopec príspevkov, ktoré sú "mimo témy" a s ktorými sa dá len súhlasiť a nie ich hneď oceniť, hoci niekomu pohladili brucho a hneď ich ocenil ....
vyjadril som sa lepšie, alebo furt nanič?
Ja Ti rozumiem ako to myslíš, ale mám pocit, že nemali by sme to brať takk striktne a súhlasím s Mariannou, že ak má niekto pocit ten bod dať, tak nech ho dá....je to určite v malom merítku
A teraz niečo na odľahčenie-lebo keď niekto niekomu "pohladí brucho" bude ten o to lepšie odpovedať
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Prepacte - aky je rozdiel medzi tym, ze s prispevkom Suhlasim a ze prispevok Ocenujem??


Príspevok ocenili: misomiso
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Myslím si, že od doby keď som sa zaregistrovala na Poradu, prešla Porada poriadnym vývojom. Vďaka nej som spoznala super ľudí. Richard na základe poznatkov a našich pripomienok Poradu vylepšuje a zdokonaľuje. No aj tá dokonalosť môže byť postupne príťažou.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
misomiso Pozri príspevok
Prepacte - aky je rozdiel medzi tym, ze s prispevkom Suhlasim a ze prispevok Ocenujem??


Príspevok ocenili: misomiso
Súhlas dám, ak po prečítaní príspevku proste v duchu poviem: "Presne tak, súhlasím s tebou." A ocením, ak mi odpoveď pomohla vyriešiť nejaký účtovný problém (napríklad), alebo si niekto dal námahu vypracovať "niečo",...

Btw, žasnem nad tým, ako sa dá fórum do detailov prepracovať. Fakt skláňam klobúk pred Richardom a jemu podobným...či už je to dobré, alebo na škodu, ale čo sa týka technického prepracovania, je to super.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
misomiso Pozri príspevok
Prepacte - aky je rozdiel medzi tym, ze s prispevkom Suhlasim a ze prispevok Ocenujem??


Príspevok ocenili: misomiso
Neviem či dobre vidím , ale ty si si teraz ocenil svoju otázku ????

Otázka: od misomiso
Príspevok ocenili: misomiso
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

renča1 Pozri príspevok
Neviem či dobre vidím , ale ty si si teraz ocenil svoju otázku ????

Otázka: od misomiso
Príspevok ocenili: misomiso

Aj ja čumím . To sa dá?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

misomiso Pozri príspevok
Prepacte - aky je rozdiel medzi tym, ze s prispevkom Suhlasim a ze prispevok Ocenujem??


Príspevok ocenili: misomiso
Dnes bol "veľmi ťažký deň" na porade, preto ste si nevšimli, že ide o recesiu....
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

liba2 Pozri príspevok
Dnes bol "veľmi ťažký deň" na porade, preto ste si nevšimli, že ide o recesiu....
Teraz som to dočítal od začiatku až po tento príspevok. Pobavilo ma to.
Ja si myslím, že nie je dôležité kto koľko bodov dostane, ale ako poradí - /ak sám chce/. Za body si chleba nekúpi. Ale podľa rady ho vedia aj iní "zaradiť" . Ak to bolo celé robené ako žart - vyšlo to. Ale pozor, voľakoho to mohlo aj nasrdiť. Mna nie, ja som tu ešte mladý .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Konečne po dlhšom čase téma, do ktorej sa zapojili temer všetci mienkotvorní Poraďáci. Dobre padne také čosi si prečítať, je to ako také virtuálne superstretko.
0 0
skaspa skaspa

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

Pôvodne som sa k danej téme ani nechcel vyjadrovať, ale po prečítaní niektorých príspevkov tak spravím.
V tejto téme zrazu čítam názor, že je v podstate jedno, kto komu začo bod pridelí, že je to každého osobná vec. Neviem (neskúmal som to), ale možno sa tak vyjadrili aj poraďáci u ktorých teraz vyšlo najavo, že dávali vlastne body sebe "blízkym" osobám za nič resp. obyčajné radové príspevky, ktoré nič neriešili a zároveň v iných príspevkoch často spomínajú etiketu porady hlavne bod 14., čo je samozrejme v poriadku. Ale nemali by zabúdať ani na bod 12. "Dobrý príspevok oceňujem pridelením PoradaBodu jeho autorovi (klikom na "Oceňujem") a to najmä vtedy, ak som ten, kto sa pýtal a odpoveď mi pomohla. K prideleniu je vhodné zapísať aj komentár." Takže ak iných poúčam o etikete porady, mal by som ju aj sám dodržiavať. Ja len toľko.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

skaspa Pozri príspevok
V tejto téme zrazu čítam názor, že je v podstate jedno, kto komu začo bod pridelí, že je to každého osobná vec. .
Myslím, že až takto to nikto nemyslel
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
skaspa Pozri príspevok
...možno sa tak vyjadrili aj poraďáci u ktorých teraz vyšlo najavo, že dávali vlastne body sebe "blízkym" osobám za nič resp. obyčajné radové príspevky, ktoré nič neriešili a zároveň v iných príspevkoch často spomínajú etiketu porady hlavne bod 14., čo je samozrejme v poriadku. Ale nemali by zabúdať ani na bod 12. "Dobrý príspevok oceňujem pridelením PoradaBodu jeho autorovi (klikom na "Oceňujem") a to najmä vtedy, ak som ten, kto sa pýtal a odpoveď mi pomohla. K prideleniu je vhodné zapísať aj komentár." Takže ak iných poúčam o etikete porady, mal by som ju aj sám dodržiavať.
Vnímam túto tému ako rozptýlenie počas dlhých zimných večerov, preto som sám nechcel pripomínať tento bod Etikety (nosiť drevo do lesa a poúčať tu ctených Poraďákov ako sa má bodovať) ale na tomto mieste musím so skaspa len a len súhlasiť a vyjadriť to týmto príspevkom a nie len "obyčajným" "Súhlasím".
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

do kelu, clovek odide na chvilku z porady kuknut TV a premeska tu poriadnu smrst
par komentarov by som si asi rad precital na pobavenie

este ze vcera mi nik nestihol odobrat bod a zanechat stavnaty komentar
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať