Zavrieť

Porady

Poďte na pivo

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zajtra, teda piatok 14.1., o 17.00 v Trafenej Husi (bývalý Krym) máme s Richardom dohodnutý zraz na pivo.

Kto zo zdravého jadra chce, nech príde.

Pozor, na tomto rande je prísny zákaz bavenia sa na tému konatelia a zdravotné poistenie a podobne.
Usporiadat
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

OK. V tom prípade Vás určite neprehliadnem, ale pre istotu požiadam každého sediaceho aby sa poistavil a ja si ho premerám budˇ metrom, alebo pohľadom.Takže, ja budem držať v rukách colštok - teda meter.

Dúfam,že prídem načas, nikam neutekajte a nechje mi nejakú časovú rezervu ak by som meškala.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Je 13:00, takže to uzatvorím -

stretneme sa o 17:00, Trafená Hus.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ahojte!
A kde sú nejaké info o stretku v trafenej husi? :-))
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Čau všetci, to Trafená hus Vás tak zmohla, že ešte všetci drichmete a nechválite sa ako bolo ? Dali ste termín aj iného dátumu pre tých čo včera nemohli ?
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

aj mňa by potešili nejaké správy a tiež náhradný termín (najlepšie okrem piatka)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Už som online.

Uff, zažil som tuším všetky akcie či "akcie" poraďákov, ale táto bola najskvelejšia.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja mám po včerajšku tichú domácnosť, z toho zahuleneho priestoru som stratila hlas ...a ešte furt nepočujem, alébrž mám zalahnuté v ušiach ...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
No to sú karkulka, u Teba doma isto všetci celkom radi.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ale no, až tak ukecaná a ubrblaná nie som...zdanie klame...ja som nesmelé a tiché dieťa.. nabudúce sa zlezieme dakde v čajovni, tam sa hádam nehulí
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Pozdravujem všetkých zo včerajška. Bolo perfektne a môžem povedať, že si nepamätám spoločnosť, s ktorou som sa stretla po prvykrát, aby som odchádzala s pocitom, že týchto ľudí už poznám dlho. Tento prechod medzi internetovou spriaznenosťou a osobnou sympatiou bol pre mňa samu veľmi prekvapujúci. Takže určite sa teším na ďalšie stretnutie a po zistení, že sme boli všetci nefajčiary, navrhujem niečo menej zadymené. Iba pred chvíľou som dovetrala bundu. Po príchode domov som si však uvedomila, že sme si mohli vymeniť aj telefónny kontakt. To preto, že ma Karkulka hnala domov, ale vďaka, pretože rodina a PC už čakali. Takže svoje číslo posielam priateľom z Trafenej husi cez SS.
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

No tíško závidím tieto pokecíky, ale ďaľšie rande sa nechystá, alebo len ako sa vyvrbí ?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ale chystá...
1. K ročnému výročiu Porady (čo bude 21.4.2005, ak nie - Richard, oprav ma) uskutočníme stretnutie Poradcov. Pretože je nás pomaly 2,5tisíca, miesto stretnutia by malo byť v ŠH Pasienky, prípadne na zimnom štadióne.
2. A možno také malé rodinné stretnutie pri príležitosti istej rodinnej udalosti bude o pár dní...
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Bod dva sa myslí 18.3.? Vyzerá to na peknú "okrúhlinku"
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
bod dva možno znamená, že jozef sa nám rozhodol žiť z daňových bonusov na vyživované deti ...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
K bodu dva: žeby sme už zapíjali nový život na tomto svete? :-) a kedy približne by sa to malo narodiť? :-)
K bodu jeden: Prečo Pasienky? To je už starééé, teraz všetko fičí v NTC (národné tenisové centrum) a mne pri tom vždy vstávajú vlasy dupkom, lebo nemám potom kde zaparkovať, keď sa chcem dostať domov :-)
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

Tedaaaa, fakt, baby nevyklebetia len to, co nevedia...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Hron...a na čo narážaš? :-))) Ved to je verejné tajomstvo :-)
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

babenko1
Hron...a na čo narážaš? :-))) Ved to je verejné tajomstvo :-)
Vlastne fakt, neuvedomil som si, ze cela porada je o verejnych tajomstvach a o ich vyzradzani. Len neviem, kolko nevyzradenych tajomstiev sa na mna este tento rok vyruti. Trebars take podavanie danovych priznani z bytov a pozemkov
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Hron... toho ešte bude, načo si s tým zaťažovať teraz hlavu? Nemáš dosť iných problémov? :-) Taká DPH sa blíži :-)
0 0
hron hron

hron je offline (nepripojený) hron

babenko1
Hron... toho ešte bude, načo si s tým zaťažovať teraz hlavu? Nemáš dosť iných problémov? :-) Taká DPH sa blíži :-)
No ved prave :-). A na to druhe zostavaju uz len dva tyzdne. Podat danove priznanie alebo vyhlasenie, ak vyhlasenie, ci musi byt notarsky overeny podpis... ojoj, tajnosti je este vela :-), a ked ma clovak menej zmyslov, ostatne musia dvojnasobne dobiehat.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať