Zavrieť

Porady

JU-kurzové rozdiely

Ahoj, chcem sa opýtať ako sa v JU robia kurzové rozdiely ku koncu roka v pokladni? Vystavím si ID so sumou, potom si otvorím Uzávierkové operácie a vypíšem tam ten doklad? Alebo nejako inak, prosím poraďte, dík
Naposledy upravil sybila3 : 07.03.07 at 16:21
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Neviem čo mi tam naskočili tie stránky www, to som ja nezadávala.
Naposledy upravil sybila3 : 22.02.07 at 10:19
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Kurzové rozdiely v JÚ:
http://www.porada.sk/t42256-kurzove-...ov%E9+rozdiely
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ručne to viem urobiť aj v denníku aj v pokladni ale potrebujem poradiť ako sa to robí v MoneyS3, dík za informáciu, určite si ju prečítam.
Naposledy upravil sybila3 : 22.02.07 at 10:35
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte, no nikto mi neodpovedal ako sa robia kurzové rozdiely v JU, či si vytvorím ID, potom urobím uzávierkové operácie, alebo čo s tým, dík.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ale keď dám tú kurz.stratu iba v uzávierkových operáciách cez ID, tak sa mi to odráta iba v réžii, ale v pokladni mi stále zostáva 77,13. Ale keby som dala výdaj z pokladne, réžia, 77,13, tak by sa mi to vynulovalo. Môžte mi poradiť ako sa to robí v Money S3? díky

0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Výdaj z pokladne !
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ľubi, normálne vystavím výdavkový doklad z pokladne-réžia a sumu 77,13? A nedávam to cez uzávierkové operácie, môžeš prosím poradiť ako s tými uzávierkovými, koniec roka som v programe ešte nerobila, vždy som v denníku dávala buď výdaj z pokladne-réžia, alebo príjem do pokl-príjmy ost.-kurzové rozdiely, díky.

0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

sybila3 Pozri príspevok
Ľubi, normálne vystavím výdavkový doklad z pokladne-réžia a sumu 77,13? A nedávam to cez uzávierkové operácie, môžeš prosím poradiť ako s tými uzávierkovými, koniec roka som v programe ešte nerobila, vždy som v denníku dávala buď výdaj z pokladne-réžia, alebo príjem do pokl-príjmy ost.-kurzové rozdiely, díky.

Nedávaš cez uzávierkové operácie, pretože potom by Ti nesedel stav na pokladni. Do uzávierkových operácií dávaš napr. odpisy, resp. nejaké zriaďovacie výdavky ak začal v tomto roku živnosť.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Pokladňa mi načítava eur z banky, keď chcem zadať v sk, tak musím zrušiť kurz v banko na ten deň? Lebo automaticky, ked prehodím pokladnu, tak sa mi nedá zadať v sk. dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Prosím, odpovie mi niekto, ako kurz.rozdiel nahodím v sk, ked automaticky ako prehodím pokladnu, to mám v eurách a nemôžem s tým nič urobiť, lebo je to bledošedé, díky.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Prosím, poradte ako to urobiť, je to dosť súrne, díky.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Prosím, nie je tu nikto z Money S3, čo by mi poradil ohľadom tých kurzových rozdielov? díky moc
j
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

V pokladničných dokladoch máš tlačidlo Kurzové rozdiely - podľa toho, čo chceš naúčtovať, si vyber príjem alebo výdaj a zadáš sumu v Sk.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Práveže ho v JU nemám, myslím, že v PU je, ale idem si oči vyočiť ale nemôžem ho nájsť.

0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Ktorú máš verziu ?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Mám 10,053. Ale prepla som si na inú agendu v JU a tam ich mám, kde sa mi stratili?
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Jáááááj moja, veď už je 10.071
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No firma jaksik nezakúpila, ale v inej agende JU ich mám, ale tam ich ani nepoužívam a tu kde by som ich potrebovala nie sú.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

A máš tam hore v menu tlačítka uzamknutie, storno, súčet ... ? Myslím v pokl. dokladoch.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Áno, tie tlačítka sú tam, chýbajú mi tam tie kurzové rozdiely, ale ked som prepla v tejto agende na minulý rok tak tam to mám, tak nechápem. Či to je niekde skryté alebo čo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať