Zavrieť

Porady

Plat účtovníčky

Dávam do pléna otázku, ktorá ma na jednej nemenovanej stránke dosť vykoľajila.Jedná sa o to, že tam bol rozoberaný plat účtovníčky, ekonómky so cca.pár zamestnancami(10-20).
Zamestnávateľ chce zamestnať účtovníčku, eknómku, ktorá bude mať na starosti mzdovú agendu,účtovníctvo, a.t.ď., aký plat jej ponúkne?Začínam diskusiu :p
Usporiadat
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
korduľa Pozri príspevok
asi tak, ale ide aj o to, ze aj ked je niekto pravnik nemusi poznat kazdy zakon, ale aspon orientovat by sa mal vediet lepsie ako "obycajny uctovnik". niekedy mam pocit, ze niektore temy su po niekolkych priespevkoch uz o uplne niecom inom ako zacali, ludia sa tu zacinaju urazat az osocovat a zabudaju na to iba zhorsuje stres a napatie kazdodenneho zivota a pritom ja napriklad zacinam den tym, ze si najdem poradu a najnovsie prispevky, lebo je to pre mna taky ritual ako si rano dat zeleny caj a citat noviny
Musím s tebou súhlasiť a zdá sa mi, že nie je deň, aby sa nenašiel nejaký príspevok, ktorého sa niekto chytne a už to ide...
0 0
jun2006 jun2006

jun2006 je offline (nepripojený) jun2006

Johanka Pozri príspevok

No , tak si sa nám tu po pol roku zase ukázal ... ako bolo ? Všetko o.k. ?
Aby som kolektívu osvetlila, o čo ide, odcitujem príspevky z februára 2007.





Máš pravdu, hlupaňu tu robím denne, ale dôležité je, že ma to baví a občas mi aj niekto poďakuje .
Tak zase za pol roka, dopísania .
Dakujem za opytanie, vsetko je OK
Dufam, ze tvoje invektivy uz nebudes opakovat - ako VIP clen je to dost trapne a uplne offtopic.
A ospravedlnujem sa okoloiducim za tento flame, ale skutocne na arogantnu nadutost johanky sa neda nereagovat. A aby som ukazal, co si o tebe myslim, na dalsie TVOJE pokusy o flame war nebudem viac reagovat.
0 0
evamarcisinova evamarcisinova

evamarcisinova je offline (nepripojený) evamarcisinova

Pri hľadaní iného problému, natrafila som na tému plat účtovníčky.Ja pracujem vo firme 10 rokov, vediem JU pre cca15-18 SZČO, DPH, aj zahraničie pri niektorých + výplaty pre 50-80 ľudí mesačne(pohybuje sa to) + personalistika, výkazy,štatistiky. Mám plat 40% z uhradených FA. Čiže, keď klient zaplatí ja mám 40% v hrubom.Niekedy je to 12000,- niekedy aj 20000,-Sk, ale ako ja môžem ovplyvniť, či klient zaplatí FA?Ak mi vychádza slabá výplata, obvolávam klientov, aby aspoň niečo zaplatili.Som z východu a mám 51 rokov.Čo už môžem navymýšľať?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Skús si prečítať túto tému: http://www.porada.sk/t71171-cennik-u...ok-2008-a.html. Určite tam nájdeš riešenie a hlavne cenníky.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

evamarcisinova Pozri príspevok
Pri hľadaní iného problému, natrafila som na tému plat účtovníčky.Ja pracujem vo firme 10 rokov, vediem JU pre cca15-18 SZČO, DPH, aj zahraničie pri niektorých + výplaty pre 50-80 ľudí mesačne(pohybuje sa to) + personalistika, výkazy,štatistiky. Mám plat 40% z uhradených FA. Čiže, keď klient zaplatí ja mám 40% v hrubom.Niekedy je to 12000,- niekedy aj 20000,-Sk, ale ako ja môžem ovplyvniť, či klient zaplatí FA?Ak mi vychádza slabá výplata, obvolávam klientov, aby aspoň niečo zaplatili.Som z východu a mám 51 rokov.Čo už môžem navymýšľať?
Zadávateľka otázky je predpokladám zamestnanec. Tých 40% sa mi zdá primeraných, ale otázka je - z akého základu.... či netreba prehodnotiť fakturáciu odberateľom za spracované účtovníctvo...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať