Zavrieť

Porady

predmet podnikania

Pri nahlasovani na zivnostensky urad, ak chcem o.i. robit www stranky, mozem tuto cinnost zahrnut pod nejaky vseobecny predmet podnikania, alebo tam musim mat napisane nieco ako "vytvaranie a udrzba internetovych stranok".

A este som tu videla so starsim datom info, ze by sa malo platit za kazdy predmet podnikania pri jeho zapise samostatne. Vie mi niekto povedat, ci uz taketo nieco bolo schvalene, prip. nebodaj, ci to uz plati?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    A este som tu videla so starsim datom info, ze by sa malo platit za kazdy predmet podnikania pri jeho zapise samostatne. Vie mi niekto povedat, ci uz taketo nieco bolo schvalene, prip. nebodaj, ci to uz plati?

    Zatiaľ sa jedná len o nejaké návrhy zákonov. Nie je to schválené. Na vybavenie ŽL potrebuješ zatiaľš len kolok v hodnote 1000,- Sk.

    j.s je offline (nepripojený) j.s

    j.s
    ,,Vytvaranie a udrzba internetovych stranok" - Taky predmet podnikania nie je. Mozes to kludne zaradit pod reklamne a propagacne cinnosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.