Zavrieť

Porady

chyba

Ahojte, neviem, kde mám chybu, zostatok v pokladni v JU mám 50.376,-, ale ked si pozriem vykaz o majetku a záväzkoch tak tam mám sumu 50.305, neviem, kde môže byť chyba, ja som to ručne prepísala, ale ked odtiaľ vídem, tak sa to vráti na hodnotu 50305.
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

nemáš prevod z min. roku?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sybila3 Pozri príspevok
Ahojte, neviem, kde mám chybu, zostatok v pokladni v JU mám 50.376,-, ale ked si pozriem vykaz o majetku a záväzkoch tak tam mám sumu 50.305, neviem, kde môže byť chyba, ja som to ručne prepísala, ale ked odtiaľ vídem, tak sa to vráti na hodnotu 50305.
V akom pograme robiš ?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Veď píšem do témy MoneyS3, tak myslím, že program nemusím uvádzať, ale fakt neviem, kde je chyba?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Chcem sa ešte opýtať skúsenejších v tomto programe, inventúry pokladne si robíte ručne, alebo to robí niekde aj program, ja si robím v exceli.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

A porovnávala si zostatok hotovosti vo výkaze majetku s peňažným denníkom? Akú máš tam sumu? Ak máš tú istú čo vo výkaze, tak budeš mať zle počiatočný stav natiahnutý z minulého roku, skús previesť ešte raz zostatky z minulého roku. Ak to máš v poriadku a aj tak ti vykazuje chybu, vytlač si pokladničnú knihu a porovnávaj s peňažným denníkom - podrobným prehľadom, ľavou stranou, rozdiel máš 71,- skús sa zamerať na túto sumu.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Treba skontrolovať aj počiatočné stavy PD, či tam niečo nemáš.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Dosť som sa potrápila, všetko som kontrolovala, robili mi kurzové rozdiely, díky za ochotu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ahojte, chcem sa opýtať, či sa dá nejako v money odstrániť rok, lebo som tam niečo pobabrala a chcela by som začať odznova, díky za rýchlu odpoved.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Neviem mi nikto poradiť, či sa dá ostrániť rok, lebo mám tam len odstrániť agengu, ale ostatné roky tam chcem mať. dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Prosím, dá sa odstrániť rok, nemám tam načítané ani typy dokladov a pod, chcem ho odstrániť a založiť znova, dá sa to? dík
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Je mi to naozaj veľmi ľúto .
Naposledy upravil Veronika Gabrielova : 05.03.07 at 15:50 Dôvod: Oprava
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ďakujem, ja som sa bála, že ked dám odstrániť agendu, tak sa mi vymažú všetky roky. díky
Aha, lenže pozerám, mám to také bledošedé, nedá sa mi odstrániť, čo s tým?
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Nemáš za čo, ale zálohuj si celú agendu predtým ešte ako to vymažeš, pre istotu, keby si niečo potrebovala !!
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Pri všetkých agendách to mám prístupne, ale pri tej čo potrebujem odstrániť rok, tak to mám bledošede, neviem, ako sa tam dostať?
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Nemáš nejakú uskutočnenú uzávierku v roku ktorý chceš vymazať? Alebo nemáš ukončený rok predtým..??
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Uzávierku som vymazala, ale aj tak to nemám prístupné, ostatné agendy mám, vôbec neviem, kde je chyba, pozerám všetko, fakt neviem.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Je mi to naozaj veľmi ľúto .
Naposledy upravil Veronika Gabrielova : 05.03.07 at 15:51 Dôvod: oprava
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No už sa mi to podarilo, ale prúser, dala som vymazať agendu, ale mi to vymazalo všetky roky, moje nervy, ako to vytiahnem zo zálohy?
0 0
neznama22 neznama22

neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

sybila3 Pozri príspevok
No už sa mi to podarilo, ale prúser, dala som vymazať agendu, ale mi to vymazalo všetky roky, moje nervy, ako to vytiahnem zo zálohy?
Ahoj, všimla som si, že si chcela odstrániť rok. Niekto ti tu vyššie odporučil odstrániť rok cez Agenda/Odstránenie agendy. Myslím si, že už ten názov "Odstránenie agendy" hovorí za všetko :-(

Dúfam máš vytvorenú zálohu. V tejto chvíli si určite obnov zálohu a radšej zavolaj na linku technickej podpory, kde ti určite poradia a bez problémov si odstrániš len rok a nie Agendu. Toto je chúlostivejšia záležitosť a preto to rob s niekym skúsenejším.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Zálohovala si si to?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať