Zavrieť

Porady

telefon

dobrý den. neviem či mi niekto poradi, ale aspon sa vyžalujem. dnes plačem a plačem. Kupila som si u mobilneho operatora program....... predavacka ma oklamala a nepodala presne informacie. samozrejme až doma som sa docitala co som podpisala!!!!
volala som na zakaznicke centrum - poradili mi napisat ziadost o odstupenie zmluvy. Mate s tym skusenost? Poradte , som hotova........
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    nie, je to program na 3OO sk dobijanie mesacne, a viazanost 24 mesiacov. klasicky ake su teraz v ponuke u t-mobile. predavacka mi ho zle vysvetlila, ale co ja sprosta uz mam zmluvu.......... a okrem toho jeden telefon doma!

    napisala som ziadost na odhlasenie tak neviem.....
    nadavam si aka som SPROSTA!!!!!!!!

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    trošku ....všetci operátori v kancelárii a v TV reklamách povedia iba "A" (aby vtáčka ulapili) a to "B" je v zmluvách napísané prťavými písmenkami, ktoré podpisujúci pri podpisovaní zmluvy nečíta.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Paula, nebuď na ňu taka zlá-aj keď máš pravdu s tými fintami, a nie len operátorov mobilných ale aj bánk a pod. ale nedala by som ju mimo témy-nech sa posťažuje. A MYSLíM,žE BY SA TA ZMLUVA MALA DAŤ VYPOVEDAŤ,DO 8 DNí???HMHM.Alebo sa mýlim???

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    ja som dnes napisala ziadost o vypovedanie - uvidime ci spravia. dakujem vsetkym za nazor

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Pohar Pozri príspevok
    ja som dnes napisala ziadost o vypovedanie - uvidime ci spravia. dakujem vsetkym za nazor
    Chcela by som aj ja pomôcť, ale nerozumiem tomu spojeniu žiadosť o vypovedanie. Keď niečo žiadam tak závisí od druhej strany či mi to poskytne alebo odmietne. A toto sa určite dosiahnuť nechce.Ak však niečo vypovedám tak nič nežiadam jednoducho som sa tak rozhodla - je to jednostranný právny úkon. Odporúčam predovšetkým podrobne preštudovať zmluvné podmienky určite v nich bude aj ustanovenie o spôsobe skončenia zmluvného vzťahu. Ak nie treba sa pozrieť do zákona k príslušným §-fom ktoré by takisto mali byť v zmluve uvedené resp. odvolávka podľa ktorého zákona a akého § sa daný vzťah uzavrel resp. spravuje. A tam treba pohľadať.
    Odstúpenie od zmluvy podľa Občianskeho zákonníka sa dá avšak za podmienky, že to zákon dovoľuje alebo sa zmluvné strany na tom dohodli.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.