Zavrieť

Porady

program pre kaviareň

Ahojte poraďáci prosím ak vie niekto kde si môžem zakúpiť program pre malú kaviarničku pokladňa, sklad, poraďte prosím.Chcela by som to viesť cez počítač.ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mmshop je offline (nepripojený) mmshop

    mmshop
    Ja odporucam program na vedenie skladu spojeny s registracnou pokladnou na PC od firmy AMEGA s.r.o., pozri si www.amega.sk , maju tam aj demo na stiahnutie. Podla mna vyborna registracna pokladna. Mne ten program velmi vyhovuje

    marek999 je offline (nepripojený) marek999

    marek999
    S programom od OBERONU sa predávať dá. Potrebujete k tomu však kúpiť aj fiškálny modul. A tá pokladňa OBERON nie je žiadna výhra. Dá sa tam predávať a nič viac. A výrobca sa ani nesnaží o nejaké zmeny, ktoré by uživateľom výrazne spríjemnili a uľahčili prácu. Čašníci vravia, že to bol "šedý" program
    Pred polrokom sme zakúpili program z www.amega.sk a sme s ním veľmi spokojní. Je dobrý, spoľahlivý a ak chceme nejakú zmenu, tak nám to upravia na naše potreby. A netreba k nemu ani fiškálny modul lebo on je priamo k programu za 1 korunu. Oberon sa vraj dnes už dá ovládať aj cez PDA no a ten AmegaPos má zase dotykové ovládanie. Človek si môže vybrať.
    Čoskoro by však mal byť dostupný aj Amegapos pre PDA. Už sa teším.

    PS : nekúpite EASY POS 96. Výrazná zľava. Je dobrý ale už mi ho netreba
    Naposledy upravil marek999 : 30.03.07 at 08:55

    mmshop je offline (nepripojený) mmshop

    mmshop
    No marek mohol si ten program kupit teraz, z 1 koruny spustili cenu, fiskal od Amega je uz zadarmo . Usetril by si tak ako ja

    program pre kaviareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.