Zavrieť

Porady

Prehladnejšia Porada (Svetlo a Tma)

admin
Chcete prispieť ke prehľadnosti tém?

Dnes zavádzam novú funkciu v témach, kde môžete jednotlivým príspevokom udeľovať body plusové (svetlo) a mínusové (tma).
Zelené tlačítko žiarovka (na svetlo).
Červené tlačítko krížik (do tmy).

Kedy posielať "na svetlo" "do tmy"
Aké príspevky posielať do tmy? Nielen nesprávne príspevky, alebo tie s ktorými nesúhlasíte, ale aj tie, ktoré sú pre čitateľa témy "zdržujúce". V téme sa vyskytuje veľmi veľa príspevkov, ktoré sú len aktuálnym vyjadrením pocitu a reakcie na iný príspevok, ktoré sú však nezaujímavé pre nezainteresovanú stranku, ktorá hľadá riešenie.
Na svetlo môžete samozrejme poslať kvalitné príspevky. Okrem počtu + bodov, ktoré sa zobrazia plánujem pridať aj iné sfarbenie príspevku, ktorý dosiahne určitú hranicu bodov. (pre rýchlu orientáciu)

Filter

Tie príspevky, ktoré boli poslané "do tmy" sa Vám nebudú zobrazovať ak to nebudete chcieť.
V záhlaví témy je filter príspevkov, v ktorom si môžete nastaviť aké príspevky chcete aby sa Vám zobrazovali. Ak si nastavíte napríklad filter na "-2 a viac", zobrazia sa Vám všetky príspevky, ktoré majú -2 body a viac. Príspevky s -3 bodmi sa už nezobrazia a namiesto príspevku uvidíte len jeden riadok v ktorom môžete kliknúť na "rozbaliť".

Táto funkcia má za úlohu spoločné moderovanie obsahu našich tém. Už nielen moderátory, ale každý člen môže zasiahnuť do sprehľadnenia Porady.

Kto moderoval príspevok?
Po kliknutí na výsledný počet bodov zviditeľnenia príspevku sa môžete dozvedieť kto poslal príspevok do tmy a kto na svetlo.

Ak sa budete hambiť dávať mínusové body za príspevky, ktoré sú "nepotrebné" tak zruším možnosť videnia kto hlasoval .

Inak u mňa osobne získa sympatie ten kto pomôže sprehľadniť témy a bude dávať hlavne mínusové body za príspevky ktoré "zavadzajú".
Naopak si bude ceniť tých, ktorí budú dávať plusové body za TÉMY (zachvíľu to spustím), aby sme získali rebríček dobrých a zlých tém.

Ako som zviditeľnil/hodnotil príspevok

Keď kliknete na žiarovku alebo krížik tak Vám ostane v príspevku aktívny (farebný) obrázok ikonky na ktorú ste klikli. Tá druhá zošedne. Podľa toho budete môcť rozpoznať či ste už príspevok "moderovali" a ako.


--------
doplnenie:
Hodnotenie tém funguje obdobne.

Hodnotenie tém je samostatné, nesúvisí s hodnotením príspevkov v nej. Ich hodnotenie nie je výsledkom súčtu hodnotenia jednotlivých príspevkov.

Téme buď pridáte hodnotenie hore naľavo od vyhľadávania (keď je otvorená), alebo v zozname tém (keď je otvorený zoznam).

Najlepšie témy nájdete tu:
http://www.porada.sk/topratings.php . Link som pridal do hornej navigačnej lišty Porád úplne nakoniec.

Môžete si zvoliť za posledné 2dni,7dní,mesiac.
Naposledy upravil Richard : 09.03.07 at 07:50
Usporiadat
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Všetci ste a treba Vás poslať do tmy. Čo to tu zneprehľadňujete, nemôžete vydržať??????

A toto je pre Jozefa I, aby nedostal pokutu od DU.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

účtovník 007 Pozri príspevok
Všetci ste a treba Vás poslať do tmy. Čo to tu zneprehľadňujete, nemôžete vydržať??????

A toto je pre Jozefa I, aby nedostal pokutu od DU.
Ešte nás nemôžeš poslať do tmy, jupííík
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj dobre som sa pobavila...Jozef , kto je červenovlasý?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zabudol som dodať červenovlasý plešatý s pupkom.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katkaj Pozri príspevok
Nie sú ešte v témach príspevky typu : prosím prosím nikto mi neodpovie ?
Ak tak veľmi chceš, tak prosím: Odpovie už konečne niekto kompetentný, kedy už konečne budú tie možností !
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
navrhujem spustiť odpočítavanie: Desať,
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
deväť
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
sto ......
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
idem sa napapať, dúfam že to bude dovtedy fungovať !!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
idem sa napapať, dúfam že to bude dovtedy fungovať !!!
Čaba, neblázni, kým Ty budeš papať, tak pomrieme od zvedavosti.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Richard Pozri príspevok
sto ......
99..................89.....................79..... ............69..............59..................49 ....................39...................29....... ..........19.....................9................ ......0
jupííík
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Katka aké jupííík...šak nič nevidím....
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Prezident vrátil návrh na celodenné svietenie a vy si tu chcete len tak bohapusto vysvecovať a zhasínať?

deväťdesiatsedem......
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
veru, svietiť sa nebude, a asi ani tu...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

DanielaSĽ Pozri príspevok
Katka aké jupííík...šak nič nevidím....
Danielka to som si myslela že Richard moje odpočítavanie zoberie vážne a konečne to spustí. Ale vidím že moja motivácia bola slabá
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No...práve niekde obeduje a asi neschopný čašník ho obsluhuje....a my čakáme...hádam sa dočkáme....
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

DanielaSĽ Pozri príspevok
No...práve niekde obeduje a asi neschopný čašník ho obsluhuje....a my čakáme...hádam sa dočkáme....

teraz premýšľam či nebolo lepšie zvoliť postup a). Zaviesť krížiky a svetielka a my by sme sa čudovali čo s tým
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

A stále čakáme a čakáme........
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katkaj Pozri príspevok
A stále čakáme a čakáme........
A nepracujeme, nepracujeme
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ta pracujte, pracujte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať