Zavrieť

Porady

Prejav alergie ? Stretli se sa už s tým ?

Odvčera sa mi po celom tele vyhodili veľké červené fľaky rôzného nepravidelného tvaru,bez púpencov,Necítim sa dobre,som veľmi unavená,stále je mi zima.Zajtra sa chystám síce k obvodnej pani lekárke,chcem sa ale opýtať ,nestretol sa niekto s niečím podobným ? Včera som myslela,že je to alergia,tak som si dala Zodac,ale žiaľ ono sa mi to dnes zväčšilo...
Naposledy upravil Dav : 05.10.10 at 05:11
Usporiadat
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

andysa85
Predstavte si, môj lekár mi povedal, že on nevie spraviť krvné testy, z ktorých sa dozvie či mám zápal v tele. Tak potom čo vie? Nechápem...No ale moja alergologička mi spravila, a nič nemám...zatiaľ všetko negatívne, pritom celé telo mám pokryté hnusnou svrbivou žihlavkou. Je to niečo nechutné a veľmi nepríjemné a nikto nič nevie. V krvi zápal nemám, alergiu na jedlo-nič, mandle čisté, helikobakter vyliečený. Zajtra idem ku gynekológovi ešte a k zubárovi, potom mi už snáď prídu výsledky z endokrinológie a budem mať všetko vylúčené, len dôvod žihlavky nebudem vedieť. Môj lekár ma vystrašil, že sa máme modliť, aby to nebol začiatok nejakej vážnej choroby...Tak super, ďakujem pekne!!!
podčiarknuté ma zaujalo.. to je čo za lekára, čo nevie urobiť také vyšetrenie krvi??

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...CRP-vysetrenie
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

andysa85
Predstavte si, môj lekár mi povedal, že on nevie spraviť krvné testy, z ktorých sa dozvie či mám zápal v tele. Tak potom čo vie? Nechápem...No ale moja alergologička mi spravila, a nič nemám...zatiaľ všetko negatívne, pritom celé telo mám pokryté hnusnou svrbivou žihlavkou. Je to niečo nechutné a veľmi nepríjemné a nikto nič nevie. V krvi zápal nemám, alergiu na jedlo-nič, mandle čisté, helikobakter vyliečený. Zajtra idem ku gynekológovi ešte a k zubárovi, potom mi už snáď prídu výsledky z endokrinológie a budem mať všetko vylúčené, len dôvod žihlavky nebudem vedieť. Môj lekár ma vystrašil, že sa máme modliť, aby to nebol začiatok nejakej vážnej choroby...Tak super, ďakujem pekne!!!
V tomto štádiu a na kortikoidoch sa nedá testovať,treba organizmus najprv upokojiť a následne testovať,ale podľa opisu to bude ešte trvať pekný čas.Kožný lekár by mal stav zvládnuť a prípadne ak je to napriek kortikoidom celkovým zlé,hospitalizácia,patrí to na kožné-počas hospitalizácie vyšetrenia,liečba infuzna.S týmto obvodák nespraví nič,darmo sa zlostíš.
0 0
andysa85 andysa85

andysa85 je offline (nepripojený) andysa85

Áno, kožná ma chcela poslať do nemocnice na spozorovanie, ale zatiaľ nechcem ísť, kým nebudem mať výsledky od všetkých lekárov. Áno myslím to vážne, pritom to je jeden z najjednocuchších testov. Povedala som mu, aby ma vyšetril na všetko, pečeň, obličky, a on nič, vraj mu nemám hovoriť čo má robiť, on je lekár
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

No len to nie len o pozorovaní,to je o tom,že ste v krátkom čase počas hospitalizácie kompletne vyšetrená a spraví sa uzáver.V dnešných podmienkach toto jednoducho nie je realizovateľné ambulantne,z môjho pohľadu ste spravila chybu,že odmietate hospitalizáciu.Takto beháte od lekára k lekárovi a nútite ich robiť vyšetrenia ktoré máte pocit že treba spraviť a zbytočne stresujete pričom v tomto prípade stres chorobu zhoršuje.Jednoznačne hospitalizácia,oddýchnuť si na lôžku a dať sa na lôžku kompletne vyšetriť.A obvodák má pravdu,snaží sa Vám naznačiť,že pôvod nemusí byť len jedlo.Držím prsty.
0 0
andysa85 andysa85

andysa85 je offline (nepripojený) andysa85

Ja som neodmietla nemocnicu, doktorka sa ma pýtala či nechcem ísť lebo iné so mnou nevie robiť zatial keď ma už alergologička lieči. Vraj všetko mi dala čo by mi dala aj ona. Takssom jej povedala, že keď som už začala obehávat lekárov,ktorých nenútim aby mi robili vyšetrenia, ale posiela ma k nim doktorka, a robia si len svoju prácu, tak už počkám na výsledky a ak sa nenájde nič, potom pojdem do nemocnice.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať