Zavrieť

Porady

Moje rastliny

andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Aj ja Vam prikladam moje oblubene rastliny z minuleho roka
Usporiadat
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tak uz to zacina v plnej krase, nadhera
a hlavne tie chlpatucke, su ako v bavlnke
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teda ale sú krásne... tie pivónie sú akej farby? Potom prepošli. Andi to sú Tvoje na záhradke? Krása, krása....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Andi, ďakujem za foto na želanie. Tie kvietky sa Ti skutočne daria nádherne. Nielen vypestovať, ale aj odfotiť. Myslím, že je aj radosť sledovať také nádherné výsledky vlastnej práce. Želám Ti, nech sa Ti vo všetkom darí tak, ako v práci s kvietkami. Je to skutočne nádhera. Nemám iné slová.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Som rada že Vám tieto fotky robia radosť a slubujem že budem postupne pridávať ako budú kvitnúť,pravdaže keď chcete.Tie "chlpatucke" sú poniklec aj mne sa velmi páči a je to nenáročná rastlinka a veľmi vďačná.
Teda ale sú krásne... tie pivónie sú akej farby? Potom prepošli. Andi to sú Tvoje na záhradke? Krása, krása....
Neviem Elenka na ktoré si myslela. Z toho ponikleca keď budete chcieť na jeseň Vám pošlem zrnká .Sú absolútne nenáročné kvetinky.A všetky kvetinky mám v záhradke pred domom a keď všetky tulipány nám rozkvitnú tak chodí sem celá ulica obdivovať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Andi, všetky kvietky sú nádherné. Aj mne si nimi urobila radosť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

andi Pozri príspevok
....A všetky kvetinky mám v záhradke pred domom a keď všetky tulipány nám rozkvitnú tak chodí sem celá ulica obdivovať.
Andi, vôbec sa nedivím, aj je čo obdivovať. A v tejto téme-ulici Porady chodíme obdivovať aj my
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dneska som kúpila krásrnu červenkastú papučku. Potom Vám pripnem fotku aj s ostatnými rozkvitnutými tulipánmi
Naposledy upravil andi : 02.04.07 at 17:07
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Sa teším... a ešte hrajú od Grigorova ....povedzme... no už len tie krásne kvietočky pardón ,ale keď čítam, že si dala príspevok už sa neviem dočkať čo krásne nám tu prilepíš..
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Tak už aj idem fotiť
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Na poslednej fotke mám ešte doposiaľ nerozkvitnuté tulipány a to je len polovička záhradky,takže podľa mňa je na čo tešiť .
Naposledy upravil andi : 02.04.07 at 17:04
DSC01240.jpg  
DSC01242.jpg  
DSC01244.jpg  
DSC01245.jpg  
DSC01247.jpg  

DSC01248.jpg  
DSC01249.jpg  
DSC01251.jpg  
DSC01252.jpg  
DSC01254.jpg  

1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Teda, krása... u nás ešte nie sú tulipány rozkvitnuté, akurát narcisky.... a tie fialkové, žlto-červené, jemne banánkové.... úžasné farbičky. Jednoducho jedinečná krása.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Tie fialové sú skvelé lebo kvitnú skoro mesiac a neopadávajú a aj vo váze vydržia dlhšie než ostatné.
Naposledy upravil andi : 07.04.07 at 18:42
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

nadhera Andi, ze ty to sadis aj na susedovej ploche , vsak ja som svoje uz docerpala, tolko miesta nemaaam
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Okrem rastlín mám rada aj zvieratká viem že je to ,ale dúfam že Vám budú páčiť aj tieto fotky
sun1.jpg  
suni2.jpg  
suni3.jpg  
suni11.jpg  
1/1
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Andi, skladám poklonu, skutočne máš nádherné kvietky. A som rada, že sa o tú krásu delíš aj s nami. Nabudúce, keď pôjdem po Galante, viem, že Tvoju záhradku mám hľadať ako najkrajšiu

P.S. A ak by si sa náhodou rozhodla, že Ťa už účtovníctvo nebaví, daj sa na podnikanie s kvetinkami. Určite budeš mať obrovský úspech. Držím palce, aby kvitli nielen Tvoje kvietky, ale aj tí malí ježkovi priatelia
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ďakujem Evka a keď prídeš okolo Galanty môžeš u mňa aj zastaviť na živo je to ešte krajšie a viacej.
0 0
princezna princezna

princezna je offline (nepripojený) princezna

ten ježko je úžasný, nam chodi žrať granule pre mačky a mačka mu to dovoli.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

princezna Pozri príspevok
ten ježko je úžasný, nam chodi žrať granule pre mačky a mačka mu to dovoli.
Možno sú to spriaznené duše Andi, už sa neviem dočkať ďalších fotiek.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Evka sú priložené nové fotky v téme "moje tulipány"
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dúfam že Vám spravím radosť a s týmito fotkami Kto chce semienka z ponikleca nech sa mi ozve cez ss rada pošlem ,za dva týždne už budú zrelé tohtoročné.Mám aj semienka z cibulového kvetu.
DSC01377.jpg  
DSC01378.jpg  
DSC01382.jpg  
DSC01383.jpg  
DSC01384.jpg  

DSC01385.jpg  
DSC01388.jpg  
DSC01396.jpg  
DSC01398.jpg  
DSC01399.jpg  

DSC01400.jpg  
DSC01401.jpg  
DSC01403.jpg  
DSC01406.jpg  
DSC01408.jpg  

DSC01410.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať