Zavrieť

Porady

Kvalitné školenie k neziskovej organizácii-poraďte

Milí poraďáci,
poraďte prosím kvalitného školiteľa/firmu na taký komplexný prehľad okolo neziskovej organizácie. Hospodársky rok nám končí 31.7.2007, takže času dosť, ale zaujíma ma nielen daň ale aj účtovanie.
Vďaka
Usporiadat
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

robievame skolenia pre neziskovky, mozem ti poslat info cez SS.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

Potvrdzujem. Odporúčam školenie cez Victoriu.
0 0
Lueli Lueli

Lueli je offline (nepripojený) Lueli

Tak sa teda teším na súkromnú správu :-)
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Aj ja by som absolvovala školenie k NO - do úvahy by pripadali tieto mesta KE,PO,BJ,SL,PP - organizuje sa aj v týchto mestách neaké školenie?
Naposledy upravil RenataK : 10.02.08 at 15:42 Dôvod: doplnenie
0 0
danka28 danka28

danka28 je offline (nepripojený) danka28

Dobrý deň,
aj ja by som mala záujem o nejaké kvalitné školenie ohľadom účtovania neziskoviek ( občianske združenie ) a daňového priznania. Vie niekto a nejakom v najbližšom čase?
Ďakujem
0 0
Motička Motička

Motička je offline (nepripojený) Motička

Aj ja sa pripájam k prosbe. Rada by som sa zúčastnila na školení pre neziskovky ohľadne účtovníctva. Najlepšie v KE. Vie niekto poradiť?
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Dobry den vsetkym,
predbezne oznamujem ze 13.3.2008 sa uskutocni v Bratislave skolenie zamerane specialne na danove priznanie neziskovej organizacie. Trvanie cca pol dna od 9.00 - 13.00 hod. Skolenie davam aj do kalendara skoleni.
0 0
hermiona hermiona

hermiona je offline (nepripojený) hermiona

victoria Pozri príspevok
Dobry den vsetkym,
predbezne oznamujem ze 13.3.2008 sa uskutocni v Bratislave skolenie zamerane specialne na danove priznanie neziskovej organizacie. Trvanie cca pol dna od 9.00 - 13.00 hod. Skolenie davam aj do kalendara skoleni.
Super. Už sa teším.
0 0
Motička Motička

Motička je offline (nepripojený) Motička

Ach jaj, na Košice sa zase zabudlo? Prosím dajte vedieť ak by bolo aj KE. Ďakujem.
0 0
janeb janeb

janeb je offline (nepripojený) janeb

V kalendári som to nenašla, kde je možné sa prihlásiť?
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Uz to visi v kalendari skoleni, stretneme sa 13.3.2008 v zasadacke budovy na Cukrovej ulici 14 v Bratislave. Je to rohova zlta administrativna budova vedla Socialnej poistovne pri Medickej zahrade. Na vsetkych sa tesim :-)
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Viete niekto o najbližšom školení pre neziskové organizácie - účtovanie v podvojnom účtovníctve?
0 0
TatianaK1 TatianaK1

TatianaK1 je offline (nepripojený) TatianaK1

veselá mamina čo má rada svoju prácu ...viac
Tiež mám záujem o školenie pre neziskové organizácie v najbližšom období
0 0
salsa salsa

salsa je offline (nepripojený) salsa

Uvítala by som také školenie , NO a podvojné účtovníctvo ,hlavne by ma zaujímalo účtovanie úverov zo stavebného sporenia a dotácii od štátu na obnovu bytového domu . Ak je v tom niekto dobrý , poraďte prosím .
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Bol by zaujem aj o videoškolenie k účtovníctvu neziskoviek a základným daňovým otázkam ?
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Ja by som mala urcite zaujem o videoskolenie k neziskovkam.
0 0
Lueli Lueli

Lueli je offline (nepripojený) Lueli

Ahoj victoria, áno, určite by som mala záujem.
0 0
TatianaK1 TatianaK1

TatianaK1 je offline (nepripojený) TatianaK1

veselá mamina čo má rada svoju prácu ...viac
Ja by som mala záujem o školenie pre neziskovky so zameraním na účtovnú uzávierku, konkrétne v prípadoch, ak vyvíjajú zdaňovanú aj nezdaňovanú činnosť a ich perecentuálne rozdelenie výdavkov, lebo som k tomu zatiaľ nenašla adekvátnu literatúru-
0 0
z.sustekova z.sustekova

z.sustekova je offline (nepripojený) z.sustekova

Školenie pre n.o. organizuje aj spoločnosť na poradamvo.sk kde je možné sa aj zaregistrovať a mať prístup na ich stránku, kde poskytujú poradenstvo pre n.o. Taktiež vydávajú aj odbornú literatúru aspoň 1 x do roka.
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Vsetkym slubujem ze cez leto pre vas rozbehnem nove akcie ako videoskolenie a tiez pripravujeme publikaciu o uctovnictve a daniach v neziskovych organizaciach, kde bude vela veci z praxe aj ohladom vyrocnych sprav, poznamok k uzavierke a tak podobne. Zalozili sme Slovensku asociaciu uctovnikov neziskovych organizacii a co vsetko pre vas pripravujeme sa tiez coskoro dozviete. Len este prosim o chvilku strpenia, nakolko o tyzden mam statnice a pocit ze este nic neviem :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať