Zavrieť

Porady

Pomooooooooc

Rozmyslam nad personalnou agenturou alebo sprostredkovatelskou prepravnou firmou...no neviem ktora z tychto alternativ je mne ako studentovi na VŠ najprijatelnejsia, nechcem sa hrnut do niecoho co mozem neskor olutovat. Ake su vyhody resp nevyhody pri tychto napadoch? Dakujem
Usporiadat
Adri83 Adri83

Adri83 je offline (nepripojený) Adri83

Ano, som z okolia DS - Holice (11 kilometrov smerom na Bratislavu).

Co, sa predoslych odpovedi tíka.... ano, viem, že skusenost vela pomôze, ale mne sa tych 5 rokov, co som chodila na vysku zda ako premarneny cas a konecne by som nieco chcela zacat so svojim zivotom. ale asi pohladam nejaku svadobnu agenturu v Bratislave a opytam sa ich, ci nemaju volne miesto (aj ked som to uz skusala a nikto mi neodpovedal ). Este som nemala svadbu, ani moja sestra nie.... idem na kurz organizvania svadieb do Budapesti, a to bude moja jedina skusenost so svadbami
0 0
MIT MIT

MIT

http://mask-investments.blogspot.com/ toto je pre teba najlahsie a z tepla domova
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

MIT Pozri príspevok
***** toto je pre teba najlahsie a z tepla domova
Vážený MIT, asi si zablúdil na nesprávnu stránku. SPAMuješ s rovnakým linkom na tejto stránke "o dušu". Chcem ťa požiadať o zmenu obsahu Tvojich príspevkov na tejto stránke. Ďakujem.
Naposledy upravil endrju : 11.05.07 at 15:00
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať