Zavrieť

Porady

Duch Porady

Premýšľala som nad tým, čo robí Poradu "návikovou". Ja som sa ňou stala krátko po zaregistrovaní a ako sledujem príspevky ostatných, je nás viac. Robí to duch Porady.
1. Je to Richard, jeho rýchla reakcia na naše príspevky a neustála snaha Poradu vylepšovať .
2. Sú to diskutujúci. Buď chvála všetkým, ktorí sa neváhajú podeliť o svoje skúsenosti z praxe a naštudovanú odbornú problematiku
3. Je to "jazyk" Porady. Napriet tomu, že laik by povedal, že účtovníctvo a všetko okolo neho je suchárina, pretože čo už s číslami, nie je to pravda. Aj keď sa osobne nepoznáme, komunikujeme ako starí dobrí známi.
A čo na záver? Prianie, aby tento duch sprevádzal Poradu stále. Veď čo budem otvárať ako prvé, keď sa napojím na internet?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďakujem za všetkých!

Áno, Duch Porady je akýmsi synergickým efektom z úsilia všetkých, ktorí prispievajú k jej životu svojím dielom.
ENJOY
Naposledy upravil Richard : 16.06.04 at 15:02
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
pripájam sa k názoru Naďky. Som rada, že som sa na Porade zaregistrovala, lebo od chvíle čo surfujem po jej témach som o čosi múdrejšia. Mnoho otázok, na ktoré som nenachádzala odpoveď (alebo som riešenie len hádala) ste mi už "VY, DISKUTUJÚCI" zodpovedali a to celkom nezištne. To sa mi páči. Prajem pekný deň.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Naďka a Vladan, pripájam sa taktiež k vašim postrehom. Žiadna iná stránka ma predtým ničím neoslovila. Ale tu je to úplne niečo iné, vždy si tu nájdem tému, ktorá ma zaujme a núti ma premýšľať. Viem, že ak sa mi vyskytne nejaký problém, tu mi určite niekto poradí a pomôže. Začínam byť na Porade závislá. Každý deň začínam a končím Poradou. Srdečná vďaka všetkým.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Nedá mi neprispieť k tomuto príspevku.
Ja tiež som závislá na tejto porade, i keď je pravda, že mám roboty nad hlavu, pravidelne sem mrkám.
Bohužiaľ, som rada, ak napíšem nejakú otázku (aj to sa bojím napísať), pretože doma internet nemám a v robote to mám dosť prísne.
Musím ešte napísať, že môj problém vyriešil p. Mihál, ktorý mi behom 10 min. napísal odpoveď a u daň. poradcu ma to vyšlo 500 Sk a čakala som naňho týždeň, kým bude mať čas.
Takže fakt si veľmi vážim ľudí, kt. mi pomohli.
ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!:p
0 0
NADEJKA NADEJKA

NADEJKA je offline (nepripojený) NADEJKA

Dobrý deň, ani mne nedá neprispieť k tomuto príspevku.Som tiež závislá na porade,ráno ňou začínam a večer ňou končím.Tiež mám práce vyše hlavy,ale stále sem pozerám.S veľa problémami ste mi už milí poradcovia pomohli a rýchlo.Veľmi si cením túto spoluprácu a aj ja sa snažím sem-tam poradiť. Vďaka Richard za túto stránku,je pomocou pre nás všetkých.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja mám tiež veľmi rada túto stránku. Som tu prilepená skoro stále. Je dobré sem-tam odpovedať,ak viem, alebo aký názor na vec mám ja a tak pomôcť ostatným a tiež je veľmi fajn, keď niečo zase neviem ja a dostanem dobré odpovede od Vás všetkých. Všetkým vrelá vďaka a prajem nám všetkým, nech nám táto stránka dlho vydrží a hlavne diskutujúci na nej, lebo od nich sa všetko odvíja. Prajem pekný deň !
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Bože, "návikovou" je dobre napísané? Aj provopis je nutný.
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
Daniela, v tej rýchlosti myšlienok, ktoré chce človek hodiť do PC sa hádam nebudeme pozastavovať nad nejakým "y". Omnoho dôležitejší je obsah ako gramatická stránka.
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Nemaj "my" za zlé, proste to vidím. A táto téma by mohla byť aj o gramatike. Nie je odborná. Mnohokrát mám problém sama, preto že som zo šolských lavíc takmer 35 rokov von. Vynechať písmenko, to beriem ale Y a I, no neviem. A napísať proste niektoré, hlavne cudzie slová, sú aj pre mňa problém.
Rada uvítam názor aj iných. Veď táto stránka je aj o pive, či nie?
Mimochodom, sama som na túto stránku každý deň veľmi zvedavá. Čo nové sa dozviem..... Naďa, prepáč.
Stretla som sa už aj v inej téme s takouto debatou.
Naposledy upravil Daniela : 18.06.04 at 07:47
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Daniela
Nemaj my za zlé, proste to vidím. A táto téma by mohla byť aj o gramatike. Nie je odborná. Mnohokrát mám problém sama, preto že som zo šolských lavíc takmer 35 rokov von. Vynechať písmenko, to beriem ale Y a I, no neviem. A napísať proste niektoré, hlavne cudzie slová, sú aj pre mňa problém.
Rada uvítam názor aj iných. Veď táto stránka je aj o pive, či nie?
Mimochodom, sama som na túto stránku každý deň veľmi zvedavá. Čo nové sa dozviem..... Naďa, prepáč.
Stretla som sa už aj v inej téme s takouto debatou.
Hihi, som sa zasmiala. Daniela, dobre som v "gramatickom okienku"? Chcela by som sa poradiť, aké "I" sa píše v slove "my (všetci)" a aké v slove "mi (mne)"?!
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

:p HIHI máš pravdu aj majster tesár sa utne. Super. Tak, a mám to tu. Kto akou zbraňou bojuje, takou zahynie. Bea, perfektne. Ešte že sedím.
Je to super zábava na piatok, len škoda že je 8.47.
Keby tak bolo 15,30 .
Naposledy upravil Daniela : 18.06.04 at 07:49
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Našla som túto poradu len nedávno a odvtedy som tu každý deň.
ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM!!! Dúfam, že to tu vydržíte všetci až do dôchodku, aby ten náš "nudný účtovnícky život" bol ľahučký....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Úplne náhodou som z archívu vytiahla túto tému, a viete, že ona je stále aktuálna? Len kiežby sme sa tu stretávali len samí dobrí duchovia! Niekedy mám pocit, že narážam na stenu "mŕtvych" duchov, a ono je tak fajn, keď tu nájdeme aj duchov živých! Takých obyčajných, čo si môžu povedať ČLOVEK!

Preto želám každému "ČLOVEKU" pekný deň!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Porada je moja najobľúbenejšia stránka, moja srdcovka. Okrem rád tu zastihnem aj kopec skvelých ľudí, s ktorými je radosť spolupracovať. Aj pobaviť sa.
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Dnes som dostala z Porady gratuláciu k narodeninám, chcem sa veľmi pekne poďakovať.
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

Skôr by som povedal ad: Re = radca Porady

- duch je nieco nehmotne a mystifikacia tu nie je na mieste,
kedze sa jedna o chladne danove zakony a vyhlasky.
... tmelom je tu stejna diagnoza t.j.problem pri uctovnictve atd.
ci introvertna povaha z nedostatkom casu a prilezitosti riesit dane
problemy týmto.naj.efekt.spôsobom...

Ale budiž...

aj duch...

ad:Ozon
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Som novým členom porady len pár dní,ešte sa v nej orientujem a rád si prečítam príspevky jej členov,moja doména je BOZP a PO,to je práca,ktorú nieje vidno,ale len dovtedy keď príde štátny dozor.Vtedy si hneď šéf na mňa spomenie a moja práca,ktorú vďaka svojmu zaradeniu hlavnej pracovnej náplni vykonávam doma na súkromnom počítači a súkromne plateným internetom je zrazu potrebná.Ale nie o tom,všetci vo svojej profesii máme nejaký problém a vďaka porade sa to jednoduchšie rieši.Ako som zistilže mnohý členovia si pri svojej práci pomáhajú softverom hlavne ekonomika a vôbec im to nazávidim majú toho dosť aj v mojej oblasti existujú programy ktoré by mi uľahčili moju prácu ale pre moje súkromné vrecko sú drahe.V prípade akéhokoľvek problému v tematike ktorej rozumiem sa môžete na mňa obrátiť,lebo v mojej téme EU právo,BOZP,PO je príspevkov menej alebo poradu nenavštevujú kolegovia s mojej brandže.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Tak ako tu už napísali moji predrečníci, superstránka, začínam ňou i končím pracovný deň na PC a nete. Skvelý duch spolupráce a spolupatričnosti.
0 0
1at1 1at1

1at1 je offline (nepripojený) 1at1

ozon
Skôr by som povedal ad: Re = radca Porady

- duch je nieco nehmotne a mystifikacia tu nie je na mieste,
kedze sa jedna o chladne danove zakony a vyhlasky.
... tmelom je tu stejna diagnoza t.j.problem pri uctovnictve atd.
ci introvertna povaha z nedostatkom casu a prilezitosti riesit dane
problemy týmto.naj.efekt.spôsobom...

Ale budiž...

aj duch...

ad:Ozon
Nechcem byť tvojim psychológom, ale toto je nie dobrý duch. Čudný "ozon", čudné názory, čudná diagnóza.
- a provokácia, tebe sa to nezdá?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
ozon mi pripomína malé dieťa, ktoré mama prvýkrát pustí k starším na pieskovisko. Starší sa pekne hrajú, stavajú si hrady a zámky. To malé sa o to pokúša ale nemá na to - tak aspoň starším kazí ich dielka až kým tie napokon znechutené odchádzajú domov (...alias vypínajú svoje PC a idú radšej sledovať reality show).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať