Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Je to nádhernééé ) si šikuľka.
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Prosím nemá niekto odnože sprievodných rastlín k orchidejkám kapradiny,anturium, tilandsie
Naposledy upravil milka 60 : 11.10.10 at 18:43 Dôvod: oprava
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Vlastas;Práve likvidujem letnú výsadbu a ponúkam ak si niekto ešte nestihol zaštepiť muškáty červené ťahavé /neskutočné množstvo/tohto roku mali dĺžku asi 1,5m, žlté a ružové anjelské trúby, kanu červenú. Som 4km od BB.

Ahoj,tie truby by ma velmi potesili,lebo zatial mam len odrezky z bielej.Mohla by si mi napisat odkial presne si a kedy by sa dalo pre ne prist.Dakujem
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Vlastas Pozri príspevok
Práve likvidujem letnú výsadbu a ponúkam ak si niekto ešte nestihol zaštepiť muškáty červené ťahavé /neskutočné množstvo/tohto roku mali dĺžku asi 1,5m, žlté a ružové anjelské trúby, kanu červenú. Som 4km od BB.

Ahoj, poprosiiiiim aj ja z kazdeho trosku aspon......kana je moja srdcovka, ale vykapala mi, aj truby, no proste mas moje oblubene, a ja ich nemam uz, totizto mi to manzel domrvil, ked som bola mesiac v nemocnici . Prosim, aj zaplatim za to, ked mozes postou. Dakujem velmi, Jana
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

lorelei Pozri príspevok
Ahoj, poprosiiiiim aj ja z kazdeho trosku aspon......kana je moja srdcovka, ale vykapala mi, aj truby, no proste mas moje oblubene, a ja ich nemam uz, totizto mi to manzel domrvil, ked som bola mesiac v nemocnici . Prosim, aj zaplatim za to, ked mozes postou. Dakujem velmi, Jana
Jani, ja mám kanu, celý koreň má aspon 5 kg, bývam medzi ZM a LV, ak chceš ty ,alebo niekto iný napíš SS, kedy si prídeš zobrať.:-))
0 0
Blackowicz Blackowicz

Blackowicz je offline (nepripojený) Blackowicz

Prosím vás nemá niekto biele slivky - belice . Dlho ich zháň
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

spýtaj sa nicku "alabut", on si varí z nich belovicu.....
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Kto mi môže odkopať zo svojej staršej rozrastenej stračonôžky - zháňam ju márne, je to jeden z mojich milovaných kvetov, ktoré mi pripomínajú detstvo.
0 0
Alcielle Alcielle

Alcielle je offline (nepripojený) Alcielle

mazanova: skuste pozriet tu: emporium(bodka)sk/sgid.37844

***

Kupila by som susene listy morusovnika. ma niekto vacsie zasoby a nevie co s nimi? dakujem
Naposledy upravil Alcielle : 22.11.10 at 13:45 Dôvod: spojenie dvoch reakcii
0 0
lenka222 lenka222

lenka222 je offline (nepripojený) lenka222

Ponukam pahluzy Pleione Barcena. Cena jednej pahluzy je 3€
Barcena1.jpg  
0 0
Jarda Slatinany Jarda Slatinany

Jarda Slatinany je offline (nepripojený) Jarda Slatinany

úplně obyčejný chlap
Kany mám rád taky a mám jich několik druhů. Na podzim je mi vždycky líto přebytky vyhodit, tak to nacpu do sklepa. Je škoda, že bydlíte tak z ruky.
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

Hľadám sadenicu/e stromu Maclura pomifera, poprídade plody tejto zaujímavej rastliny.
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

jurkomts Pozri príspevok
Hľadám sadenicu/e stromu Maclura pomifera, poprídade plody tejto zaujímavej rastliny.
Veď som ti ponúkal a neohlásil si sa.
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

Beriem na vedomie Wabi, len neviem či ich máš v kontajneroch alebo volne v pôde. Ak volne v pôde, je to teraz v januári neaktuálne, a ak sú zabalené, tak som v 26.1. v Nitre, už som od teba bral asiminy tak viem kde ta najdem. Skús naznačiť cenu a hlavne ich veľkosť (kvôli preprave, budem autom).
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Prepáč, ale naznačil som už že telefonicky, fakt je že budeš iste spokojný, ak si ma niekedy niekde zastihol, neznamená to, že teraz tam budem bez toho aby sme sa vopred dohodli znova.
0 0
timinko timinko

timinko je offline (nepripojený) timinko

dobry den chcel som sa spytat ci by mi niekto nemohol darovat sýto cerveny oleander?...ak ano budem rad...dakujem
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kto by mi predal v okolí Bratislavy rebarboru ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

hubatá Pozri príspevok
Kto by mi predal v okolí Bratislavy rebarboru ?
Ja mám jeden koreň, už veľmi starý, ale džemík ochutený škoricou je mňam. Ak vieš, ako sa dá z rebarbory časť oddeliť, venujem ti. Kde ju zasadíš?
0 0
Martinvs Martinvs

Martinvs je offline (nepripojený) Martinvs

hľadám: sušenú šalviu lekársku, nie drvenú - celú, asi 150g, najlepšie Bratislava
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať