Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

arizona Pozri príspevok
Nema nahodou niekto stare,klasicke druhy svokrinych jazykov?
Ak bude niekto "preriedovat kvetinace", prosim ozvite sa, dik.
No arizonka, ja mam, ale porad, ako Ti ich poslem, ked su take dlhe?
Kludne cely kvetinac ti poslem, lebo ma tri, a stacia mi aj dvoje.
Napis mi do ss adresu, ja nieco vymyslim.
1 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj kúpila som sirôtky ,primulky,hyacint,gardeniu,rododendrom v malých kohlíkoch ,môžem ich dat už von? nezmrznú mi dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


babicka1 Pozri príspevok
ahoj kúpila som sirôtky ,primulky,hyacint,gardeniu,rododendrom v malých kohlíkoch ,môžem ich dat už von? nezmrznú mi dakujem
Male kochliky znamenaju, ze kvietky nemaju dostok zeminy okolo korienkov, takze im moze este uskodit mraz. Radsej chvilu pockaj
Naposledy upravil arizona : 09.03.12 at 21:12
3 0
Jaanka1983 Jaanka1983

Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

Ak ma niekto navyše alebo na vyhodenie kriky,kvetinky,rôzne rastlinky,skalničky a ine. vďačne by som ich prijala.uhradim poštovné.pripadne sybolicku cenu.kontakt.mailom. Ďakujem svabikova.j@zoznam.sk
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
arizona Pozri príspevok


Male kochliky znamenaju, ze kvietky nemaju dostok zeminy okolo korienkov, takze im moze este uskodit mraz. Radsej chvilu pockaj
dakujem v poslednej chvíli som ich zachránila ,lebo v noci naozaj ešte mrzlo bola by som o ne prišla
0 0
ajuschka ajuschka

ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

Ahojte,

Prosim prosim zhanam zopar hluz batatov a topinambur do zahradky, hrozne zle sa to zhana. Okolie Galanty alebo BA?
vdakaaa

aja
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

Zdravim poradaci.
Zhanam jedle gastany,vypestovane na slovensku,tak cca 20 kg,neviete,kde by sa dali teraz,na jar zohnat?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ajuschka Pozri príspevok
Ahojte,

Prosim prosim zhanam zopar hluz batatov a topinambur do zahradky, hrozne zle sa to zhana. Okolie Galanty alebo BA?
vdakaaa

aja
Topinambury boli u nas v r. 2011 zaradene medzi invazivne rastliny, za ich pestovanie hrozi pokuta az 3000€.
Asi preto sa nikde nepredavaju

O predaji sa zmieňuje zákon 543/2002 par. 7 od. 2: Invázne druhy je zakázané dovážať, držať, pestovať, rozmnožovať, obchodovať s nimi, ako aj s ich časťami alebo výrobkami z nich, ktoré by mohli spôsobiť samovoľné rozšírenie invázneho druhu.
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...45&Rocnik=2011

bataty,predaj : http://www.zahradnictvokruh.sk/batat...030-skup02.php
3 0
anaidka anaidka

anaidka je offline (nepripojený) anaidka

Dobrý deň,
nemáte niekto na predaj rastlinky do jazierka? ďakujem za odpoveď!
0 0
Jaanka1983 Jaanka1983

Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

Dobrý deň.
Aj ja by som mála záujem o ťahavé muškaty nemohli by ste mi poslať poštou ja poštovné zaplatím len mi napíšte koľko za všetko a som ochotná.Ďakujem veľmi pekne
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Ja kupim anjelske truby - zhanam hlavne cervenu, a dvojite truby, postovne samozrejme zaplatim k cene kvetu. Kto mate ponuknite. Chcela by som vidiet aj foto rastliny (kvetu) pokial je moznost. Dakujem
0 0
Peter z Bratislavy Peter z Bratislavy

Peter z Bratislavy je offline (nepripojený) Peter z Bratislavy

Ponúkam prebytky sadeníc bambusu mrazuvzdorného. Už sú vykopané a pripravené na odvoz. Dorastá cca do výšky 2,5 -3 metre. Vymením za hľuzy žltých a oranžových kán a pod.

Fotky bambusu sú na predchádzajúcich stránkach v tejto téme.
odber v Bratislave II.
0 0
LillySK LillySK

LillySK je offline (nepripojený) LillySK

Vymenim moje 20-40 cm tuje za akekolvek priesady zeleniny prip. kvietky dohoda cez spravu.
0 0
ajuschka ajuschka

ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

kupim na sadbu topinambury a bataty, prosim piste ss

vdakaa
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Ponukam zakorenene orezy tejto brugmansie. Viac info SS.Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Obrázok 005_5.jpg
Zobrazení: 33
Veľkosť:  165.0 KBKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Obrázok 156_0.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  55.7 KB
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
KUPIM DVOJITE ANJELKY ALEBO PLNOKVETE, ROZNEJ FARBY !!!! PONUKNITE
0 0
Brezovská Lýdia Brezovská Lýdia
Mám svokrine jazyky. Ak máte záujem Vám darujem. Som z Trnavy. 0904141293
0 0
vemak vemak

vemak je offline (nepripojený) vemak

Nakoľko som zo synom na okrasnom kríku -dráč- prepichol už x tú loptu musia 3ks. von, sú pekné cca 130cm vysoké, darujem ich za vykopanie- Sereď
žiaľ nemal som čas na pestovanie vlastných plánt rajčín neviete o niekom kto by pestoval a aj predal pár green zebra, nejaké čierne, ďatlovité sladké....proste nejaké nie bežné?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ahojte, potreboval by som 20 -25 štepov viniča, stolové odrody, viac druhov....ale iba za normálne ceny, žiadnych 12.-€ /ks ako v baumaxe.....

dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Po odkvitnuti chcem rozsadit CEMERICU,je uz dost rozrastena.
Ak sa niekomu paci tato bielo-zelena farba a ma cemericu inej farby, rada vymenim kusok korena.
P3270003.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať