Zavrieť

Porady

vzájomný zápočet

Ahojte, prosím môžete mi poradiť ako spravím v MS3 vzájomný zápočet:
Vystavená fa 311100/604,343 500.000,-
Prijatá fa 504,343/321100 90.000,-
úhrada 221100/311100 410.000,-. Ako zaúčtujem tých započítaných 90.000? díky moc
Usporiadat
jani73 jani73

jani73 je offline (nepripojený) jani73

Ďakujem ti veľmi pekne za ochotu a trpezlivosť, prajem skoré vyliečenie z úrazu. idem skúšať volať do Krosu ( majú však stále obsadené). Pekný deň
0 0
j.u.l.i.a j.u.l.i.a

j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac
poraďáci, prosím o radu:
šéf chce odo mňa vedieť aké dokumenty sú potrebné k vzájomnému zápočtu zahraničnej došlej faktúry a našej odoslanej faktúry tejto zahraničnej firme. Ešte som sa s týmto nestretla a neviem, čo mu odpovedať :-(((
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

j.u.l.i.a Pozri príspevok
poraďáci, prosím o radu:
šéf chce odo mňa vedieť aké dokumenty sú potrebné k vzájomnému zápočtu zahraničnej došlej faktúry a našej odoslanej faktúry tejto zahraničnej firme. Ešte som sa s týmto nestretla a neviem, čo mu odpovedať :-(((
Spíšete zápočet, tak ako bežne medzi SK subjektmi, možno by bolo vhodné mať to aspoň 2-jazyčne, t.j. aspoň SJ a AJ, prípadne jazyky oboch zmluvných strán.
0 0
j.u.l.i.a j.u.l.i.a

j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac
Ďakujem.
0 0
j.u.l.i.a j.u.l.i.a

j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac
Problém je, že som nerobila zápočet ani v rámci SR. Je na to nejaký vzor?
0 0
j.u.l.i.a j.u.l.i.a

j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac
Už som to našla :-)))
0 0
Zuzula07 Zuzula07

Zuzula07 je offline (nepripojený) Zuzula07

mozem sa opytat co ste vyplnali v tej konfiguracii mne to nejako nejde
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať