Zavrieť

Porady

Richard: Prečo?

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Richard, neviem, kde je zrada (prepáč, opakujem svoj problém).... prídem na Poradu po hodine, alebo po dni (žiaľ nemôžme tu byť nonstop)......Veľmi mi pomáha šetriť čas, keď je téma mnou neprečítaná označená ako naprečítaná. Lenže sa mi opakovane stane, že nie som tu celý deň a ani jedna téma nie je označená ako neprečítaná........ Prosím o navigáciu, ako to spamätať.
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ondrejvla
Toto mi píše:
Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/porada.sk/www/login.php on line 64
Mne teraz pri odhlasovaní vypíše:
Unable to add cookies, header already sent. File:/home/www/porada.sk/www/login.php
Line: 64
Keby som tomu aspoň rozumela - ale aj tak neviem kde mám tie cookies hľadať....(v ktorom obchode?)
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
liba2
Mne teraz pri odhlasovaní vypíše:
Unable to add cookies, header already sent. File:/home/www/porada.sk/www/login.php
Line: 64
Keby som tomu aspoň rozumela - ale aj tak neviem kde mám tie cookies hľadať....(v ktorom obchode?)
Mne sa to "trošku" podarilo. Uvidím, keď sa teraz odhlásim.

Klikni na ikonu prehliadača (ja mám explorer) pravým tlačítkom. Vysvieti sa ti tabuľka. Klikni na vlastnosti a tam asi v prostriedku je "odstrániť cookies". Tak to skús.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

AVO prosííím ako vyzerá ikona prehliadača?
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

AVO
Mne sa to "trošku" podarilo. Uvidím, keď sa teraz odhlásim.

Klikni na ikonu prehliadača (ja mám explorer) pravým tlačítkom. Vysvieti sa ti tabuľka. Klikni na vlastnosti a tam asi v prostriedku je "odstrániť cookies". Tak to skús.
AVO, ďakujem Ti, podarilo sa . Aspoň mám prehľad, ktoré príspevky som už čítala a nemusím čítať dookola niektoré aj desaťkrát.

Ale príspevky mi zobrazuje naďalej nejako divne. Nebude to nejakým nastavením priamo na Porade?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
liba2
AVO prosííím ako vyzerá ikona prehliadača?
, ha, ha, ha. Včul som už múdra ale zbombardovala som Richarda (a nielen jeho). Prepáč to ha, ha, ha, ale keď mi Richard napísal, čo mám spraviť, tiež som bola z toho
Ja mám ikonu na ploche a je označená takým malým tlačeným "e". Neviem ako to máš ty (ja mám internet explorer).
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

AVO našla som, aj vlastnosti, ale "odstrániť cookies" tam nie je....
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
liba2
AVO našla som, aj vlastnosti, ale "odstrániť cookies" tam nie je....

Tak ja som tu v koncoch. Musí sa ozvať niekto kompetentnejší. Nechceš radšej niečo k DPH?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
A čo explorer - nástroje - možnosti internetu? Nemáš tam odstrániť cookie (alebo vymazat súbory cookie)? (Aj keď tam sa mi otvára rovnaká tabuľka ako v prípade, ktorý som opísala predtým.)
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

liba2
AVO našla som, aj vlastnosti, ale "odstrániť cookies" tam nie je....
Skús Vlastnosti Internetu. Je tam cca. 7 záložiek, nájdi Všeobecné (General). Vo vrchnej časti si môžeš určiť HomePage, v prostrednej sú Temporary Internet Files, kde je aj voľba Delete Cookies. (Prepáč, že Ti nepíšem slovenské názvy, ale ja to mám v angličtine a nemusela by som to preložiť úplne presne.. )
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ďakujem všetkým čo mi pomohli odstrániť cookies... už sú preč a ja sa pekne odhlasujem. A ešte otázka: dnes som to urobila prvýkrát za 7 mesiacov. To ako často mám urobiť preventívne??
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

liba2
Ďakujem všetkým čo mi pomohli odstrániť cookies... už sú preč a ja sa pekne odhlasujem. A ešte otázka: dnes som to urobila prvýkrát za 7 mesiacov. To ako často mám urobiť preventívne??
Myslím, že nič nepokazíš, keď ich budeš odstraňovať kedykoľvek Ti napadne, hoci aj každý deň.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

janka37
Myslím, že nič nepokazíš, keď ich budeš odstraňovať kedykoľvek Ti napadne, hoci aj každý deň.
Janka ďakujem
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Ešte by som sa chcela na chvíľku vrátiť k tomuto problému.

janka37
Navyše mi začalo nejako divne zobrazovať príspevky. Sú natiahnuté na celú šírku obrazovky (predtým bol pekne vľavo nick a status prispievateľa, teraz je to nad príspevkom) a čo je najhoršie, nikde mi nezobrazuje tlačítko "Súhlasím", takže nemôžem súhlasiť práve dnes, keď vidím toľko trefných príspevkov .
Nevie náhodou niekto, ako by sa to dalo riešiť? Sú na to niekde nejaké nastavenia?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

janka37
Ešte by som sa chcela na chvíľku vrátiť k tomuto problému.
Nevie náhodou niekto, ako by sa to dalo riešiť? Sú na to niekde nejaké nastavenia?
Janka, skús si odstrániť cookies. Mne to pomohlo...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dnes sa dalo odhlásiť len cez odstránenie cookies, ale už to asi dve hodiny funguje korektne.
Túto tému som si nevšimol, ale bol som upozornený cez SS, takže som to hľadal(chybu) a odstránil :-)
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

liba2
Janka, skús si odstrániť cookies. Mne to pomohlo...
To som skúšala už predtým, ale na tento problém mi to nepomohlo. A to už som bola medzitým aj odhlásená, tak neviem. No nič, skúsim to znova a zajtra bude možno priaznivejšia konštelácia hviezd .
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
janka37
Navyše mi začalo nejako divne zobrazovať príspevky. Sú natiahnuté na celú šírku obrazovky (predtým bol pekne vľavo nick a status prispievateľa, teraz je to nad príspevkom) .
takže čo sa týka tohto....skoro všetky témy okrem zákonov ...sú nastavené tak..že vľavo nick....a potom príspevok....iba pri zákonoch je to ..že prispievateľ je hore...aby bol vidieť celý zákon nie v stiesnenom okienku
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Hlinkovx
takže čo sa týka tohto....skoro všetky témy okrem zákonov ...sú nastavené tak..že vľavo nick....a potom príspevok....iba pri zákonoch je to ..že prispievateľ je hore...aby bol vidieť celý zákon nie v stiesnenom okienku
Veď to je práve problém. Predtým mi to zobrazovalo presne tak, ako píšeš, ale od dnešného rána mám takto všetky príspevky. Tiež nikde nemám tlačítko "Súhlasím".
Všetky cookies som si už vyčistila, čiže v tom by problém nemal byť. Teraz neviem, či mám niečo zle nastavené, alebo to takto zobrazuje všetkým. Ale asi nie, pretože nikto iný sa s týmto ešte neozval.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
daj link presne na tému...kde ti to robí
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Dnes úplne vo všetkých témach. Dokonca aj v tejto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať