Zavrieť

Porady

Hľadám účtovníčku - Bratislava II (Nivy, Ružinov)

copy copy

copy je offline (nepripojený) copy

Som živnostník, plátca DPH. Hľadám samostatnú účtovníčku v Bratislave, najlepšie Nivy a blízke okolie (nie účtovnú firmu), na externé vedenie môjho účtovníctva. Pohodovú a zodpovednú pani či slečnu, ktorá so mnou bude komunikovať hlavne o mojom účtovníctve, a nie o tom, že koľko má roboty s inými klientami, kto jej čo nedoniesol, že ju raz z toho porazí, a podobné divadlá.
Naposledy upravil copy : 26.04.07 at 07:34
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Melnick, problém bude asi v niečom inom - vysoké čierne nadmerné odpočty, ktoré rieši finančná polícia - nie u tvojho brata !!!!!!
Zrovna včera som sa s tým stretla. Žiaľ viac trápia účtovníčky, ktoré v mnohých prípadoch za nič nemôžu, ako samotných aktérov podvodov. Tým DU nevie nič dokázať.

Veronika
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
veronikasad Pozri príspevok
Melnick, problém bude asi v niečom inom - vysoké čierne nadmerné odpočty, ktoré rieši finančná polícia - nie u tvojho brata !!!!!!
Zrovna včera som sa s tým stretla. Žiaľ viac trápia účtovníčky, ktoré v mnohých prípadoch za nič nemôžu, ako samotných aktérov podvodov. Tým DU nevie nič dokázať.

Veronika
No iba dúfam,že ani tej účtovníčke.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Účtovníčke samozrejme nie, veď v ničom prsty nemá, ale nie je to nič príjemné stráviť pol dňa na polícii
0 0
Mucsková Júlia Mucsková Júlia
copy Pozri príspevok
Som živnostník, plátca DPH. Hľadám samostatnú účtovníčku v Bratislave, najlepšie Nivy a blízke okolie (nie účtovnú firmu), na externé vedenie môjho účtovníctva. Pohodovú a zodpovednú pani či slečnu, ktorá so mnou bude komunikovať hlavne o mojom účtovníctve, a nie o tom, že koľko má roboty s inými klientami, kto jej čo nedoniesol, že ju raz z toho porazí, a podobné divadlá.
Pekný deň prajem!
Ak je Vaša ponuka ešte aktuálna, mohla by som ponúknuť svoje služby.
Som živnostníčka, ktorá vedie JU a PU hlavne menším firmám a živnostníkom. Používam ekonomický systém POHODA. Som z Podunajských Biskupíc. Nie je to ďaleko od Ružinova....
S pozdravom Júlia Mucsková
0 0
infoziadatel infoziadatel

infoziadatel je offline (nepripojený) infoziadatel

Ahojte, ja si hľadám prácu - externe - účtovnctvo-podvojné,jednoduché.
0 0
culinka culinka

culinka je offline (nepripojený) culinka

Ak je to jednoduché účtovníctvo, mala by som záujem.
tel.0910306345
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Téma je stará dva roky, preto ju uzatváram.
Infoziadatel a culinka, zadajte prosím svoje príspevky do sekcie PoradaINZERCIA
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať