Zavrieť

Porady

Aky mam mat plat od zamestnavatela

syr syr

syr je offline (nepripojený) syr

Som vysokoskolsky vzdelany ( Mgr. ) a ucim na odbornej skole s maturitou. Snazil som sa pochopit a prestudovat si platove tabulky ale je to tak zamotane - a clovek nevie ktora je najnovsia aktualizacia a pod. Prosim aky mam mat vlastne plat a ake zrazky su zneho?

Vopred dakujem Syr ( emental )


Poznámka moderátora, 28.4.2007, 19:20:
Vzhľadom na to, že diskusia o pôvodnom príspevku sa z z "odbornej" zmenila na "spoločenskú", dovolil som si celú tému presunúť z porady "Mzdové účtovníctvo" do porady "Hobby a iné".
Prosím, neprispievajte už v tejto téme odbornými vyjadreniami k pôvodnému príspevku. Vaše "spoločenské" vyjadrenia (súdiac podľa ohlasu vyvolaného témou) asi ešte nejaký čas budú pribúdať.
Pre záujemcov som "odbornú" časť diskusie o pôvodnom príspevku skopíroval do témy:
http://www.porada.sk/t51358-aky-mam-...tnavatela.html
"Odbornú" tému som uzamkol kvôli zachovaniu prehľadnosti.
Naposledy upravil endrju : 28.04.07 at 18:25 Dôvod: vstup moderátora
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Treba požiadať Richarda, aby presunul Evankin príspevok do témy s kópiou "odbornej" časti diskusie z tejto témy. Tam sa bodík prideliť dá. "Odborná" časť diskusie z tejto témy je tu:
http://www.porada.sk/t51358-aky-mam-...tnavatela.html
Po rozbehnutí diskusie "spoločenským" smerom som už neočakával, že sa niekto vyjadrí ešte aj odborne.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
Si pravicový, kapitalistický podnikateľ, sociálny, spravodlivý, určite ziskový, a ja mám vždy pocit, že som si sedela v škole na ušiach, lebo takúto kombináciu by som fakt nedokázala dosiahnúť.
No neviem, ci som spravodlivy. Spravodlivost je dost iluzorny pojem. Nahodou sa mi podarilo dat dokopy tim ludi, pre ktorych tvrda prace v prospech firmy nie je problem. To potom nie je problem byt socialny a spravodlivy. Ti ludia totiz stelesnuju nas spolocny uspech. Zo svojho okolia ale poznam kopu ludi, pre krorych kazdodenna poctiva praca problem je, a v tom pripade by bol velky problem pre mna byt k nim vobec aspon trocha slusny. Cize - dost mozne, ze jediny rozdiel medzi mnou a niektorymi inymi podnikatelmi na Slovensku je v tom, ze mne sa podarilo (zatial) zamestnat spravnych ludi. V ziadnom pripad eby som si nerad osvojoval akekolvek moje zasluhy na tom, ze mame dobre vztahy.

A co sa tyka tej skoly, ktoru spominas - no predsa nemozes cakat, ze Ta na skole naucia vsetko. Ja mam tiez nejake skoly, ale skolu zivota to nenahradi...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať