Zavrieť

Porady

Nekompetentný predseda SVB

Prosím vedel by niekto poradiť čo robiť, ked sme mali v správcu a v správe bolo vsetko načas a v poriadku (az na ohovaranie spravcu, k comu sa hned vsetci priklonia. Sme zvyknuty zvalovat vinu na ineho najme ked tam neni), hlavne vyučtovanie bolo prehladne a zrozumitelne. Mandatara sme zrušili, lebo sme uverili že to robi zle, ale nikto si to nebol overit. Tak sme ostatný podlahli polopravdam terajšej predsednicky spolocenstva. Ukazalo sa, že vsetko bolo inak a dnes mame chaos, vyučtovanie asi ani nebude a nova predsednicka robi vsetko ako ju napadne a bez toho že by ovladala zakony...opravy co sa robili boli bez zmluvy a zaruk (zatieklo nam pri oprave strechy, poistenie nebolo žiadne, zmluva o dielo žiadna). Vela ludi v dome je nespokojných, ale nikto si nechce palit prsty..uz su ludia apaticky..bolo to lepsie za eri správy družstva ako teraz....byvala predsedkyna zomrela, správcovi sme dali vypoved a teraz je to len chaos....lebo jedna Pani vie dobre stvat a ohovarat...ma niekto podobne skusenosti? Ved SVB je super ked sa ma tomu kto venovat a ma cas a vedomosti, ale ak nie je to katastrofa....ja nechapem, preco aj SVB nie je na zaklade koncesnej živnosti, aby to musel robit niekto, čo ma na to predpoklady....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Juraj oni su skor ako v tom filme JA a MOJE druhe JA.... pozeral si včera ?


Re: Nekompetentný predseda SVB
Dnes, 10:39 AM #30 hasta vbmenu_register("postmenu_456293", true);
Junior Member

Členom od: 29-04-07



Dnes, 10:40 AM #31 tami72 vbmenu_register("postmenu_456294", true);
Junior Member

Členom od: 27-04-07
Príspevky: 1
0 0
tami72 tami72

tami72 je offline (nepripojený) tami72

Juraj xyz Pozri príspevok
Vazený kolega - to fakt nemusis robit , davat tvoj siahodlhý pokec az 2x na toto forum - xixi vieme ze sa snazis postavit na stranu hastu - OK mas na to pravo, ale preco prosim ta odbiehas od temy ktoru otvoril HASTA. Toto su uz fakt vykony hodne jeho pravneho zastupcu - xixi Kam sme sa to az dostali z banalneho konstatovania jedneho respondenta /cize hastu / ked nam dal vediet ako to on sam vníma !!!!! vsak este raz skusim upriamit vasu pozornost na jeho povodný prispevok - kde si on sam dokazal prakticky na vsetko odpovedat - a dokonca spravne !!!! preco sa tu teraz pretekate vo svojich *preciznych rozboroch* ????? hasta to nepotrebuje , on je velmi zdatný v tejto tematike a ovlada aj legislatívu podla toho ako som si to ja vsimol z jeho prispevkov a reakcii ...........len mu drzme palce aby dokazal presvedcit ludi ze zmena v jeho podaní bude dobra aj pre nich.
dakujem
Dobrý deň,

Juraj xyz ospravelňujem sa za dva krát ten istý príspevok, stalo sa to omylom. Za tým, čo som však napísala si plne stojím a nemám za potrebu naozaj nikoho obhajovať, v tomto prípade som nepísala svoj názor, ale "výklad zákona". K odbornej téme sa zvyknem vyjadrovať odosobnená. Myslím si, tak ako som to už napísala v jednom svojom príspevku porada by mala slúžiť najmä na získanie nových vedomostí a skúseností potrebných tak pri správe SVB ako i bytových domov. Nemám vôbec vo zvyku reagovať osobne invektívami a neurobím to ani teraz. Kde nemajú miesto invektívy a osobné tam platí odbornosť a profesionalita. Ďakujem za pochopenie.
Prajej Ti pekný deň
Naposledy upravil tami72 : 03.05.07 at 10:28
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot


Mohli by ste už prosím konečne ukončiť tú žabo-myšiu vojnu s hrou na slovíčka a venovať sa seriózne porade a odborným radám?
0 0
tami72 tami72

tami72 je offline (nepripojený) tami72

Chobot Pozri príspevok

Mohli by ste už prosím konečne ukončiť tú žabo-myšiu vojnu s hrou na slovíčka a venovať sa seriózne porade a odborným radám?

Ahoj Chobot,

veľmi sa o to snažím ak to nie je vidieť je mi to len ľúto.
0 0
tami72 tami72

tami72 je offline (nepripojený) tami72

slavica Pozri príspevok
Juraj oni su skor ako v tom filme JA a MOJE druhe JA.... pozeral si včera ?


Re: Nekompetentný predseda SVB
Dnes, 10:39 AM #30 hasta vbmenu_register("postmenu_456293", true);
Junior Member

Členom od: 29-04-07



Dnes, 10:40 AM #31 tami72 vbmenu_register("postmenu_456294", true);
Junior Member

Členom od: 27-04-07
Príspevky: 1
Slavica vôbec Ťa nepoznám a neviem čo týmto sleduješ. Ja nie som hasta a ani ho nepoznám. Dôrazne Ťa žiadam, aby si, ak nemáš čo odborne povedať k téme s uvedenými hlúposťami prestala! Nie je to vtipné a má to ďaleko od profesionality o ktorej si Ty sama písala. V opačnom prípade budem nútená kontaktovať prevádzkovateľa tejto stránky. Ja sa snažím reagovať odborne k téme, ktorú v tomto prípade rozprúdil zrovna hasta, ale len a len odborne, nabudúce to bude niekto iný, čo začne tému, ku ktorej keď budem vedieť sa rada ODBORNE vyjadrim. Nemôžem za to, že teraz každého, kto súhlasi s názorom hastu Ty potrebuješ odsúdiť. Veď aj empaty, ktorému drukuješ a dala si mu zapravdu napísal obdobné čo ja a hasta. Tak o čo Ti ide?
Naposledy upravil tami72 : 03.05.07 at 10:56
0 0
Juraj xyz Juraj xyz

Juraj xyz je offline (nepripojený) Juraj xyz

Chobot Pozri príspevok

Mohli by ste už prosím konečne ukončiť tú žabo-myšiu vojnu s hrou na slovíčka a venovať sa seriózne porade a odborným radám?

chobot - len sa nerozculuj ako ten tvoj smejko , lebo to neprospieva zdraviu. Ak maju potrebu si to vydiskutovat , tak nech to robia. Naco vobec reagujes ak ti to lezie na *city* ???? Pravo na nazor nikomu nepopries - a uz nie sme ani male deti ze nas tu musis upozornovat - xixi
a koniec koncov - v tejto teme sa to len tak hemzilo odbornými radami - vari si si to ani nevsimol - xixi ???? vazme si kolegov co tomu venovali tolko casu aby dokazali takto fundovane odpovedat ........... aj ked nemuseli ......
odmysli si tie obcasne invektiva - a mozes tuto temu pokojne zaradit medzi kvalitnu odbornu poradu.
dakujem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

tami72 Pozri príspevok
Slavica vôbec Ťa nepoznám a neviem čo týmto sleduješ. Ja nie som hasta a ani ho nepoznám. Dôrazne Ťa žiadam, aby si, ak nemáš čo odborne povedať k téme s uvedenými hlúposťami prestala! Nie je to vtipné a má to ďaleko od profesionality o ktorej si Ty sama písala. V opačnom prípade budem nútená kontaktovať prevádzkovateľa tejto stránky. Ja sa snažím reagovať odborne k téme, ktorú v tomto prípade rozprúdil zrovna hasta, ale len a len odborne, nabudúce to bude niekto iný, čo začne tému, ku ktorej keď budem vedieť sa rada ODBORNE vyjadrim. Nemôžem za to, že teraz každého, kto súhlasi s názorom hastu Ty potrebuješ odsúdiť. Veď aj empaty, ktorému drukuješ a dala si mu zapravdu napísal obdobné čo ja a hasta. Tak o čo Ti ide?
Čo keby si sa tak spojila s Hastom a radila mu osobne keď si taka odborníčka v tejto oblasti ? Totižto ostatných tu už jeho problém veľmi nezaujíma. Narobilo to tu viac škody ako osohu a ja osobne upozorním na túto tému, aby bola odtiaľto vymazaná. A nezabudnite sa po minute prihlasovať a davať si súhlasy a ocenenia-robte si to súkromne...

a ešte niečo, odpoveď som písala Jurajovi- nie tebe! a čo ja sem píšem to je moja vec a ak neriešim Hastov problém v dome je to tiež moja vec, je už poriešený dostatočne a zbytočne tu zabera miesto...
Naposledy upravil Halli : 03.05.07 at 11:49
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Považujem z mojej strany túto tému za uzatvorenú ! off
Naposledy upravil Halli : 03.05.07 at 12:06
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Myslím,že sme sadostali do úplne inej témy -nie je toto porada?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lubica_02 Pozri príspevok
Myslím,že sme sadostali do úplne inej témy -nie je toto porada?
Ahoj Ľubi, toto je voľná téma - takzvaná oddychová , tá tu už dlho chýbala
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

slavica Pozri príspevok
Ahoj Ľubi, toto je voľná téma - takzvaná oddychová , tá tu už dlho chýbala
Zdá sami,že to naberá iný kurz ako oddychový.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lubica_02 Pozri príspevok
Zdá sami,že to naberá iný kurz ako oddychový.
Ľubka to sa ti fakt len zdá, lebo posledné dni služila táto téma na zvyšovanie adrenalínu a spätnú dodávku energie a súdržnosť pre prispievaťeľov... takže treba sa na to dívať z tej lepšej stránky.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Tak to je super, každý si aspoň ulaví na duši a veľa ľudí sa pobaví.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Juraj xyz Pozri príspevok
takze - lubica 02 , pochop ze to bolo uz velmi ostre , ci uz medzi vami zenami , ale aj my / ako muzi / sme sa velmi nevyznamenali - invektiva lietali eterom jedna radost - takze to ber ako chces - xixi Dufam ze nezavidis - xixi
hlavne ze sa neurazame ......
dakujem
Nikdy som nikomu nič nezávidela,mám rada ak si ľudia svoje problémy vyriešia pokojnou komunkáciou - viem ,že to nejde vždy ,ale neviem prečo sa mi zdá Tvoja komunikácia ironická - to Tvoje xixi je podivuhodné.........prečo takto ?
nie radšej chaha?
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja dávam súhlas, lebo chcem predísť tomu aby to zas niekomu nevadilo, že som dala súhlas. Ja musím priznať ale, že nie som muž. Rýchlo čítajte lebo to vymažem.
Ahojček Elenka, nevymazávaj - je to super
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja dávam súhlas, lebo chcem predísť tomu aby to zas niekomu nevadilo, že som dala súhlas. Ja musím priznať ale, že nie som muž. Rýchlo čítajte lebo to vymažem.
Nič nevymažeš ! a ani administrator už nemusi, tato téma ma už úplne iné poslanie
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

slavica Pozri príspevok
Nič nevymažeš ! a ani administrator už nemusi, tato téma ma už úplne iné poslanie
Ano je to zaujímavé kam sme sa dostali, dúfam ,že Juraj pochopil a berie to s humorom aj to svoje xixi možno zmení ............
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

lubica_02 Pozri príspevok
Ano je to zaujímavé kam sme sa dostali, dúfam ,že Juraj pochopil a berie to s humorom aj to svoje xixi možno zmení ............
No len počkajte, až tu niekto nabehne a bude nás buzerovať, že nepíšeme k téme ... xixi /pre Ľubku /... ale má smolu téma je zmenená...
0 0
vieruschka vieruschka

vieruschka je offline (nepripojený) vieruschka

žienka domáca momentálne na materskej ...viac
Všetci ste super. Každý pomáha a radí po svojom. Aj mne ste niektory pomohli a poradili dobre.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

vieruschka Pozri príspevok
Všetci ste super. Každý pomáha a radí po svojom. Aj mne ste niektory pomohli a poradili dobre.

Vieruschka však i to tu ide. Ďakujeme ti a my dobre vieme, že našu prácu nesmie znevážiť jeden problém v jednom dome...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať