Zavrieť

Porady

Prednison

Ahojte,bola by som rada,keby sa ozvali tí, čo majú skúsennosti s týmto liekom. Ja ho beriem,denne 20mg,hrozne som hladná a priberám.Zaujímalo by ma dkedy ste ho brali a pod. Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
jancogres jancogres

jancogres je offline (nepripojený) jancogres

a zacal som pri 4O mg a hlad neuveritelny ale co uz treba ked pomaha
0 0
jancogres jancogres

jancogres je offline (nepripojený) jancogres

cukor mi zvisoval ale nie o vela u kazdeho individualne
0 0
julius71 julius71

julius71 je offline (nepripojený) julius71

Prednison som bral pred asi 40. rokmi, keď bol ešte údajne len v experimentálnom štádiu, ale bola to jediná možnosť, ako mi zachrániť život (dg: trombocitopénia purpura). Život mi to zachránilo, ale odvtedy mám neustále nadváhu (teraz po štyridsiatke už + 50 kg). Ale žijem...
0 0
ikusika ikusika

ikusika je offline (nepripojený) ikusika

burčiak..ahoj.. aj mne zvyšuje stale cukor..glykémie.. ale zvykla som si - no beriem male davky - 10 mg denne.
0 0
majo80 majo80

majo80 je offline (nepripojený) majo80

Ahojte ja beriem prendison asi mesiac nepribral som ani kilo na mna to neučinkuje asi aj dobre čo sa vahy tika ale neviem čo liečba rano beriem 30mg a poobede som mal 5mg ale tie som už vysadil ale večer mi býva zle mam bolesti brucha som cely roztraseny aj večer aj rano niekedy ma oblieva pot a ešte mam aj niekedy zimnicu ale nie dlho ja dufam že mi to prejde ten predison je asi dobryliek ale nežiaduce učinky teda mam čo robyt som chlap ale naozaj mam čo robyt držim palce všetkym ale hlane prajem vela zdravička važne
0 0
leknuška leknuška

leknuška je offline (nepripojený) leknuška

ahojte ja užívam prednisom už od januára .. bola som na to aj mesiac v nemocnici .. nič nejem , športujem , stále som hladná a jediné čo je na mne vidieť je to že priberám .. zo 49 kg mám 80 a nejde a nejde mi to schudnut .. na prednisone stale som a budem asi šte aj rok ..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať