Zavrieť

Porady

Alexandrovci

Boli ste na vystúpenie Alexandrovcov ? Ja som bol v BA o 20,oo, bol to perfektný zážitok
Usporiadat
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Nemas za co Peter, rada ... je to super, ked si clovek skutocny zazitok moze niecim pripomenut aj neskor...(ci uz nahravkami, alebo fotkami) ... odbornici pisu, ze je to velmi dobra strategia v zivote - vytazit (v dobrom) z pozitivneho zazitku co najviac dalsich prijemnych chvil, tak len pocuvaj vzdy, ked na nich dostanes naladu
--------
pre JarkaL a tiny77 ... ale baby, nekazme si radost pred vianocami jasne ze najlepsie je ist na koncert, druhe najlepsie je mat original cd ... ale tretie najlepsie je mat pesnicky z ich stranky, zvlast ked to oni davaju k dispozicii ... v tomto pripade to fakt mohlo byt komprimovane v trosku vyssej kvalite, ale pri takych 192 kbps ... uz aj skolene ucho tazko rozozna (ak vobec), ci je to audionahravka alebo mp3 ... a ja taky macher nie som ... a u alexandrovcov akceptujem aj tych nizsich 96 ...
0 0
dada41 dada41

dada41 je offline (nepripojený) dada41

žena, SZČO
Ahojte poraďáci,
teraz som sa vrátila z ich koncertu, boli ÚŽASNí.Kto ich "nemusí" môže ľutovať. Ja som ešte maturovala z rus.jazyka. Pamätám sa, ako nám liezol na nervy, ale dnes som bola rada, že poznám (teraz už apoň trocha) ich jazyk. Bola so mnou moja dcéra, nič nechápala, ale bola užasnutá. Naozaj boli "Kuloví" ako hovorila moja dcéra. Len mi tam chýbala jedna pesnička, ja ju poznám pod názvom "Studentočka". Ak by mi ju mohol niekto poslať bola by som vďačná. Ahojte, idem relaxovať a užívať si psychickú pohodu po krásnom vystúpení Alexandrovcov. Vrelo odporúčam každému.
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

dada41 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci,
teraz som sa vrátila z ich koncertu, boli ÚŽASNí.Kto ich "nemusí" môže ľutovať. Ja som ešte maturovala z rus.jazyka. Pamätám sa, ako nám liezol na nervy, ale dnes som bola rada, že poznám (teraz už apoň trocha) ich jazyk. Bola so mnou moja dcéra, nič nechápala, ale bola užasnutá. Naozaj boli "Kuloví" ako hovorila moja dcéra. Len mi tam chýbala jedna pesnička, ja ju poznám pod názvom "Studentočka". Ak by mi ju mohol niekto poslať bola by som vďačná. Ahojte, idem relaxovať a užívať si psychickú pohodu po krásnom vystúpení Alexandrovcov. Vrelo odporúčam každému.
pozri tu

v téme Ruské piesne je aspoň text pesničky
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Tiež som bola včera na amfiku v Nitre. Bol to úžasný zážitok. Nevedela som, že majú aj tanečnú skupinu. No niečo úžasné!!!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

invest Pozri príspevok
Tiež som bola včera na amfiku v Nitre. Bol to úžasný zážitok. Nevedela som, že majú aj tanečnú skupinu. No niečo úžasné!!!
No ja som nebola, ale keď som odchádzala z práce (cca o 6,30), tak už sa ľudia pekne zhromažďovali. Policajti ma otočili, lebo cestu vedľa amfíku uzavreli, na hlavnej ceste sa ľudia špacírovali ako na chodníku.... A potom, keď som ešte raz tadiaľ išla (cca o hodinu), tak to už 2km naokolo všade autá aj s inými EČV.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tiež som bola v Nitre. ľudí neeeenormálne veľa. Ale oplatilo sa.
Moja mamina ich videla snáď po 40 rokoch, babky vyspevovali spolu s nimi, perfektná atmosféra, tiež som si podupkávala a aspoň lalákala.
Super boli aj tí maličkí, hlavne takí dvaja krpci, evidentne najmladší z nich, malilinký štupli v modrých oblečkoch.... :-))
Neľutujem, ak niekedy ešte budú, neváham a idem....
PS: S autom sa mi podarilo zastaviť až povedľa severného obchvatu skoro pod lávkou, čo spája park a Zobor. Uff...
0 0
dada41 dada41

dada41 je offline (nepripojený) dada41

žena, SZČO
rigo, SRDEČNÁ VĎAKA, je to ono
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som bola včera v Prešove..neskutočný zážitok, tiež mi to pripomenulo mladosť.... Ale jedna vec to kazila....športová hala, kde sa to konalo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

v príspevku 17 od Ayyi je link na ich stránku
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zajtra idem do BA na ich vystúpenie, dostala som od synátora k narodeninám lístky.
Teším sa.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Zajtra idem do BA na ich vystúpenie, dostala som od synátora k narodeninám lístky.
Teším sa.
Helenka, želám Ti krásny zážitok z vystúpenia, čo určite bude.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Bol to skutočne krásny zážitok.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja idem dnes, tiež dostala mamina lístky od synátora a budem jej robiť garde
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

som doma , zážitok super, atmosféra ešte lepšia a keď spustili Na kráľovej holi, prípadne Macejka tak publikum bolo vo vytržení ale týkalo sa to vlastne celého programu.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať