Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jar, toto už funguje dlhé roky v Kristiánii, a vieš kolko je tam aj alkoholu, sexu a trávy... a už to tam fičí neviem kolko desiatok rokov...
Kde je ta Kristiánia?
A ešte jedna maličkosť, koľko je ľudí v parlamente, aké priemerné mzdy majú v tom parlamente a či sú v ňom aj všetci dôchodcovia Kristiánie.
-----------------------------------------------------------
Lebo v tom našom Kocúrkove, by v parlamente sedeli všetci vrátane kojencov, okrem podnikateľov a zamestnancov.
No a vlastne by to nebolo Kocúrkovo, ale blbákovo.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88 Pozri príspevok
Kde je ta Kristiánia?
......
No a vlastne by to nebolo Kocúrkovo, ale blbákovo.
Blbečkovo! To ma napadne vždy, ak si prečítam akýkolvek tvoj príspevok.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..šak sa hneď nezdúvaj!!...
No s veľkými obavami som ťukal do stránky, kompetentní majú ešte víkend, tak ma nevykopli,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves Pozri príspevok
Takže okrem múky budu rozdávať......aj uhlie.
Mne živočíšne. Lebo ked čítam tie bludy čo vymýšla tatovlada tatokrajine, je mi mdlo od žalúdka.
Alebo nám dovolia za poplatok narezať v járkoch dreviny, ale potom zase nám nariadi únia zdaniť emisie,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54 Pozri príspevok
Alebo nám dovolia za poplatok narezať v járkoch dreviny, ale potom zase nám nariadi únia zdaniť emisie,
To som teraz mal čo napísať, však sa toho chytí berný minister a máme za emisie 80% daň, a nová daň je na svete, len kto pôjde na komín merať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://www.podnikam.webnoviny.sk/eko...nergiach/20763

..ktovie, koľko nás to zase vyjde...
a to ešte nie sú elektrárne v neefektívnom vlastníctve štátu, vieš si predstaviť koľko by sme platili zlému hospodárovi(teda štátu, lebo štát je zlý hospodár)?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Myslim, ze lacnejsej energie sa nedockame, pretoze nas budu krmit udajmi ake su vysoke naklady na vyrobu, ale este som nikde akosi nevidela, aby povedali, ake maju zisky z distribucie. Zisky su pre nich a naklady musime zaplatit my.
A u vás to ako funguje? Manžel má prácu a ty výplatu. Nemôže mať oboje aj výplatu aj prácu musí sa podeliť.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som našla v rybe (pstruh dúhový) takúto guľku. Že by to bola perla? nemá perleťový odtieň, je matnej bielej farby.
P3050028.JPG  
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Rozalka Pozri príspevok
Ja som našla v rybe (pstruh dúhový) takúto guľku. Že by to bola perla? nemá perleťový odtieň, je matnej bielej farby.
Nemal by mať dve guľky?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Neviem teraz, na aké guľky myslíš, táto rozhodne nie je súčasťou ryby, lebo je tvrdá ako kameň. Na pohľad vyzerá, že vnútri niečo je, ale od zrnka piesku je to väčšie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Ja som našla v rybe (pstruh dúhový) takúto guľku. Že by to bola perla? nemá perleťový odtieň, je matnej bielej farby.
že by nejaké anaboliká, nestrávené
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Ja som našla v rybe (pstruh dúhový) takúto guľku. Že by to bola perla? nemá perleťový odtieň, je matnej bielej farby.
...

..mojuš, vieš ty, kolko ľudí robí to, čo nevie!!.....tak prečo by ten pstrúžik nemohol vyrábať perly?..však tiež sa musí rekvalifikovať, ktovie, čo ho u nás čaká!!..no..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Rozalka Pozri príspevok
Ja som našla v rybe (pstruh dúhový) takúto guľku. Že by to bola perla? nemá perleťový odtieň, je matnej bielej farby.
Ja som pred chvíľou na NG dopozerala seriál o tom, čo všetko psíčkovia vedia zhltnúť, to by si sa Rozalka vôbec nečudovala, že tvoja rybka mala takú malilinkú guľku. Jednému labradorovi vyberali zo žalúdka dve celé krabice aj s mlskami, ktoré v nej boli. Majiteľ ho raz v rannom zhone zabudol zamknúť do klietky. Ďalším psíkom vyberali tenisové loptičky, kamene, tužkové batérie, pelieškovú náplň, a tak, no a u všetkých rovnaký príznak, zvracanie a odmietanie jedla a pitia. Jeden havko zjedol jed na potkany, mal krvácanie do pľúc, ale zachránili ho. Papagáj kakadu mal v žalúdku 75 ks zipsových zúbkov, a pani si nič nevšimla, vedela, že jej to občas zobká, ale nehľadala chýbajúce. Takže taká guľka v rybke sa mi zdá málo, mal tam byť aspoň nejaký briliantový prsteň.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dneska potešilo, že si bol u nás moj bývalý šef po papiere a keďže mu moja žienka dobre urobila účto a on vie, čo sa patrí tak doniesol fľaštičku červeného vínka, domáce oškvarky, klobásky , údene masko a ešte kopu iných vecí a samozrejme hneď aj vyplatil prácu- takto si predstavujem slušného klienta...
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
NO COMMENT ..........

Sila ...no nie ...??????





Ani na potešenie ...ani na rozčúlenie ....na plač je to , že aj takýto debil sa ešte nájde ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešilo, že si bol u nás moj bývalý šef po papiere a keďže mu moja žienka dobre urobila účto a on vie, čo sa patrí tak doniesol fľaštičku červeného vínka, domáce oškvarky, klobásky , údene masko a ešte kopu iných vecí a samozrejme hneď aj vyplatil prácu- takto si predstavujem slušného klienta...
Kam si to zaúčtoval na 112,alebo na 132, alebo priamo do spotreby?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Asi nieco do zasob, nieco do priemej spotreby.
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Kam si to zaúčtoval na 112,alebo na 132, alebo priamo do spotreby?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
presne tri a pol minúty som sledovala reláciu "Šéfka" . To čo chcú so slovenského, myslím si že do istého času celkom kultivovaného diváka urobiť?
Smajlíci ma prezradili, že ma to vôbec nepotešilo.
ešteže ma potešilo, že Stando je vytešený z klobás.

Stano!!!! a nechaj aj Katke niečo, nieže jej všetko poješ.
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Šefkou sme vylepšili saldo zahraničného obchodu medzi SR a ČR. Podarilo sa nám vyexportovať blbosť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať