Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Blahoželám
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
janaGT Pozri príspevok
véééééééééééééééééľmi ma potešilo, že som nazbierala 40 bodíkov a stala som sa VIP členom.
Gratulujem....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

petovsan Pozri príspevok
Pôvodne som chcela článok umiestniť do Pošuškajte, koľko pýtať ... ale rozhodla som sa sem, pretože mňa to rozčúlilo ... no možno iba rozladilo ... ale "nádejná" klientka odo mňa odchádzala VEEEĽMI potešená.
K veci: ráno si pani dohodla stretnutie, že by chcela od svojej účtovníčky odísť, pretože sa jej zdá (teda vlastne jej manželovi) drahá. Tak som prebehla doklady, no nebolo toho skutočne veľa ... cca 250 zápisov v účtovnom denníku, bola to s.r.o., kvartálny platiteľ DPH, leasing v EUR ... pýtam sa: koľko teda teraz platíte za spracovanie účtovníctva? Nádejná klientka na to: 3.000,- Sk/kvartááááál ....za podvojné účtovníctvo, DPH-čku a zahraničný leasing ako bonus !!!!!!!!!!!!!!! Fakt ma teda rozčúlila LACNOSŤ tej kolegyne .... robiť v dnešnej dobe PÚ s DPH za btto 1.000,- mesačne (mínus daň z príjmu, poistka, soft, upgrade, študijný čas, PC, toner...narátala som si, že jej zostane z toho ntto možno 500 - 600,-Sk) to už podľa mňa hraničí s blbosťou, nech sa na mňa teda nikto nehnevá .... potom sa tu rozčuľujeme nad nízkym ohodnotením účtovných služieb. Tak som milú pani uistila, že takej nech sa len držia, lebo podobnú CLEVER-ku by veru ťažko hľadali.
Tak moja "nádejná" klientka už nebola nádejná a odchádzala odo mňa s úsmevom na tvári a prenáramne spokojná, akú majú lacnú účtovníčku ...
Ja by so jej zaniesla aj moju robotu a môžem si celý rok šunky váľať. Zdvihnem o chĺpok ceny, aj ju vyplatím, ešte aj mne zostane a z Porady už ani nevyleziem Len mi nehovor, že si nepamätáš jej adresu
Naposledy upravil Kazu : 07.03.08 at 09:17 Dôvod: Písmenko chýbalo
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ZuzanaP Pozri príspevok
Gratulujem....
ďakujem všetkým
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Kazu Pozri príspevok
Ja by so jej zaniesla aj moju robotu a môžem si celý rok šunky váľať. Zdvihnem o chĺpok ceny, aj ju vyplatím, ešte aj mne zostane a z Porady už ani nevyleziem Len mi nehovor, že si nepamätáš jej adresu
... nooo, počkaj, počkaj, milá Kazu, jasné, že viem, kde to môžme zaniesť ... zistila som totiž, že je to známa mojej známej .... ale najskôr bude pani CLEVER spracovávať MOJE zákazky !!!!!!!! ... o.k., dohodnuté?
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
petovsan Pozri príspevok
... nooo, počkaj, počkaj, milá Kazu, jasné, že viem, kde to môžme zaniesť ... zistila som totiž, že je to známa mojej známej .... ale najskôr bude pani CLEVER spracovávať MOJE zákazky !!!!!!!! ... o.k., dohodnuté?
A čo tak spísať poradovník k pani CLEVER?
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Lydka R Pozri príspevok
A čo tak spísať poradovník k pani CLEVER?
súhlasím, ale beriem províziu za sprostredkovanie !!!!!!! ... kto by mal ešte záujem?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
janaGT Pozri príspevok
véééééééééééééééééľmi ma potešilo, že som nazbierala 40 bodíkov a stala som sa VIP členom.
no, ty sa máš....
Blahoželám
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

... ten súhlas neznamená záujem, ale súhlas s províziou
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dnes nám namontovali prístroj , aby sme nemali tvrdú vodu a tiež nejakú reverznú osmózu, aby sme mali čistučkú a nezávadnú vodu na pitie a varenie... veééľmi sa teším zase sme urobili čosi pre zdravie
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bionda Pozri príspevok
Dnes nám namontovali prístroj , aby sme nemali tvrdú vodu a tiež nejakú reverznú osmózu, aby sme mali čistučkú a nezávadnú vodu na pitie a varenie... veééľmi sa teším zase sme urobili čosi pre zdravie
Ak ten prístroj stál okolo 8 tisíc, tak sa tešíš predčasne. Aj v robote máme taký, ale kvalita vody sa nezmenila (v NR je veľmi tvrdá voda, tej aj tak nič nepomôže). Ale zas môže byť, že u vás je iná a predsa ti to pomôže.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aj ja mám dojem, že zase sa niekto nabalil
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a ja som sa dnes odmenila novou tlačiarňou:
HP multifunkčná laserová.

a takto som sa vytešovala

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

petovsan Pozri príspevok
... nooo, počkaj, počkaj, milá Kazu, jasné, že viem, kde to môžme zaniesť ... zistila som totiž, že je to známa mojej známej .... ale najskôr bude pani CLEVER spracovávať MOJE zákazky !!!!!!!! ... o.k., dohodnuté?
Nooo, keď inak nedáš Dohodnuté! A províziu budeš vyberať v Sk alebo nebodaj už v EUR? Ja by som aj nejaké naturálie doniesla, čo tak demižónik plný paragrafov 52? Nevadí, že ani za tri dni neprídeme k sebe, však času budeme mať dosť ak šikovne popresúvame kompetencie do lacnejšej destinácie
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Kazu Pozri príspevok
Nooo, keď inak nedáš Dohodnuté! A províziu budeš vyberať v Sk alebo nebodaj už v EUR? Ja by som aj nejaké naturálie doniesla, čo tak demižónik plný paragrafov 52? Nevadí, že ani za tri dni neprídeme k sebe, však času budeme mať dosť ak šikovne popresúvame kompetencie do lacnejšej destinácie
... ale som sa z chuti takto skoro o 1/2noci narehotala ... teraz musím utierať monitor ... dohodnuté, beriem v rámci provízie aj tie 52% §§§
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
dievčence ešte nepite, neviete, či tá CLEVER cena nezodpovedá aj adekvátnemu CLEVER výsledku spracovania...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
brm Pozri príspevok
dievčence ešte nepite, neviete, či tá CLEVER cena nezodpovedá aj adekvátnemu CLEVER výsledku spracovania...
neboj sa, je to odskúšané.
CLEVER cena je predsa CLEVER cena a stoja si za ňou a zodpovedá predsa kvalite
0 0
ciba ciba

ciba je offline (nepripojený) ciba

ak sa mozem pridat, tak mna rozculuje ze stale pred danovym nejde drsr, vcera som urobila vykazy a potom ho vypli a dodnes nejde, to robia naschval
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ciba Pozri príspevok
ak sa mozem pridat, tak mna rozculuje ze stale pred danovym nejde drsr, vcera som urobila vykazy a potom ho vypli a dodnes nejde, to robia naschval
Alebo odstraňujú chyby, ktoré vychytali členovia porady, a bombardovali ich.

ĎAKUJEM TWEETY.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 09.03.08 at 16:52
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

smith Pozri príspevok
Alebo odstraňujú chyby, ktoré vychitali členovia porady, a bombardovali ich.
Chytali, chytali, až ich vychytali
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať