Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
súhlasím stanislav - sito je ok a rozumie veciam, o ktorých píše
však áno-teraz troška preženiem, ale prečo niekto uráža človeka, ktorý ma na porade charizmu jak Labuda a jeho meno je zvučné-je to Bond medzi poraďákmi, taký poraďácky Sverák-absolútný frajer, mediálna hviezda ale nanešťastie vie na svoj vek asi príliš veľa...



No teraz som to asik troška prehnal,
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Pre calawen:
Máš rovnako hrubé nite? Spodnú aj vrchnú? Ja som pred rokmi mala takéto problémy vždy, keď som menila farbu nití. Známy opravár šijacích strojov mi vtedy povedal, že problém bol v tom. Aj teraz sa mi niekedy stane, že mi to robí, ale už viem, kde je "pes zakopaný", po výmene správnych nití je všetko o.k.
Nite tiež môžu byť staré, strúchnivené, trhajú sa. Majú svoju životnosť, takže občas treba aj nové
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešilo ako rýchlo pracujú správkyne daní- a to nemyslím cynicky ale fakt- o 14 hod som dole na podateľni odovzdal daňové priznanie a o 16 hod. mi už zhora volali, že si mám dojsť opraviť formálnu chybu...

To je rýchlost, že?

A okrem toho teta bola veľmi milá a dokonca povedala, že ak bude mať zajtra poradu a ja prídem,tak kvoli mne odbehne z porady...

Pravdupovediac, som velmi príjemne šokovaný...
Stanko, podelíš sa s nami aj s informáciou o tej formálnej chybe? Mne ešte nik nevolal, a stihla som to ešte na stránke DRSR, skôr, než to tam pomenili.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
však áno-teraz troška preženiem, ale prečo niekto uráža človeka, ktorý ma na porade charizmu jak Labuda a jeho meno je zvučné-je to Bond medzi poraďákmi, taký poraďácky Sverák-absolútný frajer, mediálna hviezda ale nanešťastie vie na svoj vek asi príliš veľa...



No teraz som to asik troška prehnal,
Nič si neprehnal, aj ja sita uznávam, v zákone sa vyzná, aj v spravovaní bytov, ale najviac sa mi páči, keď píše vo veršoch a inotajoch, no nemá chybu. Mne dosť pomohol, vážim si ho.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Pre calawen:
Máš rovnako hrubé nite? Spodnú aj vrchnú? Ja som pred rokmi mala takéto problémy vždy, keď som menila farbu nití. Známy opravár šijacích strojov mi vtedy povedal, že problém bol v tom. Aj teraz sa mi niekedy stane, že mi to robí, ale už viem, kde je "pes zakopaný", po výmene správnych nití je všetko o.k.
Nite tiež môžu byť staré, strúchnivené, trhajú sa. Majú svoju životnosť, takže občas treba aj nové
Súhlasím, nite musia byť rovnako hrubé a napätie hornej a dolnej nite má byť tiež rovnaké.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
S tým cesnakom a medom som to tiež čítala, namiesto jablčného octu používam citrónovú šťavu. Ja to už asi mesiac konzumujem, len cesnaku si dám menej.
Ten cesnak môže byť aj čínsky?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
Ten cesnak môže byť aj čínsky?
Nie, fuj, ten smrdí po chémii, kúp na trhu od pestovateľov.
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dav Pozri príspevok
Súhlasím, nite musia byť rovnako hrubé a napätie hornej a dolnej nite má byť tiež rovnaké.
Niečo som vyčítala z mojej "múdrej knižky"
- ak sa robia slučky a uzlíky na hornej strane zošitých dielov látky, je napätie hornej nite príliš veľké, alebo napätie spodnej nite nedostatočné.
Myslím, že je to Tvoj prípad.
Skontroluj aj hrúbku tých nití, majú byť rovnaké, alebo spodná môže byť tenšia ako vrchná, ale nikdy nie opačne.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešilo ako rýchlo pracujú správkyne daní- a to nemyslím cynicky ale fakt- o 14 hod som dole na podateľni odovzdal daňové priznanie a o 16 hod. mi už zhora volali, že si mám dojsť opraviť formálnu chybu...

To je rýchlost, že?

A okrem toho teta bola veľmi milá a dokonca povedala, že ak bude mať zajtra poradu a ja prídem,tak kvoli mne odbehne z porady...

Pravdupovediac, som velmi príjemne šokovaný...
srska Pozri príspevok
aj ja: v stredu minulý týždeň daná žiadosť - v pondelok podpísaná odpoveď riaditeľkou. také nebýva
Nuž chlapci, ja to vidím tak, že to bude Vaším osobným /alebo osobitým?/ šarmom... - keďže čo tu čítam, ste jediní, komu vyšli tety na daňovom v ústrety...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=Stanislav 1975;1682229]však áno-teraz troška preženiem, ale prečo niekto uráža človeka, ktorý ma na porade charizmu jak Labuda a jeho meno je zvučné-je to Bond medzi poraďákmi, taký poraďácky Sverák-absolútný frajer, mediálna hviezda ale nanešťastie vie na svoj vek asi príliš veľa...

No tak Labudu si viem predstaviť, aj Bonda... ale Labudu ako Bonda - až tam moja fantázia nesiaha...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska potešilo ako rýchlo pracujú správkyne daní- a to nemyslím cynicky ale fakt- o 14 hod som dole na podateľni odovzdal daňové priznanie a o 16 hod. mi už zhora volali, že si mám dojsť opraviť formálnu chybu...

To je rýchlost, že?

A okrem toho teta bola veľmi milá a dokonca povedala, že ak bude mať zajtra poradu a ja prídem,tak kvoli mne odbehne z porady...

Pravdupovediac, som velmi príjemne šokovaný...
No ja mozem teda zajtra cakat telefon, pokial tetu z DU nepredbehnem. Dala som totiz krizik kde sa nema. Nastastie u vsetkych klientoch som to stihla opravit, ale svoje DP som "sikovne" dnes odovzdala. No co uz kto nema v hlave ma .....
1 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Pozor keď vyplňate daňové na stránke drsr. Teraz v novej aplikácií eDane pri A daňovom nespočítava dobre riadky. Vôbec nenačítava riadok 54. Takže som sa potešila, že namieto toho aby daňovník mal nedoplatok 82€ tak mu vyšiel preplatok 2789,€ čo sú zaplatené preddavky.
Och, dúfam, že to čoskoro opravia.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
No ja mozem teda zajtra cakat telefon, pokial tetu z DU nepredbehnem. Dala som totiz krizik kde sa nema. Nastastie u vsetkych klientoch som to stihla opravit, ale svoje DP som "sikovne" dnes odovzdala. No co uz kto nema v hlave ma .....
Tak môžme ísť ráno spolu-pozývam na daňový úrad :-)))
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nebodaj chceš nike aj daň zaplatiť ... pekné od Teba... Gavalieri ešte nevymreli...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Nie, fuj, ten smrdí po chémii, kúp na trhu od pestovateľov.
Nekupujem chvalabohu mám svoj.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Nuž chlapci, ja to vidím tak, že to bude Vaším osobným /alebo osobitým?/ šarmom... - keďže čo tu čítam, ste jediní, komu vyšli tety na daňovom v ústrety...
to nie je o šarme. zväčša sa potýkam na DÚ s rozumnými ľuďmi, s ktorými sa dá dohodnúť nie na základe sympatií alebo známostí ale na základe profesionálneho prístupu. ja viem, že oni môžu a veľakrát musia a oni vedia (tí čo ma už poznajú) že ja tiež viem a keď neviem tak prídem nabudúce pripravený a nie som arogantný.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
Nekupujem chvalabohu mám svoj.
Tak načo sa pýtaš, či môže byť aj čínsky?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
Nekupujem chvalabohu mám svoj.
Čo? Smrad alebo cesnak?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Ten cesnak môže byť aj čínsky?
čínsky? snáď medvedí
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
čínsky? snáď medvedí
No moment, ak je čínsky cesnak z Číny, odkiaľ je medvedí?
a/ z medveďa
b/ z Medveďova
c/ z Medvedeva
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať