Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tweety Pozri príspevok
Chytali, chytali, až ich vychytali

Máš u mňa bodííííík.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

brm Pozri príspevok
dievčence ešte nepite, neviete, či tá CLEVER cena nezodpovedá aj adekvátnemu CLEVER výsledku spracovania...
brm, ty to nepoznáš? Predsa, čím viac paragrafov, tým smiešnejší výsledok. Len ktovie, či takým istým paragrafom sa bude riadiť aj kontrola???
0 0
ciba ciba

ciba je offline (nepripojený) ciba

ide drsr, neuveritelne jupiiii
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ciba Pozri príspevok
ide drsr, neuveritelne jupiiii
Oni namôjveru čítajú NAŠU poradu!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Oni namôjveru čítajú NAŠU poradu!
Je to lepšie školenie, ako keby človek sedel v nejakej sále na prednáške, a zaspával pri tom.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 09.03.08 at 18:48
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Máš pravdu, je to naša školiteľka, utešiteľka, ale aj bútľavá vŕba. Poučí, poradí, vypočuje, neodsudzuje. Vďaka poraďákom za rady, nápady, usmernenia.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Rozalka Pozri príspevok
Ak ten prístroj stál okolo 8 tisíc, tak sa tešíš predčasne. Aj v robote máme taký, ale kvalita vody sa nezmenila (v NR je veľmi tvrdá voda, tej aj tak nič nepomôže). Ale zas môže byť, že u vás je iná a predsa ti to pomôže.
Rozalka vôbec nestála len 8 t. stála o dosť viac a pánko biológ vyštudovaný všetko meral a merať príde, takže dúfam, že to nebude ako ten vo vašej robote. A jasné my mám etakú tvrdú vodu , že radšej dám viac peňazí za zariadenie (nejaký scalebaster alebo čosi také) to je na vstupe a v kuchyni tú osmózu, ako onedlho kupovať novú pračku, umývačku , batérie a pod....
Dlho sme vyberali, hádam sme neprebrali.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bionda, budem veľmi rada, ak pomôže (ten prístroj), daj vedieť o skúsenostiach po polroku-roku.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Určite dám, veď človek keď sa rozhodne k takýmto veciam, má v úmysle skvalitniť vlastný život a život ľudí s ktorými býva. (Tí na Haydukovej by všetko čo majú dali za svoje zdravie)
Rozalka, veď sa už hádam v Nr stretneme a môžeme aj o tom hodiť reč
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

toto musím napísať:

Dnes ma potešila - Pozvánka na "strategické forum"
ošiaľ ma trošku opúšťal pri čítaní niektorých mien ako diskutujúcich a vzápätí ma rozčúlilo /to je slabé slovo, lebo som bola trošku neslušnejšie rozčúlená/ cena ... 27.000,- Sk /prečo sa tomu vlastne hovorí "pozvánka"?? /

.....teraz rozmýšlam, ....keby som od každej pozvanej návštevy vypýtala 1,- Sk....tak dnes mám vyložené nohy na stole

....ale to by ma zasa hanba fackovala
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

To fórum bude na Mallorke ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Johanka Pozri príspevok
To fórum bude na Mallorke ?
Johanka, .....fúúú to mám šťastie,že je to v Ba....ušetrím aspon na cestovnom
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

Dnes nám zaspinkal náš psík, navždy. Nechce sa mi otvárať žiadne účtovné doklady...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Peťka, to je mi ľúto.
Poznám to.......museli sme kúpiť "nového"
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Petra29 Pozri príspevok
Dnes nám zaspinkal náš psík, navždy. Nechce sa mi otvárať žiadne účtovné doklady...
ani nehovor - takého sa desííím - náš je doslova člen rodiny...., nesmúť.. už mu je dobre v tom psom nebíčku.....
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

Ďakujem, už bol staručký a chorý, psychicky bol mlaďas, ale nôžky neposlúchali, museli sme mu pomôcť do psieho nebíčka. Veľmi to bolí, niekto si povie "veď len pes", ale on bol doslova a do písmena člen rodiny.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Petra29 Pozri príspevok
Ďakujem, už bol staručký a chorý, psychicky bol mlaďas, ale nôžky neposlúchali, museli sme mu pomôcť do psieho nebíčka. Veľmi to bolí, niekto si povie "veď len pes", ale on bol doslova a do písmena člen rodiny.
Peťa hlavu hore, určite sa mu ulavilo. Úprimne si to neviem predstaviť, mamina má havošku a tiež máme strach, či to nepríde, lebo už má dosť rôčkov, viac ako iné havošky jej rasy....
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

Tak, tak, u nás v KE veterinár nemal v evidencii zlatého retrievra s vekom takmer /o týždeň/ 14 rokov!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mamina má jazvečíka, ktorý sa vraj dožívajú tak 10 rokov, tá naša bude mať 12.... Ale je čiperná, len už asi trošku nahluchlá. Alebo sa len robí.....
0 0
Petra29 Petra29

Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

Prajem Zuzka, aby ste s ňou mali ešte veľa radosti!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať