Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to Llívia: Ten postup čo si písala je správny, ale: a teraz osobná skúsenosť- to by si najprv exekútori museli dať tú námahu a zisťovať bydlisko povinného, v prípade vymáhania výživného som všetky relevantné informácie posúvala exekútorovi ja - bola som za detektíva, a tým sa mi podarilo urýchliť konanie tak aby sa o tom dozvedel aj oprávnený a to býval mimo Ba na prechodnom pobyte a ani meno na schránke nemal uvedené. Tak mi povedz, kto by sa s takým niečim namáhal - je jednoduchšie nechať všetko zaspať, narásť do neuveriteľných úrokových a pokutových sankcií a potom sa už rýchlejšie pozisťujú relevantné informácie o povinnom - lebo ide o majetky a tým aj o väčšiu odmenu pre exekútora.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Myslím, že si zľahčujú prácu, lebo ak príjemca odmietne prevziať takúto poštu, pokladá sa tak či tak za doručenú.
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 17.03.11 at 08:32
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Willma, Zdenka 0705 - lenže prvý krok je, že na začiatku SÚD zašle rozhodnutie o vydaní platobného rozkazu. S tým ešte exekútor nič nemá, exekútor tento platobný rozkaz nezasiela. A nie som si istá, či na nadobudnutie právoplatnosti platobného rozkazu stačí, aby sa vrátil neprevzatý späť na súd - či ešte súd nemá ďalšiu povinnosť - nejaké náhradné doručenie a až po tom nadobudne platobný rozkaz právoplatnosť.
To by ma zaujímalo v prípade Silviaz, či niečo takéto zo súdu dostala, a ak áno, prečo sa voči tomuto platobnému rozkazu hneď neodvolala?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Povinností nad hlavu aj kúsok, a na oživenie aj tak stresujúceho obdobia:
- pokazila sa mi práčka, firma už na Slovensku neexistuje a servis začína slovami "Otče náš...", aby ešte taká súčiastka kdesi bola
- zase mám vážne problémy s chrbticou, a oveľa silnejšie lieky
- po 7 rokoch sa objavil môj ex, že ako sa máme....
- dali ma do zlatých stránok, s číslom, ktoré som jakživ nemala...
Pekný upršaný deň
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Daví, počuj, tých 7 rokov sa mi nejako nevidí...on sa má dobre?..alebo si nejako opeknela,ozdravela, zbohatla?..
(nena*er sa, chcem ťa rozveseliť...kúp novú pračku, aspoň malú radosť si dopraj...)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tá návšteva je na Bobríka odvahy, či čo to skauti rozdávali...už sa smejem, ale mala som čo robiť, aby som to predýchala..... A neopeknela a nezbohatla som, lebo som mladá (17 rokov), pekná(kde som sama, dokonca najkrajšia) a bohatá ( na starosti ) konštantne.....
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

Llívia Pozri príspevok
Willma, Zdenka 0705 - lenže prvý krok je, že na začiatku SÚD zašle rozhodnutie o vydaní platobného rozkazu. S tým ešte exekútor nič nemá, exekútor tento platobný rozkaz nezasiela. A nie som si istá, či na nadobudnutie právoplatnosti platobného rozkazu stačí, aby sa vrátil neprevzatý späť na súd - či ešte súd nemá ďalšiu povinnosť - nejaké náhradné doručenie a až po tom nadobudne platobný rozkaz právoplatnosť.
To by ma zaujímalo v prípade Silviaz, či niečo takéto zo súdu dostala, a ak áno, prečo sa voči tomuto platobnému rozkazu hneď neodvolala?
Bože ani si nevieš predstaviť aká som Ti vďačná za tento príspevok. Beznádejne som hľadala nejakú chybu v postupe na ktorej by som ich nachytala, teda okrem toho že som neni neplatič Hneď ako som to prečítala som tam letela. Takže pani mi oznámila, že naozaj taký postup je a že ho aj doržali Kedže som odmietla odísť kým mi neukážu doklad o tom že to poslali, tak sa začalo pátranie. A chyba je na svete. Existuje síce rozhodnutie o vydaní platobného príkazu zpred dvoch mesiacov, ale neexistuje doklad o jeho odoslaní. Takže sa zaprisahali že to stiahnu. Ako technicky si to neviem predstaviť ale vyzerá to že sa to celé obracia k lepšiemu. Polku královstva by som ti dala za tento prispevok. Preto pošlem aspon bodik.
Dakujem moc.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Silviaz, ďakujem. Som rada, že ti môj príspevok pomohol.
Stále však nechápem, čo má s poslaním platobného rozkazu poisťovňa či exekútor. Veď to mal poslať súd.
A exekútor je čo za exota, keď si neoveril, či vôbec môže v tejto veci konať?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Narezať, nasoliť a po 2 dňoch hodiť levom...


http://spravy.pravda.sk/telo-nezvest...56_sk_svet_p23
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Narezať, nasoliť a po 2 dňoch hodiť levom...


http://spravy.pravda.sk/telo-nezvest...56_sk_svet_p23
Stanko, si šiši ? Však, by tie levy chúďatá skapali ....


... takéto zverstvá dokážu robiť iba ľudia ... radšej ani nemyslím nato, ako sa to stalo ... Nech odpočíva v pokoji !
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Včera v TV novinách na Markíze tvrdili, že je to na 100 % Anička. Dnes na rádiu Slovensko striedavo tvrdia, že je to ona (prvé tvrdenie), že ešte DNA musí dokázať, že je to ona (druhé tvrdenie) a už bolo aj tretie tvrdenie - že z pozostatkov sa nedá určiť, či ide o dieťa, alebo dospelého človeka.

Keďže máme EÚ, tak hajzla, čo to urobil, budú Česi najskôr do konca jeho života živiť zo svojich daní (namiesto toho, aby bol od neho navždy pokoj).
(ak ho však vôbec chytia a usvedčia).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Je to ona...


http://zpravy.idnes.cz/policiste-obv...4246_krimi_cem
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Vidíš nápis pod fotkou "Policisté se domnívají...?" Opravujem:

http://zpravy.idnes.cz/anicka-byla-z...1016_krimi_cem podľa tohto článku ju identifikovali aj rodičia (podľa oblečenia).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tak Llívia, toto ťa už hádam presvedčí...


http://zpravy.idnes.cz/anicka-byla-z...1016_krimi_cem
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Našli sme to obaja. Aj sme naraz písali príspevky, resp. ty si písal a ja som upravovala predchádzajúci príspevok.

Trochu ma zarazil prístup novinárov, keď ako veľké haló najskôr vypustia do sveta, že je to na milión percent ona, a potom tvrdia, že to ešte nie je isté. Je to od nich hyenizmus, priživujú sa na nešťastí iných.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Už včera vo večerných správach na jojkacej tv priniesli toto smutné potvrdenie. Nemôžem uveriť, čo sú to za zvery, keď dokážu zabiť malé deti, takým by som dala trest smrti bez milosti.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Už včera vo večerných správach na jojkacej tv priniesli toto smutné potvrdenie. Nemôžem uveriť, čo sú to za zvery, keď dokážu zabiť malé deti, takým by som dala trest smrti bez milosti.
trest smrti je málo- to je moc rýchle...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
trest smrti je málo- to je moc rýchle...
Tak potom, soľ do rán zaživa.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Už včera vo večerných správach na jojkacej tv priniesli toto smutné potvrdenie. Nemôžem uveriť, čo sú to za zvery, keď dokážu zabiť malé deti, takým by som dala trest smrti bez milosti.
A tu je s ním videorozhovor- si kludne sedel v krčme na pive...


http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronik...il-anicku.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Tak potom, soľ do rán zaživa.
to už skor...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať