Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Petra29 Pozri príspevok
Prajem Zuzka, aby ste s ňou mali ešte veľa radosti!
Ďakujem Peťa...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Petra29 Pozri príspevok
Dnes nám zaspinkal náš psík, navždy. Nechce sa mi otvárať žiadne účtovné doklady...
Poznám ten pocit, keď nášho Rexa(čistokrvný vlčiak) našiel syn a už sa mu nedalo pomôcť, plakali sme všetci. Najviac hádam trpel náš druhý vlčiak, len kňučal, doslava plakal, ale keď sme mu večer priniesli šteniatko navlas rovnaké...,tá jeho radosť sa ani nedá opísať.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Muška Pozri príspevok
toto musím napísať:

Dnes ma potešila - Pozvánka na "strategické forum"
ošiaľ ma trošku opúšťal pri čítaní niektorých mien ako diskutujúcich a vzápätí ma rozčúlilo /to je slabé slovo, lebo som bola trošku neslušnejšie rozčúlená/ cena ... 27.000,- Sk /prečo sa tomu vlastne hovorí "pozvánka"?? /

.....teraz rozmýšlam, ....keby som od každej pozvanej návštevy vypýtala 1,- Sk....tak dnes mám vyložené nohy na stole

....ale to by ma zasa hanba fackovala
http://www.topvision.cz/nabidka/fora...rum-slovensko/
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Zarmútilo a zároveň aj rozčúlilo ma správanie ľudí. Kolegyňa včera prišla o psíka: Prišla domov, už od brány všade veľa krvi, havko sedel v kúte. Ani len nezaskučal. Stratil tak veľa krvi, že ho musel veterinár utratiť.
Príčina? Niekto ich havinka kopol alebo udrel palicou cez bránku tak silno do ňufáčika, že mu v ňom niečo pretrhol a on vykrvácal. Bol to už psí starček, ale bol členom ich rodiny. Prečo niekto takto ublíži bezbrannému zvieratku? Pre zábavu, z nudy??? Prečo?
Naposledy upravil mirpo : 11.03.08 at 11:16
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Mňa stále zarmucujú takéto prípady... hrozné.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 11.03.08 at 07:22
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Psy vedia vycítiť a rozlíšiť dobrých ľudí od zlých.

Niekedy tie prípady napadnutia ma nahnevajú, keď sú podané tak, že len tí majitelia psov sú za to zodpovední. Áno sú, ale ak niekdo sa správa podobným spôsobom, ako je vyššie uvedené, ubližuje psom, šťuká do nich cez plot, dráždi ich, tak nech sa nikto nehnevá na mňa ale ten pes, ak nájde voľnú cestu, tak to vráti aj s úrokmi.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Ten havko by už mal tento rok 16 rokov . Bol to špic, deti mal rád, nikomu neublížil. Sedával pri bráne a sledoval okolie....

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Je pri nás, či sme šťastní alebo nahnevaní, či sme bohatí alebo chudobní. Ochotne na nás čaká celý deň, než prídeme z práce a teší sa z nášho príchodu, hoci nemáme najlepšiu náladu...
Človek psa udrie, kopne a pes mu neublíži, aj keď by ho mohol bez problémov pohrýzť.
Za to všetko by sme si ho mali vážiť, ľúbiť ho z celého srdca . Nie je to len nejaké zviera, ale pre väčšinu chovateľov/majiteľov aj člen rodiny.
Môja kokeršpanielka je členom mojej rodiny, moja kamarátka, taká malá spriaznená dušička....
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Ten co to urobil snad nie je ani clovek! Neskutocne...

Ja sa uz nemozem ani na spravy pozerat, pravidelne sa objavuju pripady ako kto ublizil zvieratku... a mne pritom nabehnu zimomriavky a slzy do oci... hned si kazdu situaciu predstavim keby to bol moj psik a uz to ide... musim prepnut..

Ved to zvieratko nikomu neublizilo... za co si to zasluzilo?????

Mne uz sa aj kamarati smeju ked stretnem niekoho so psikom, tak sa musim prihovorit a pohladkat. Naposledy sme v meste stretli starsiu pani s americkym kokrikom ako mame my a bola vyslovene prekvapena ked som sa zohla a hladkala jej psika. Nevadilo jej to, len na to urcite nie je zvyknuta. Dali sme sa do reci a az tazko sa mi odchadzalo lebo havko bol neskutocne krasny. Tetuska sa mi postazovala ze jej nechce papat, preto vyzeral ako steniatko napriek tomu ze mal 5 rokov...

Vzdy ked sa deje nieco zle so psikmi, tak si musim spomenut na nieco podobne. A najviac to dokazu steniatka!!! Tie su tak neskutocne rozkosne.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dnes ma potešilo, že môjmu skvelému strýkovi konečne po troch týždňoch schválili úver, jupí, jupí
x63.gif  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som zas včera upozornila šéfa, že teplota v miestnosti má byť podľa zákona 20 stupňov a nie 15 stupňov. Tak mi doniesol ohrievač, iba som sa zasmiala, lebo ohrievačom vykúriť miestnosť o rozlohe asi 60 m2 je nemožné. Potom dal aj zakúriť do pece. Povedal, že tú pec, čo s ňou v zime kúri môže dať na najnižšiu teplotu 45 stupňov a toľko kúriť netreba, lebo treba šetriť a vonku nemrzne. Tak dal zakúriť do druhej pece a tá že ide na 30 stupňov. Tváril sa akože čo chcem, však kúri. Čakala som, čo spraví dnes, ale už dal zakúriť a zatiaľ je tu 20 stupňov. Tak ma potešil, lebo od tej zimy som stále chorá. Asi chce, aby som išla na PN a jemu ušetrila peniaze. Neplánujem ísť na PN, aspoň nie zatiaľ, až v apríli. Bude mi musieť preplatiť nevyčerpanú dovolenku a ešte aj PN.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Potešilo ma, že aj v SP na ústredí konečne začali pracovať. Po nespočetných telefonátoch na dve pobočky v Bratislave a ústredie SP počas dvoch rokov a po písomnej výzve z decembra minulého roku mi konečne doplnili chýbajúce roky 1990-2003 a zaslali mi "Informáciu o stave individuálneho účtu poistenca k 31.12.2003" .
0 0
Blanka Š Blanka Š

Blanka Š je offline (nepripojený) Blanka Š

quote=VladoaKatka;676010][H]Potešilo ma, že aj v SP na ústredí konečne začali pracovať. [/h=]
Pracujú už minimálne 2 týždne-odvtedy mám dolnený individ.účet,tiež som ich bombardovala aspoň 2 roky
0 0
zienka zienka

zienka je offline (nepripojený) zienka

wagner Pozri príspevok
Ja som zas včera upozornila šéfa, že teplota v miestnosti má byť podľa zákona 20 stupňov a nie 15 stupňov. Tak mi doniesol ohrievač, iba som sa zasmiala, lebo ohrievačom vykúriť miestnosť o rozlohe asi 60 m2 je nemožné. Potom dal aj zakúriť do pece. Povedal, že tú pec, čo s ňou v zime kúri môže dať na najnižšiu teplotu 45 stupňov a toľko kúriť netreba, lebo treba šetriť a vonku nemrzne. Tak dal zakúriť do druhej pece a tá že ide na 30 stupňov. Tváril sa akože čo chcem, však kúri. Čakala som, čo spraví dnes, ale už dal zakúriť a zatiaľ je tu 20 stupňov. Tak ma potešil, lebo od tej zimy som stále chorá. Asi chce, aby som išla na PN a jemu ušetrila peniaze. Neplánujem ísť na PN, aspoň nie zatiaľ, až v apríli. Bude mi musieť preplatiť nevyčerpanú dovolenku a ešte aj PN.
No neviem co je horsie, ja mam pre zmenu v kancelarii bud 25 stupnov alebo 18 stupnov, tym padom neviem ako sa mam rano obliect a nikdy sa netrafim.
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Takze hura, hura, huraaaa...
Dnes som dostala list o telekomun., ze .. akceptujeme prijaty navrh na zriadenie sluzby... a vratili mi naspat moj tzp internetu. Akurat som vcera dostala fakturu, kde je uz sluzba 4G, takze este chvilu si s nimi ."popisem" a dufam, ze si nakoniec porozumieme.

takze je to na nalepsej ceste.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čo myslíte, potešilo ma to alebo rozčúlilo? Ale jedno viem isto, Mojej mame to bezmála infarkt privodilo, lebo si prečítala len nadpis a nedočítala do konca.
Naposledy upravil willma : 13.03.08 at 07:11
perlička.jpg  
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
čo myslíte, potešilo ma to alebo rozčúlilo? Ale jedno viem isto, Mojej mame to bezmála infarkt privodilo, lebo si prečítala len nadpis a nedočítala do konca.
Nerozumiem..............

Aha, už je tam príloha.
Naposledy upravil Olice : 13.03.08 at 07:14 Dôvod: doplnenie
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
willma Pozri príspevok
čo myslíte, potešilo ma to alebo rozčúlilo? Ale jedno viem isto, Mojej mame to bezmála infarkt privodilo, lebo si prečítala len nadpis a nedočítala do konca.
Olice Pozri príspevok
Nerozumiem..............

Aha, už je tam príloha.
ale, žiaľ, tá príloha je (aspoň pre mňa) nečitateľná
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
čo myslíte, potešilo ma to alebo rozčúlilo? Ale jedno viem isto, Mojej mame to bezmála infarkt privodilo, lebo si prečítala len nadpis a nedočítala do konca.
Ja by som povedala, že rozčarovalo. Už aj dlh 0 Sk a úroky 0 Sk treba platiť. Čoho sa ešte dožijeme .
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

cactus Pozri príspevok
ale, žiaľ, tá príloha je (aspoň pre mňa) nečitateľná
Musela som si ten dokument vytlačiť, aby som to mohla prečítať.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Olice Pozri príspevok
Ja by som povedala, že rozčarovalo. Už aj dlh 0 Sk a úroky 0 Sk treba platiť. Čoho sa ešte dožijeme .
Bolo to ešte za socializmu, keď som čítal v dennej tlači perličku zo zapáchajúceho kapitalimu, že istý belgický občan vraj dostal podobný list od elektrární že má nedoplatok 0,- belgických frankov a má dlh uhradiť do určitého termínu na účet. Samozrejme list hodil do koša, avšak po čase mu prišla pokuta (už neviem a akej výške) za neuhradenie nedoplatku. Myslíš že u nás sa to nemôže stať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať