Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

[QUOTE=buchač;1693003]

...ale ...že aký čávo som bol ../QUOTE]

môj brat mal prvý mobil v rodine - a všetci ostatní (rozumej širokú rodinu vrátane seserníc a bratrancov, aj z 2. kolena) ho odsudzovali
- že ako machruje a predvádza sa, že toľko zarába, že na mobil má
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Holt ...rodina ...tú si nik nevyberá ...vždy sa nájde niekto , kto závidí ...
Príkladne ...švagrovci si len pred 2 / dvoma / !!!!!!!! rokmi zaobstarali mobily - nepochopil som do dnes...
Ani chorobu mi nezávideli vtedy ...ja im tiež teraz nezávidím ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
V marci 1998 sa na Slovensku prvýkrát objavil mobil za korunu. V rámci akcie Globtelu (dnes Orange) nazvanej Jarná mobilizácia sa zrodil fenomén, ktorý sa časom vyvinul do najpopulárnejšieho mobilu. Dnes má „mobil za korunu“ približne 22% užívateľov. Kým však dnes je ponuka telefónov za korunu neuveriteľne pestrá, pred X rokmi bol výber podstatne menší.
Začínalo sa s jediným zariadením, dnes už legendárnym Ericssonom GA 628.
Zhovievavý úsmev vyvolá popis jeho schopností : „Veľmi príjemný dizajn a pohodlné ovládanie. Unikátny vymeniteľný čelný panel (priestor medzi klávesmi), ktorý si užívateľ môže farebne kombinovať podľa svojho priania. Možnosť zvoliť si medzi 11 typmi zvonení (vrátane 7 melódií) a samozrejmosťou sú štandardné GSM služby vrátane kvalitného príjmu a zobrazenie doby hovoru, rýchle voľby telefónneho čísla a blokovanie klávesnice.“ Napriek tomu sa aj vďaka tomuto deduškovi spustil proces, vďaka ktorému je dnes mobil samozrejmosťou a SIM kariet je na Slovensku viac, než obyvateľov.....



To bola mašinka ....kua , že za korunu...
10.000 som za dva roky splácal ........paušál 60 minútový...



...ale ...že aký čávo som bol ...teraz už trochu iný prístroj mám ...že
smartphone ...
môj nadrahší bol nokia 7650 (v akcii tuším 4900 Sk) volali sme ho tehla
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
buchač Pozri príspevok
buchač Dnes, 07:25 PM
Holt ...rodina ...tú si nik nevyberá ...vždy sa nájde niekto , kto závidí ...
Príkladne ...švagrovci si len pred 2 / dvoma / !!!!!!!! rokmi zaobstarali mobily - nepochopil som do dnes...
Ani chorobu mi nezávideli vtedy ...ja im tiež teraz nezávidím ...
Môj brat sa tiež čudoval, že obaja s manželom máme MT, vraj "Vy ste takí bohatí?"
Nevedel pochopiť, že toto "bohatstvo" úžasne šetrí náš čas.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Môj "poklad":
http://www.telefon-mobilni.cz/images/original/649.jpg


Aspoň hodiny ukazuje - aj to je dosť.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Tak to si frajer, keď môžeš splácať taký mobil v paušáli. Mne stačí /a som s ním spokojná/ môj 3-ročný, odišla som od t-mobile a potešila ma prvá faktúra od O2 v hodnote 1,55. A prevolala som 200 minút. Keď mi mobil vypovie, tak za ušetrené si kúpim nový, alebo vytiahnem zo skrine ešte 3 také "akciové", čo mi zostali vždy po dvoch rokoch viazanosti.
Keby som mal na byt tak si nemusíme brat pôžičku, keby som mal na mobil nebral by som si paušál, keby fajčiari nefajčili tak by ušetrili. Ak prestanú fajčiť budú tie peniaze mať v pančuche, že toto sú za nekúpené cigarety? A ty, že toto sú ušetrené peniaze z paušálu? Buď máš euráče alebo nemáš a musíš, ak chceš, riešiť to inak. Ja na mobil nemám, ale chcel som Sony Ericsson Vivaz a ešte som si aj paušál znížil. Ja som zo všetkými telefónmi bol spokojný, ale technika ide ďalej.
Naposledy upravil erzet : 18.03.11 at 19:58
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
V marci 1998 sa na Slovensku prvýkrát objavil mobil za korunu. V rámci akcie Globtelu (dnes Orange) nazvanej Jarná mobilizácia sa zrodil fenomén, ktorý sa časom vyvinul do najpopulárnejšieho mobilu. Dnes má „mobil za korunu“ približne 22% užívateľov. Kým však dnes je ponuka telefónov za korunu neuveriteľne pestrá, pred X rokmi bol výber podstatne menší.
Začínalo sa s jediným zariadením, dnes už legendárnym Ericssonom GA 628.
Zhovievavý úsmev vyvolá popis jeho schopností : „Veľmi príjemný dizajn a pohodlné ovládanie. Unikátny vymeniteľný čelný panel (priestor medzi klávesmi), ktorý si užívateľ môže farebne kombinovať podľa svojho priania. Možnosť zvoliť si medzi 11 typmi zvonení (vrátane 7 melódií) a samozrejmosťou sú štandardné GSM služby vrátane kvalitného príjmu a zobrazenie doby hovoru, rýchle voľby telefónneho čísla a blokovanie klávesnice.“ Napriek tomu sa aj vďaka tomuto deduškovi spustil proces, vďaka ktorému je dnes mobil samozrejmosťou a SIM kariet je na Slovensku viac, než obyvateľov.....



To bola mašinka ....kua , že za korunu...
10.000 som za dva roky splácal ........paušál 60 minútový...



...ale ...že aký čávo som bol ...teraz už trochu iný prístroj mám ...že smartphone ...
aj moj chlap mal tento "mobilizačný" bože to už bolo tak dávno
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
erzet Pozri príspevok
Keby som mal na byt tak si nemusíme brat pôžičku, keby som mal na mobil nebral by som si paušál, keby fajčiari nefajčili tak by ušetrili. Ak prestanú fajčiť budú tie peniaze mať v pančuche, že toto sú za nekúpené cigarety? A ty, že toto sú ušetrené peniaze z paušálu? Buď máš euráče alebo nemáš a musíš, ak chceš, riešiť to inak. Ja na mobil nemám, ale chcel som Sony Ericsson Vivaz a ešte som si aj paušál znížil. Ja som zo všetkými telefónmi bol spokojný, ale technika ide ďalej.
...

...prečooo musia byť fšade fajčiari?...
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

pepsikova Pozri príspevok
...

...prečooo musia byť fšade fajčiari?...

...lebo výrazne napĺňajú štátny rozpočet...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj víkendové hlasy platia!!!..nezabudnite každú hodinu...klik tuto...

http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/733
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
zahlasované, Pepsi....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mne sa ešte len stane :
-oprava práčky okolo 70,- ak budú súčiastky, ak nie, tak nová...
-k jednému DP nie a nie doniesť úmrtný list a údaje dediča, ktorý podá DP...
- tie 3 faktúry k DP " mamíííí, urobila by si aj pre ..." znamenajú príjem zo zahraničia a dotácia z ÚP a výpis podnikateľský aj súkromný ......
- dnes prehadzujeme nábytok z izby do izby....
Ale to, čo sa mi stane, ak sa dačo z tohto pokašle ešte viac, mi už bude jedno!
Pekný víkend želám
P.S. Ak by niekomu napadlo, že z peňazí za DP opravím práčku, nastala chyba vo výpočte, platba za DP je v nekonvertibilnej vatikánskej mene
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale Daví..šak "pánbohzaplať" to znamená dobrý skutok!..a vieš- kto do teba kameňom- ty do neho dobrým skutkom!...
..nech sa ti už nič nestane...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... alebo kto do Teba kameňom, Ty do neho daňovým priznaním - neurobeným...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dav Pozri príspevok
Mne sa ešte len stane :
-oprava práčky okolo 70,- ak budú súčiastky, ak nie, tak nová...
-k jednému DP nie a nie doniesť úmrtný list a údaje dediča, ktorý podá DP...
- tie 3 faktúry k DP " mamíííí, urobila by si aj pre ..." znamenajú príjem zo zahraničia a dotácia z ÚP a výpis podnikateľský aj súkromný ......
- dnes prehadzujeme nábytok z izby do izby....
Ale to, čo sa mi stane, ak sa dačo z tohto pokašle ešte viac, mi už bude jedno!
Pekný víkend želám
P.S. Ak by niekomu napadlo, že z peňazí za DP opravím práčku, nastala chyba vo výpočte, platba za DP je v nekonvertibilnej vatikánskej mene
Noooo, Dav. Ty sa vieš zabávať, ako dav. Dôsledky si ponesieš sama. Možno dostaneš šek z Vatikánu, možno Pán Boh zaplatí ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Počuli ste? V Novej Dubnici budú mať niečo nové? Supermarket! Nevedeli Kde? Ak by sa chcel niekto utopiť, nechali kúpalisko. Sladký život sa skončil! Iliušin, nahradí Džambo. Aj Nová Dubnica starne, alebo chce byť znova, nová?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

...som lepšia!..ja som práve dnes vydriapala zo skrine staručkú," íčkovú "nokiu, dákych 10 rokov má..takú, čo svietila po bokoch...a moje decko povedalo, že mne je to len na ozdobu, lebo aj tak mobil nenosím, tak je jedno, akú šunku mám...
Tiež by som rada nejaký mobil vydriapala zo skrine,ale mám vysokú spotrebu.Za posledné 2 roky dostalo nohy 6 mobilov,posledný včera,z toho 2 policajti vrátili.Ktovie s kým sa ten včerajší pobral.Keby aspon fotky poslali
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j Pozri príspevok
aj moj chlap mal tento "mobilizačný" bože to už bolo tak dávno
A nevráti sa? Či, alebo ... čo?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A počuli ste? V Jemene jemne zabíjajú ľudí! V Líbii nemôžu, vraj je to nehumálne, humus. A že vraj homo ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito Pozri príspevok
A počuli ste? V Jemene jemne zabíjajú ľudí! V Líbii nemôžu, vraj je to nehumálne, humus. A že vraj homo ...
Nepochopil si že podstatný je rozdiel Medzi Bahrajnčaanom, Jemančanom, a prílslušníkom IRA v koloniálnom Irsku - tam sa môžu strieľať lebo to sú teroristi, a v Lýbii sú to bojovníci za jej oslobodenie( od národného bohatstva).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať